۰۷:۰۰ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۲

نحوه دریافت وام ۱۵۰ میلیونی بانک رفاه بدون سپرده گذاری سریع و فوری با موبایل

نحوه دریافت وام ۱۵۰ میلیونی بانک رفاه بدون سپرده گذاری سریع و فوری با موبایل را برایتان توضیح دادیم. از اینرو با اندیشه معاصر همراه باشید با جزئیات نحوه نحوه دریافت وام ۱۵۰ میلیونی بانک رفاه بدون سپرده گذاری سریع و فوری با موبایل در این مطلب.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، نحوه دریافت وام ۱۵۰ میلیونی بانک رفاه بدون سپرده گذاری سریع و فوری با موبایل را برایتان توضیح دادیم. از اینرو با اندیشه معاصر همراه باشید با جزئیات نحوه نحوه دریافت وام ۱۵۰ میلیونی بانک رفاه بدون سپرده گذاری سریع و فوری با موبایل در این مطلب.

با هدف حمایت از تولید ملی و اشتغالزایی، مبلغ تسهیلات طرح “رفاه کالا و خدمات” بانک رفاه کارگران به یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال افزایش یافت.

این تسهیلات بدون نیاز به سپرده‌گذاری و ایجاد میانگین حساب به متقاضیان واجد شرایط در راستای خرید اقساطی کالاهای تولید داخل از شرکت‌های تولیدی و توزیعی مانند: لوازم خانگی، اداری، مبلمان، اثاثیه و … پرداخت می‌شود.

نحوه دریافت وام ۱۵۰ میلیونی بانک رفاه بدون سپرده گذاری

بر اساس این گزارش، تمامی کسانی که حقوق خود را از بانک رفاه کارگران دریافت می‌کنند و همچنین مشتریان اختصاصی این بانک و کارکنان و اقوام درجه یک آنان (اقوام درجه یک شامل: پدر، مادر، همسر، خواهر، برادر و فرزند)، جامعه هدف این طرح را تشکیل می‌دهند.

از جمله اهداف این طرح می‌توان به کمک به ایجاد اشتغال و توسعه اقتصادی، حمایت از اقشار کم‌درآمد به ویژه بازنشستگان و مستمری‌بگیران تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی و سایر حقوق‌بگیران جامعه از طریق تسهیل دریافت تسهیلات و…. اشاره کرد.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر، به شعب بانک رفاه کارگران در سراسر کشور مراجعه و یا با مرکز ارتباط با مشتریان این بانک(فراد) با شماره ۸۵۲۵ -۰۲۱ تماس حاصل کنند.

احراز هویت سطح یک وزارت کار

بانک رفاه کارگران با توجه به رسالت خود در خدمت‌رسانی به جامعه کارگران و کارفرمایان؛ احراز هویت متقاضیان سامانه جامع روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی را از طریق شعب و به صورت آنلاین آغاز کرد.

احراز هویت متقاضیان در سامانه جامع روابط کار به دو روش زیر صورت می گیرد:

  • حضوری (شعب بانک)
  • غیرحضوری (آنلاین از طریق نشانی اینترنتی https://eh.refah-bank.ir و یا نصب برنامه همراه کارت)

احراز هویت آنلاین برای متقاضیانی امکان‌پذیر است که دارای حساب، کارت بانکی و رمز دوم پویای پیامکی فعال (هریم) نزد بانک رفاه کارگران باشند.

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط