۰۱:۱۰ - ۱۴۰۳/۰۲/۲۳

تکنولوژی و فناوری

سام آلتمن شایعات مربوط به موتور جستجوی هوش مصنوعی OpenAI را خنثی می کند!

در بازگشت به نیویورک در 5 ژوئن به ما بپیوندید تا با رهبران اجرایی در بررسی روش‌های جامع برای ممیزی مدل‌های هوش مصنوعی در مورد تعصب...

مصنوعی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،در بازگشت به نیویورک در ۵ ژوئن به ما بپیوندید تا با رهبران اجرایی در بررسی روش‌های جامع برای ممیزی مدل‌های هوش مصنوعی در مورد تعصب…برای اطلاعات بیشتر اندیشه معاصر را دنبال کنید.

فناوری جدید

در بازگشت به نیویورک در ۵ ژوئن به ما بپیوندید تا با رهبران اجرایی در بررسی روش‌های جامع برای ممیزی مدل‌های هوش مصنوعی در مورد تعصب، عملکرد و انطباق اخلاقی در سازمان‌های مختلف همکاری کنید. نحوه حضور در اینجا را بیابید.

سام آلتمن، مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران آن، روز جمعه از طریق X اعلام کرد، برخلاف شایعات و گزارش اخیر، OpenAI موتور جستجوی مبتنی بر هوش مصنوعی را در رویدادی در روز دوشنبه معرفی نخواهد کرد.

سام آلتمن شایعات مربوط به موتور جستجوی هوش مصنوعی OpenAI را خنثی می کند!

سام آلتمن شایعات مربوط به موتور جستجوی هوش مصنوعی OpenAI را خنثی می کند!

نه gpt-5، نه یک موتور جستجو، اما ما سخت روی چیزهای جدیدی کار کرده ایم که فکر می کنیم مردم دوستش خواهند داشت! برای من مثل جادو است

دموی زنده چند کار جدید، دوشنبه ۱۰ صبح PT.

GPT-5 یا موتور جستجو نیست، اما ما فکر می کنیم که شما آن را دوست خواهید داشت. https://t.co/Sy2MlIE6Pg

— گرگ براکمن (@gdb) 10 مه ۲۰۲۴
با این حال، این شرکت از طریق حساب شرکتی رسمی خود در X اعلام کرد که در روز دوشنبه، ۱۳ مه از ساعت ۱۰ صبح PT/13 ET به صورت زنده از وب سایت خود پخش می شود تا “برای نمایش برخی به روز رسانی های ChatGPT و GPT-4”.

در وب‌سایت OpenAI، بالا به‌روزرسانی شده است تا حاوی بنری با خواندن «به‌روزرسانی‌های بهار» با دکمه‌ای باشد که به کاربران امکان می‌دهد فایل تقویم .ics را دانلود کرده و رویداد را به تقویم‌های دیجیتالی خود در Outlook، Google Calendar، Apple Calendar اضافه کنند. و غیره.VB EVENT

تور تاثیر هوش مصنوعی: حسابرسی هوش مصنوعی

به ما بپیوندید تا در تاریخ ۵ ژوئن به نیویورک بازگردیم تا با رهبران اجرایی ارشد تعامل داشته باشیم، و استراتژی‌هایی را برای ممیزی مدل‌های هوش مصنوعی بررسی کنیم تا از انصاف، عملکرد بهینه و انطباق اخلاقی در سازمان‌های مختلف اطمینان حاصل کنیم. حضور خود را برای این رویداد منحصر به فرد فقط دعوت شده ایمن کنید.

اکنون گمانه زنی در مورد اینکه OpenAI دقیقاً چه چیزی را اعلام خواهد کرد، اگر نه یک موتور جستجو، آغاز شده است.

بنابراین، چه چیزی را پیش‌بینی می‌کنید که OpenAI در روز دوشنبه نمایش داده شود؟
> بهبودهای Sora با تاریخ راه اندازی اواخر Q4 / اوایل Q1
> پنجره زمینه بزرگتر برای پر کردن شکاف با Gemini
> نسخه ی نمایشی هوش مصنوعی Agentic ساخته شده پیرامون GPT-4
> ادغام های Zapier مانند برای ChatGPT

بسیاری بر این باورند که شامل «هوش مصنوعی عامل» است، اصطلاحی که به سرعت در میان انواع صنعت هوش مصنوعی در ارتباط با برنامه‌ها، یا «عوامل هوش مصنوعی» که بر روی مدل‌های پایه هوش مصنوعی ساخته شده‌اند و می‌توانند اقداماتی را به‌طور خودکار از طرف انسان‌ها برنامه‌ریزی و انجام دهند، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

برنامه توسعه دهنده نرم افزار خودکار Devin، از استارتاپ Cognition، نمونه ای از یک عامل جدید هوش مصنوعی است که بر روی مدل GPT-4 Turbo OpenAI ساخته شده است.

OpenAI آخرین بار در اوایل آوریل، مدل طولانی و سریع GPT-4 Turbo و API خود را به روز کرد، و عنوان کارآمدترین مدل هوش مصنوعی در جهان را بر اساس بسیاری از معیارهای شخص ثالث به دست آورد، و جایگزین سلطنت کوتاه Claude 3 Opus رقیب Anthropic شد. ماه قبل رونمایی شد

آلتمن همچنین اخیراً به این گمانه زنی دامن زده است که “gpt2-chatbot” مرموز که طی دو ماه گذشته در وب ظاهر شد، ناپدید شد و دوباره ظاهر شد، در واقع نسخه جدیدی از ChatGPT یا ربات چت مشابه از OpenAI است.

شاید رویداد OpenAI آن را به نمایش بگذارد و در مورد آنچه که برای چه چیزی طراحی شده است توضیح دهد… با ما همراه باشید. ما روز دوشنبه این رویداد را به صورت زنده در اینجا پوشش خواهیم داد.

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط