18:00 - 1403/03/13

اخبار اقتصادی

وامی برای زوجین/نحوه ی ورود به سایت وام ازدواج ve.cbi.ir

همان طور که گفتیم، بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران اقدام به راه اندازی سامانه ای تحت عنوان سایت وام ازدواج ve.cbi.ir نموده تا متقاضیان دریافت این وام دیگر نیازی به مراجعات

وام

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،همان طور که گفتیم، بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران اقدام به راه اندازی سامانه ای تحت عنوان سایت وام ازدواج ve.cbi.ir نموده تا متقاضیان دریافت این وام دیگر نیازی به مراجعات برای اطلاعات بیشتر اندیشه معاصر را دنبال کنید.

ورود به سایت وام ازدواج ve.cbi.ir

همان طور که گفتیم، بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران اقدام به راه اندازی سامانه ای تحت عنوان سایت وام ازدواج ve.cbi.ir نموده تا متقاضیان دریافت این وام دیگر نیازی به مراجعات حضوری به بانک ها نداشته باشند. در سال های گذشته داوطلبین دریافت وام ازدواج باید به صورت حضوری به بانک های ارائه دهنده تسهیلات مراجعه می کردند. این موضوع در وهله اول موجب اتلاف زمان و هزینه آن ها می شد. از طرف دیگر، بسیاری از شعب بانک ها جواب درستی به متقاضیان نداده و این افراد مجبور می شدند

بارها این مسیر را طی کرده و به بانک های مختلفی سر بزنند. اما در حال حاضر سامانه تسهیلات قرض الحسنه وام ازدواج تا حد زیادی این مشکلات را برطرف نموده است. زیرا متقاضیان می توانند به صورت غیر حضوری و در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شان را ارئه دهند. از طرف دیگر، همه درخواست ها در سامانه وام ازدواج شفاف بوده و طبق قانون هیچ بانکی نمی تواند از اهدای تسهیلات خودداری یا درخواستی را رد کند.

اما از آن جایی که این سامانه به تازگی راه اندازی شده است، ممکن است برخی کاربران شناخت زیادی از نحوه وارد شدن به آن نداشته باشند. به همین دلیل، در این قسمت روش ورود به سایت وام ازدواج ۱۴۰۳ را به صورت کامل برای تان توضیح می دهیم. جهت این امر کافی است مراحل زیر را طی کنید.

یارانه/آنچه عروس داماد ها باید راجب یارانه طرح معیشتی بدانند!

وامی برای زوجین/نحوه ی ورود به سایت وام ازدواج ve.cbi.ir

۱ ابتدا نشانی اینترنتی این سامانه یعنی ve.cbi.ir را در مرورگر خود قرار داده و جست و جو نمایید. با توجه به حساسیت این موضوع، جهت ورود به این سامانه و ثبت درخواست تسهیلات حتما از رایانه یا لپ تاپ استفاده نمایید.
۲ بعد از این که آدرس فوق را سرچ کردید، اولین سامانه بالا آمده در لیست نتایج گوگل با همین آدرس و عنوان را انتخاب کرده و بر روی آن کلیک نمایید.

در ادامه مجددا وارد صفحه زیر می شوید که در مورد استفاده از سامانه ای به غیر از همین سایت جهت ثبت درخواست وام ازدواج ، هشدار داده است. در این قسمت هم بر روی گزینه « سامانه تسهیلات قرض الحسنه ازدواج » که در بخش میانی صفحه قرار دارد،‌ کلیک کنید. نهایتا به صفحه اصلی سایت وام ازدواج وارد شده و تصویر زیر را مشاهده می کنید. اکنون امکان ثبت درخواست جهت دریافت تسهیلات ازدواج برای تان فراهم است. با انجام این مراحل ساده می توانید به سایت رسمی تعیین شده توسط بانک مرکزی به عنوان سامانه وام ازدواج وارد شوید. در ادامه نحوه ثبت درخواست دریافت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج از این طریق را هم بیان می کنیم تا جهت این امر با مشکلی رو به رو نباشید.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط