۲۲:۰۰ - ۱۴۰۳/۰۳/۰۴

فرهنگیان

خدمات الکترونیک سامانه آموزش و پرورش برای فرهنگیان

فرهنگیان، که کارکنان وزارت آموزش و پرورش هستند، یکی از گروه‌هایی محسوب می‌شوند که پنجره‌ی واحد خدمات الکترونیک آموزش و پروش به آن‌ها خدمات...

معلمان و فرهنگیان

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،فرهنگیان، که کارکنان وزارت آموزش و پرورش هستند، یکی از گروه‌هایی محسوب می‌شوند که پنجره‌ی واحد خدمات الکترونیک آموزش و پروش به آن‌ها خدمات….برای اطلاعات بیشتر اندیشه معاصر را دنبال کنید

خدمات الکترونیک سامانه آموزش و پرورش برای فرهنگیان

فرهنگیان، که کارکنان وزارت آموزش و پرورش هستند، یکی از گروه‌هایی محسوب می‌شوند که پنجره‌ی واحد خدمات الکترونیک آموزش و پروش به آن‌ها خدمات آنلاینی را ارائه می‌کند. در سامانه‌ی my.medu خدماتی مانند خلاصه‌ی سوابق کاری فرهنگیان، رتبه‌بندی معلمان، ارزشیابی معلمان، درخواست صدور کارت پرسنلی، گواهی کسر از حقوق، نقل و انتقالات فرهنگیان، دریافت حکم کارگزینی و دریافت فیش حقوقی ارائه می‌شود.

حقوق معلم

خدمات الکترونیک سامانه آموزش و پرورش برای فرهنگیان

 

با توجه به موضوع مقاله‌ی حاضر، در این مطلب به‌صورت ویژه به خدمت دریافت فیش حقوقی فرهنگیان پرداخته خواهد شد. در ادامه، هم نحوه‌ی ورود به این سامانه و هم همه‌ی مراحلی که برای دریافت فیش حقوقی فرهنگیان لازم است طی شود، توضیح داده خواهد شد.

هر چند دریافت فیش حقوقی فرهنگیان به روش اینترنتی و غیرحضوری ساده‌تر و سریع‌تر انجام می‌شود، اگر آن‌ها مایل به دریافت فیش حقوقی به روش حضوری باشند، می‌توانند با مراجعه به اداره‌ی آموزش و پرورش ناحیه یا منطقه‌ی خود برای دریافت فیش حقوقی اقدام کنند.

تغییر زمان پرداخت مابه التفاوت پاداش پایان خدمت و مرخصی ذخیره فرهنگیان بازنشسته ۱۴۰۰

اسناد اصلاح شده پاداش و مرخصی مربوط به فرهنگیان بازنشسته سال ۱۴۰۰ در سامانه وزارت متبوع بارگذاری گردید.
به زودی مابه التفاوت پاداش ومرخصی ذخیره بازنشستگان ١۴٠٠ فرهنگیان و معلمان پرداخت می شود

به اطلاع می رساند اسناد اصلاح شده پاداش و مرخصی مربوط به فرهنگیان بازنشسته سال ۱۴۰۰ در سامانه وزارت متبوع بارگذاری گردید.گفتنی است سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس در سی ام اردیبهشت ماه گفته بود: در حال حاضر بازنشستگان سال ۱۴۰۲ و سال ۱۴۰۱ مطالبات خود را دریافت کردند اما بازنشستگان سال ۱۴۰۰ دچار مشکل شده اند که باید اسامی بازنشستگان به سازمان برنامه ارسال و بخشی از مطالبات این معلمان در زمینه پاداش پایان خدمت طی یک الی ۲ روز آینده پرداخت شود. ضمن اینکه مسائل مربوط به حکم بازنشستگان نیز باید در با حل مسائل اختلافی طی روزهای آینده مشخص و نسبت به آن اقدام شود.

دبیر اجرایی خانه کارگر آران و بیدگل گفت: نیاز به متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان علاوه بر اینکه نتیجه‌ی سیاستهای کلان است، نتیجه‌ی بی‌توجهی به ماده ۹۶ قانون تأمین اجتماعی و عقب نگه داشتنِ دستمزد از هزینه‌های زندگی است و مسئول این وضعیتِ تمام دولت‌ها هستند.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط