21:30 - 1403/04/15

اجتماعی

رتبه برتر انتخابات ریاست جمهوری احتمالا به خراسان جنوبی برسد

انتخابات ریاست جمهوری در رتبه بندی شهری چگونه است

رتبه برتر انتخابات ریاست جمهوری احتمالا به خراسان جنوبی برسد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، از بیرجند، جواد قناعت صبح جمعه بعد از شرکت در انتخابات ریاست جمهوری اظهار کرد: انتخابات میدان بسیار مهمی است و هر چه درصد مشارکت بالا رود قدرت چانه‌زنی ما در عرصه بین المللی و معادلات اقتصادی و سیاسی بیشتر خواهد شد. برای با خبر شدن از جزئیات انتخابات ریاست جمهوری اندیشه معاصر را دنبال کنید

رتبه برتر انتخابات ریاست جمهوری احتمالا به خراسان جنوبی برسد

وی با بیان اینکه مشارکت بالا انسجام و قوام داخلی را به همراه خواهد داشت، گفت: همچنین مشارکت مردم موجب می‌شود که آمریکا و اسرائیل و خناسان از خصومت دلسرد و ناامید می‌شوند.

استاندار خراسان جنوبی گفت: در این فرصت از ستادهای دو کاندیدایی که به مرحله دو انتخابات راه پیدا کرده و تنور انتخابات را گرم نگه داشتند تشکر می‌کنم.

انتخابات ریاست جمهوری

انتخابات ریاست جمهوری

وی با بیان اینکه هواداران و ستادها با گرم نگه داشتن تنور انتخابات در افزایش مشارکت نقش آفرین بودند، یادآور شد: فردا انتخابات تمام می‌شود و هر کس از این دور بزرگوار انتخاب شد رئیس جمهور همه مردم ایران است.

قناعت ادامه داد: فردای انتخابات هر نتیجه‌ای که حاصل شد همه ما باید به قانون تمکین کنیم.

وی با اشاره به اینکه در دور اول انتخابات ریاست جمهوری، خراسان جنوبی رتبه اول مشارکت با حدود ۶۰ درصد را کسب کرد، یادآور شد: با توجه به این صف‌ها به نظر می‌رسد در این دوره نیز خراسان جنوبی رتبه اول مشارکت در کشور را کسب خواهد کرد.

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

منبع : تسنیم

مطالب مرتبط