۲۲:۵۶ - ۱۴۰۳/۰۲/۲۵

اجتماعی

شناسه تدریس دانشگاه فرهنگیان | سامانه شناسه تدریس دانشگاه فرهنگیان / ثبت نام متقاضیان حق التدریس در دانشگاه فرهنگیان آغاز شد

متقاضیان دارای شرایط که مایل به تدریس در دانشگاه های فرهنگیان هستند، جهت ثبت نام و اعلام علاقه مندی باید در زمان مقرر با مراجعه به سامانه شناسه تدریس دانشگاه فرهنگیان به نشانی tid.cfu.ac.ir برای دریافت شناسه درخواست دهند.

معلمان و فرهنگیان

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، شناسه تدریس دانشگاه فرهنگیان به هدف ثبت نام انجام میشود. شناسه تدریس دانشگاه فرهنگیان برای عزیزانی که برای معلمی کنکور دادند اجرا میشود. در این خبر سایت شناسه تدریس دانشگاه فرهنگیان گفته ایم و البته نحوه انجام دادن آن را هم توضیح دادیم. برای با خبر شدن از جزئیات بیشتر و برای کسب اطلاعات بیشتر اندیشه معاصر را تا انتها دنبال کنید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

معرفی سامانه شناسه تدریس دانشگاه فرهنگیان tid.cfu.ac.ir

دانشگاه فرهنگیان به دلیل کمبود هیئت علمی در مراکز این دانشگاه در سراسر کشور، جهت تامین نیروی تدریس خود، افراد واجد شرایط و متخصص را جذب می نماید. متقاضیان برای معلمی به صورت حق التدریسی در دانشگاه فرهنگیان باید شناسه تدریس دریافت نموده و سپس در صورت تایید دعوت به مصاحبه خواهند شد.

در راستای معرفی سامانه شناسه تدریس دانشگاه فرهنگیان tid.cfu.ac.ir باید گفت که این سامانه برای استخدام دانشگاه فرهنگیان و اعطای شناسه تدریس برای متقاضیان می باشد. هدف از شناسه تدریس نیز ایجاد یک بانک اطلاعاتی یکپارچه و متصل به سامانه گلستان دانشگاه می باشد.

شناسه تدریس دانشگاه فرهنگیان

شناسه تدریس دانشگاه فرهنگیان

بنابراین متقاضان پس از مطالعه فراخوان منتشر شده در سامانه در صورت داشتن شرایط می توانند در این سایت ثبت نام نموده و پس از بارگذاری مدارک مورد نیاز و پرداخت مبلغ خواسته شده شناسه تدریس خود را دریافت نمایند. لازم به ذکر است که انجام عملیات ثبت نام تنها در بازه زمانی که در فراخوان اعلام شده است می باشد و پس از آن امکان ثبت نام و دریافت شناسه تدریس وجود ندارد./سامانه ها

زمان دریافت شناسه معلمان حق التدریسی

معلمان حق التدریس بر اساس اطلاعیه منتشر شده از سوی دانشگاه فرهنگیان، می توانند در رشته های مورد نیاز و در صورتی که شرایط لازمه را دارا باشند، در بازه زمانی تعیین شده با مراجعه به سامانه مربوطه و یا پورتال دانشگاه به نشانی cfu.ac.ir نسبت به واریز هزینه ثبت نام، بارگذاری مدارک و فایل مستندات، تکمیل فرایند نام نویسی اقدام نمایند.

زمان دریافت شناسه معلمان حق التدریسی از سوی دانشگاه فرهنگیان اعلام شده است و متقاضیان می توانند از این تاریخ برای ثبت درخواست در سامانه ثبت نام اقدام نمایند. برای داوطلبان ضروری است تا نسبت به مطالعه دقیق جزئیات این فراخوان جذب دانشگاه فرهنگیان اقدام نموده و از لیست رشته های مورد نیاز دانشگاه فرهنگیان و شرایط شرکت در این فراخوان مطلع شوند.

متقاضیان دریافت شناسه معلمان حق التدریسی، از روز ۲۴ اردیبهشت ماه می توانند به پورتال دانشگاه و یا سامانه ثبت نام جهت بارگذاری مدارک و ثبت درخواست اقدام نمایند. همچنین لازم به ذکر است در صورت دعوت به مصاحبه، داوطلبانی که در زمان تعیین شده در جلسه مصاحبه شرکت ننمایند، عدم حضور آن ها به معنی انصراف تلقی خواهد شد و از تکمیل روند این فرایند محروم خواهند شد.

شرایط عمومی شناسه تدریس دانشگاه فرهنگیان

تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران.
تدین به یکی از ادیان رسمی مصرح در قانون اساسی
تعهد و اعتقاد به انقلاب اسلامی، ولایت فقیه و قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
وفاداری به نظام جمهوری اسلامی.
تخلّق به اخلاق علمی و رفتار مناسب با شئونات اسلامی و دانشگاهی.
عدم سو پیشینه و منع قانونی برای استخدام در مؤسسات دولتی.
برخورداری از سلامت جسمی و روحی لازم و نداشتن نقص عضو.
التزام به قوانین و مقررات صنفی، اخلاق حرفه‌ای.
برخورداری از حسن شهرت اخلاقی، عقیدتی و سیاسی،
عدم اعتیاد به مواد مخدر
نداشتن سوابق محکومیت کیفری و انتظامی،
عدم اشتهار به فسق و فجور و اعمال منافی عفت عمومی و رفتار خلاف حیثیت شغلی.
عدم سابقه فعالیت مؤثر علیه نظام جمهوری اسلامی و نداشتن سابقه وابستگی یا گرایش به سازمان‌ها و تشکل‌های محارب و معاند با نظام جمهوری اسلامی/مشاورگروپ

ثبت نام متقاضیان حق التدریس در دانشگاه فرهنگیان آغاز شد

دانشگاه فرهنگیان اعلام کرد؛ با توجه به کمبود هیأت علمی در پردیس ها و مراکز آموزشی دانشگاه، بخش قابل توجهی از مسئولیت آموزشی بر عهده مدرسان حق التدریس و ماموران آموزشی می باشد و لزوم وجود بانک اطلاعاتی جامع، یکپارچه و متصل به سامانه گلستان دانشگاه و ساماندهی و انتخاب مدرسان دارای شایستگی های علمی تربیتی برتر ضروری است.

بر این اساس به پیشنهاد معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی و تصویب در هیات اجرایی جذب هیات علمی دانشگاه فرهنگیان مبنی بر ایجاد شناسه تدریس برای مدرسان یا متقاضیان تدریس (مامور آموزشی، حق التدریس و مدرسین دوره های آموزش نیروی انسانی)، به منظور تامین اساتید و مدرسان آموزشی در دانشگاه فرهنگیان سراسر کشور از بین افراد متخصص، مجرب، بومی واجد شرایط ساکن هر استان، در رشته های مورد نیاز جهت اخذ شناسه تدریس دعوت به عمل می آید.

بنابراین داوطلبان واجد شرایط، برای کسب اطلاع از عناوین رشته های تحصیلی مورد نیاز و سایر شرایط شرکت در این فراخوان می توانند مصادف با دهه سرآمدی آموزش به سامانه دریافت شناسه تدریس نیروهای حق التدریس دانشگاه فرهنگیان به نشانی:tid.cfu.ac.ir و یا پورتال دانشگاه به نشانی https://cfu.ac.ir/ مراجعه و پس از مطالعه دقیق متن فراخوان و اطمینان از احراز شرایط قید شده، نسبت به انجام مراحل ثبت نام اقدام کنند.

ملاک ثبت نام متقاضیان در فراخوان، تکمیل اطلاعات و بارگذاری مستندات در سامانهtid.cfu.ac.ir (پس از فعال شدن در تاریخ ۱۶ اردیبهشت) و پرداخت وجه ثبت نام و اخذ کد رهگیری از سامانه مذکور می باشد.

متقاضیان قبل از ثبت نام لازم است نسبت به مطالعه دقیق شرایط فراخوان در سامانه و آماده نمودن فایل های الکترونیکی مستندات لازم مطابق با فرم ارزیابی تعیین شده در سامانه اقدام کنند.

متقاضیان اخذ شناسه تدریس پیش از انتخاب گروه درسی آموزشی خود از بین رشته های مندرج در فراخوان که متناسب با محل سکونت و مطابق مدرک تحصیلی با رشته و گروه انتخابی تعیین شده است را درخواست کنند.

ثبت درخواست در سامانه ثبت نام به ادرس tid.cfu.ac.ir انجام می گیرد.

در صورت دعوت به مصاحبه، شرکت در مصاحبه علمی کارگروه های تخصصی در زمان مقرر اعلام شده از سوی دانشگاه، الزامی است.

بدیهی است عدم شرکت متقاضی در زمان تعیین شده به منزله انصراف تلقی شده و هیچ گونه اعتراضی در این خصوص مورد پذیرش نخواهد بود./ایسنا

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط