فرهنگیان

دفترچه سوالات نوبت دوم آزمون سراسری سال ۱۴۰۳

دفترچه سوالات نوبت دوم آزمون سراسری سال ۱۴۰۳ به تدریج پس از پایان آزمون هر گروه آزمایشی در سایت سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور قابل دریافت است

آزمون

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،دفترچه سوالات نوبت دوم آزمون سراسری سال ۱۴۰۳ به تدریج پس از پایان آزمون هر گروه آزمایشی در سایت سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور قابل دریافت است.برای اطلاعات بیشتر اندیشه معاصر را دنبال کنبد.

دفترچه سوالات نوبت دوم آزمون سراسری سال ۱۴۰۳

نوبت دوم آزمون سراسری سال ۱۴۰۳ در گروه علوم ریاضی و فنی در صبح پنجشنبه ۲۱ تیرماه ۱۴۰۳، در گروه علوم انسانی در صبح پنجشنبه ۲۱ تیرماه ۱۴۰۳، در گروه هنر در بعدازظهر پنجشنبه ۲۱ تیرماه ۱۴۰۳ در گروه زبان‌های خارجی در بعدازظهر پنجشنبه ۲۱ تیرماه ۱۴۰۳ و در گروه علوم تجربی در صبح جمعه ۲۲ تیرماه ۱۴۰۳ برگزار می‌شود.

۹۸۴ هزار و ۲۱۴ نفر در نوبت دوم کنکور سراسری سال ۱۴۰۳ ثبت نام کرده‌اند که از این تعداد ۶۲۰ هزار و ۵۵۷ نفر زن و ۳۶۳ هزار و ۶۵۷ نفر مرد هستند. به این ترتیب ۶۳ درصد داوطلبان را زنان و ۳۷ درصد داوطلبان را مردان تشکیل می‌دهند.

آزمون

دفترچه سوالات نوبت دوم آزمون سراسری سال ۱۴۰۳

آزمون گروه آزمایشی «علوم ریاضی و فنی» امروز صبح پنجشنبه ۲۱ تیرماه با ۱۲۵ هزار و ۱۱۹ داوطلب به همراه آزمون گروه آزمایشی «علوم انسانی» با ۲۷۰ هزار و ۷۵۲ داوطلب برگزار شد.

بر اساس تغییرات آزمون سراسری از سال گذشته، دروس عمومی از آزمون حذف شده اند و به این ترتیب داوطلبان باید به سوالات دروس تخصصی پاسخ دهند.

دفترچه سوالات اختصاصی آزمون گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی هم اکنون در سایت سایت سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور منتشر شده است. دفترچه شماره ۱ شامل درس ریاضی و دفترچه شماره ۲ شامل دروس فیزیک و شیمی قابل دریافت است.

دفترچه سوالات اختصاصی آزمون گروه آزمایشی علوم انسانی نیز هم اکنون در سایت سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور قابل دریافت است.

دفترچه شماره ۱ شامل دروس ریاضی، زبان و ادبیات فارسی، علوم اجتماعی و روانشناسی و دفترچه شماره ۲ شامل دروس زبان عربی، تاریخ، جغرافیا، فلسفه منطق و اقتصاد و دفترچه شماره ۲ شامل دروس زبان عربی، تاریخ، جغرافیا، فلسفه منطق و اقتصاد ویژه دیپلمه‌های علوم و معارف اسلامی منتشر شده است.

دفترچه سوالات نوبت دوم آزمون سراسری سال ۱۴۰۳ به تدریج پس از پایان آزمون هر گروه آزمایشی در سایت سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور قابل دریافت است.

کلید اولیه نوبت دوم آزمون سراسری سال ۱۴۰۳ چهار شنبه ۲۷ تیرماه ۱۴۰۳ بر روی سایت سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور قرار می گیرد.

داوطلبان می توانند از تاریخ ۲۷ تیر تا ۳ مرداد هر گونه مطلبی در خصوص سوالات و کلید آزمون دارند ، منحصرا” از طریق سیستم پاسخگویی الکترونیکی به سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور اعلام کنند.

دفترچه سوالات تمامی گروه های آزمایشی خارج از کشور در روز چهارشنبه ۲۷ تیرماه بر روی سایت سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور قرار می گیرد و کلید اولیه آن نیز روز یکشنبه ۳۱ تیرماه منتشر خواهد شد.

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط