• برابر با : 15 - ذو القعدة - 1442
  • برابر با : Thursday - 24 June - 2021

اخبار ویژه

اخرین وضعیت کرونا در شهرهای ایران کنترل باکتری روده با کمک یک رژیم غذایی کم کالری چه کسانی نباید گوجه فرنگی بخورند؟ برای حفظ سلامت کبد قهوه بنوشید زمان اعمال فوق‌العاه ویژه فرهنگیان مشخص شد+ جزئیات تجاوز جنسی به پسر ۱۰ ساله آبادانی در نخلستان عکس| بازگشت خبرنگاران محیط زیست با پیکر همکارانشان به تهران پاک‌سازی کلیه‌ها در سه سوت!!! این گروه از افراد هرگز لب به هندوانه نزنند! فرش شسته جان یک نفر را گرفت اتوبوس خبرنگاران متعلق به کارخانه سیمان بود! به مازندران سفر نکنید تمام فرهنگیان بدون سابقه مشمول این حکم خواهند شد دختری که صیغه ۱۰۰ مرد شده بود دستگیر شد خبر خوش برای زائران حسینی همراه اولی انیماتور خندوانه خودکشی کرد هنوز هیچ گزینه‌ای برای مدیریت شهرداری تهران مطرح نیست/ شهردار تهران علاوه بر تعهد باید تهران‌شناس خوبی باشد آخرین آمار کرونا ۳ تیر/جان‌باختن ۱۴۴ بیمار در شبانه روز گذشته سخنگوی قوه قضاییه خواستار بررسی حادثه واژگونی اتوبوس خبرنگاران شد خبری خوش برای منتظران وام بازنشستگی

بسم الله الزحمن الرحیم

تماس با اندیشه معاصر

سایت اندیشه معاصر، در راستای نشر مبانی اصیل اسلام، انتشار اخبار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و افزایش آگاهی و دانش ملت عزیز ایران توسط جوانان این ملت فعالیت می کند.

برای ارتباط با ما و ارسال خبرهای خود از طریق فرم زیر اقدام فرمائید.

همچنین اگر نکته ای دارید که می تواند به ما در خدمت رسانی بهتر کمک کند یا برای همکاری با اندیشه معاصر می توانید اینجا پیام بگذارید یا به آی دی تلگرامی t.me/SheikhBagheri پیام بدهید.

همچنین می توانید به آدرس z.sheikh.bagheri95@gmail.com  ایمیل ارسال کنید.

پذیرش آگهی فقط با ارسال پیام به آی دی http://t.me/SheikhBagheri در تلگرام صورت می پذیرد.

درخواست همیاری

پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، بدون وابستگی به نهادی مشغول به فعالیت است. و هیچ گونه درآمدی برای  هزینه های آن ندارد. از این رو مساعدت های خیرخواهانه خود را برای کمک به فعالیت های فرهنگی در صورت تمایل می توانید به شماره کارت ذیل نزد بانک رسال واریز نمائید.

۵۰۴۱-۷۲۱۰-۸۷۵۹-۲۱۶۹

به نام : جواد آل حبیب

کمال قدردانی از همراهی شما عزیزان

  • نظر ، پیشنهاد و انتقاد خود را پیرامون مسایل سایت ، در قسمت پایین وارد کنید :