۱۲:۰۳ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۱

افزایش حقوق| حقوق بازنشستگان| بازنشستگان کشوری| بانک صادرات

افزایش حقوق بازنشستگان کشوری بانک صادرات در خرداد ماه | مشاهده فوری فیش حقوقی بازنشستگان کشوری + سایت کانون بازنشستگی کشوری www.cspf.ir

از ابتدای سال ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان افزایش حقوق بازنشستگان کشوری بانک صادرات بوده است و احتمالا پرداخت حقوق این بازنشستگان در 31 خرداد انجام شود که در اندیشه معاصر بیشتر در این مورد بحث میکنیم.

افزایش حقوق بازنشستگان کشوری بانک صادرات در خرداد ماه | مشاهده فوری فیش حقوقی بازنشستگان کشوری + سایت کانون بازنشستگی کشوری www.cspf.ir

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، بازنشستگان کشوری بانک صادرات از ابتدای سال  مشمول افزایش حقوق شده اند. در اندیشه معاصر ضمن پرداختن به افزایش حقوق بازنشستگان کشوری بانک صادرات، امکان مشاهده فوری فیش حقوقی بازنشستگان کشوری را فراهم ساخته ایم و سایت کانون بازنشستگی کشوری www.cspf.ir را ارائه داده ایم. لازم است بازنشستگان کشوری بانک صادرات در اندیشه معاصر پیگیر جزئیات دقیق تر درباره افزایش حقوق بازنشستگان در سال ۱۴۰۳ باشند.

فیش حقوقی بانک صادرات

فیش حقوقی بازنشستگان صادرات

افزایش حقوق بازنشستگان کشوری بانک صادرات در خرداد ماه

بازنشستگی عبارت است از کناره گیری از موقعیت یا شغل یا از زندگی کاری فعال. همچنین ممکن است فرد با کاهش ساعات کاری یا حجم کاری نیمه بازنشسته شود. بسیاری از افراد زمانی که مسن هستند یا به دلایل سلامتی قادر به انجام کار خود نیستند، بازنشستگی را انتخاب می‌کنند.

رقم حقوق بازنشستگان کشوری بانک صادرات در اردیبهشت ماه ۱۴۰۳، ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان افزایش یافت.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی عنوان کرد: تاریخ اجرایی برنامه هفتم از ابتدای سال ۱۴۰۳ یعنی از اول فرودین سال هزار چهارصد و سه خواهد بود، هرگونه اصلاحی در احکام بازنشستگان عزیز از اول فرودین هزار چهارصد و سه اعمال می‌شود.

از ابتدای سال حقوق بازنشستگان کشوری بانک صادرات ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان افزایش یافت.

طبق آخرین اخبار، حقوق بازنشستگان کشوری بانک صادرات در تاریخ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ واریز خواهد شد.

واریز حقوق با هماهنگی سازمان برنامه و بودجه و خزانه‌داری کل کشور و براساس مصوبه هیئت وزیران انجام شده است

حقوق فروردین ماه بازنشستگان کشوری بانک صادرات با افزایش ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومانی همراه بوده است.

وی درباره این‌که کمیسیون تلفیق ماده ۲۹ برنامه هفتم را تغییر داده و برخی معتقدند با این کار نگرانی در جامعه بازنشستگان تامین اجتماعی به وجود آمده چراکه گویا آن بندی که «دولت مکلف است دیون را تسویه کند» پاک شده است؛ جایگزین این مورد چیست، عنوان کرد: بر اساس ایراداتی که مجمع تشخیص مصلحت نظام در بعضی از موارد گرفته است؛ در مجلس متاسفانه چنین امری که می‌گویید محقق شد و بلافاصله مورد اعتراض ما قرار گرفت و ماموریتی هم به یک تیم از نمایندگان مجلس داده شده است، چون قانون‌گذار به هیات رئیسه چنین اختیاراتی را تفویض کرده است. همکاران ما به شدت دنبال این هستند که همین را بازگردانند.

مرتضوی درخصوص این‌که آیا لایحه دیگری داده خواهد شد چراکه رئیس مجلس عنوان کرده حتما باید لایحه دیگری داده شود، بیان کرد: خیر؛ توجه داشته باشید بر اساس پیگیری و اخباری که من دارم مقرر شد که رئیس کمیسیون تلفیق و اجتماعی و یک نفر از نمایندگان مجلس و با حضور نمایندگان ما موضوع را بررسی کنند و اصلاحات را انجام دهند.

مشاهده فوری فیش حقوقی بازنشستگان کشوری

دریافت فیش حقوقی بازنشستگان کشوری در گذشته فقط به‌صورت حضوری امکان‌پذیر بود و همین موضوع، کار را برای بازنشستگان سخت می‌کرد؛ اما در حال حاضر، شما می‌توانید فیش حقوقی خود را به‌صورت آنلاین و از طریق سامانه‌هایی دریافت کنید که در ادامه معرفی می‌کنیم.

افزایش حقوق بازنشستگان کشوری بانک صادرات در خرداد ماه | مشاهده فوری فیش حقوقی بازنشستگان کشوری + سایت کانون بازنشستگی کشوری www.cspf.ir

 

استعلام فیش حقوقی بازنشستگان کشوری با شماره حساب در سایت بازنشستگان کشوری

استعلام فیش حقوقی بازنشستگان کشوری با شماره دفتر کل و شماره حساب،‌ در سامانه سازمان بازنشستگی کشوری امکان‌پذیر است. برای انجام این کار، ابتدا باید به سایت صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی cspf.ir مراجعه کنید. در این سامانه، از کادر طوسی‌رنگ بالای صفحه روی گزینه «خدمات حقوق» کلیک کرده و در ادامه، برای دریافت فیش حقوقی بازنشستگی خود طبق مراحل زیر عمل کنید:

روی گزینه «دریافت فیش و حکم حقوقی» کلیک کنید.
حالا باید روش ورود خود به سامانه را مشخص کنید. بهترین روش «شناسایی سه‌عاملی» است و شما برای ورود از این طریق باید کد ملی، شماره دفتر کل و شماره حسابی را وارد کنید که حقوقتان به آن واریز می‌شود.
بعد از ورود به حساب کاربری خود، از منوی بالای صفحه روی گزینه «دریافت فیش حقوقی» کلیک کنید.
در صفحه‌ای که برایتان باز می‌شود، ماه مدنظرتان را انتخاب کنید و سپس، روی دکمه «مشاهده فیش»‌ کلیک کنید.
برای نمایش جزئیات فیش حقوقی خود باید روی دکمه «دریافت فیش حقوقی کامل» در انتهای صفحه کلیک کنید.

اگر برای دریافت فیش حقوقی با پیام خطا مواجه شدید، لازم است با در دست داشتن مدارک لازم به سازمان بازنشستگی کشوری مراجعه کنید.

 

سایت کانون بازنشستگی کشوری www.cspf.ir

سایت کانون بازنشستگی کشوری ۱۴۰۳ با هدف خدمت رسانی به کلیه بازنشستگان کشوری که از صندوق بازنشستگی کشوری حقوق دریافت می کنند، راه اندازی شده است. سایت صندوق بازنشستگی کشوری، امکانات مختلفی را به بازنشستگان کشوری ارائه می کند و باعث تسهیل در انجام امور بازنشستگان شده است.

تسهیل در انجام امور بازنشستگان کشوری، سریع انجام شدن امور بازنشستگان کشوری، خدمت رسانی به کلیه بازنشستگان کشوری و … از جمله اهدافی است که باعث روی کار آمدن سایت کانون بازنشستگی کشوری www.cspf.ir شده است. این سایت با هدف خدمت رسانی به صورت غیر حضوری و اطلاع رسانی به بازنشستگان کشوری روی کار آمده است. لذا کلیه بازنشستگان کشوری می توانند از خدمات مختلفی که در سایت صندوق بازنشستگی کشوری و یا همان سایت کانون بازنشستگی کشوری ارائه می شود، استفاده نمایند.

بازنشستگان کشوری می‌توانند فیش حقوقی خود را به صورت اینترنتی از طریق درگاه خدمات الکترونیکی صندوق بازنشستگی کشوری دریافت کنند. برای این کار، ابتدا باید به سایت صندوق بازنشستگی کشوری به آدرس eservices.cspf.ir مراجعه کنید. سپس، در قسمت ورود به سامانه، با وارد کردن شماره دفتر کل، کد ملی و شماره حساب خود، وارد سامانه شوید.

پس از ورود به سامانه، در قسمت خدمات حقوق، روی گزینه دریافت فیش حقوقی کلیک کنید. در این صفحه، اطلاعات فیش حقوقی شما نمایش داده می‌شود.
برای دریافت فیش حقوقی، روی گزینه دریافت کلیک کنید. فیش حقوقی شما به صورت یک فایل PDF دانلود خواهد شد.

مراحل دریافت فیش حقوقی بازنشستگان کشوری به صورت خلاصه:

به سایت صندوق بازنشستگی کشوری مراجعه کنید.

در قسمت ورود به سامانه، با وارد کردن شماره دفتر کل، کد ملی و شماره حساب خود، وارد سامانه شوید.

در قسمت خدمات حقوق، روی گزینه دریافت فیش حقوقی کلیک کنید.

اطلاعات فیش حقوقی خود را مشاهده کنید.

روی گزینه دریافت کلیک کنید.

فیش حقوقی شما به صورت یک فایل PDF دانلود خواهد شد.

مزایای دریافت فیش حقوقی به صورت اینترنتی

دریافت فیش حقوقی به صورت اینترنتی مزایای زیادی دارد. از جمله این مزایا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

راحتی و سهولت دریافت فیش حقوقی: بازنشستگان می‌توانند در هر زمان و مکانی که باشند، بدون نیاز به مراجعه حضوری به صندوق بازنشستگی، فیش حقوقی خود را دریافت کنند.

صرفه‌جویی در زمان و هزینه: بازنشستگان با دریافت فیش حقوقی به صورت اینترنتی، از اتلاف وقت و هزینه‌های جانبی جلوگیری می‌کنند.

امنیت بیشتر: دریافت فیش حقوقی به صورت اینترنتی، امنیت بیشتری نسبت به روش‌های سنتی دارد.

چنانچه بازنشستگان در دریافت فیش حقوقی خود به صورت اینترنتی با مشکل مواجه شوند، می‌توانند با مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت یا تماس با مرکز تماس صندوق بازنشستگی کشوری، از راهنمایی‌های لازم بهره‌مند شوند.

سهام بانک صادرات bsi.ir

ورود به سایت کانون بازنشستگی کشوری www.cspf.ir

کلیه بازنشستگان کشوری که قصد استفاده از خدمات مختلف سایت کانون بازنشستگی کشوری، من جمله دریافت گواهی کسر از حقوق را دارند، می بایست که ابتدا به نشانی اینترنتی صندوق بازنشستگی کشوری ۱۴۰۳ وارد شوند و سپس از خدمات مختلفی که در این سامانه ارائه می شود، استفاده نمایند.

 

لذا آشنایی با نحوه ورود به سایت کانون بازنشستگان کشوری www.cspf.ir برای تمامی افرادی که قصد استفاده از خدمات مختلف سایت کانون بازنشستگی ۱۴۰۳ را دارند، لازم است. در اندیشه معاصر، نحوه ورود به سایت www.cspf.ir را توضیح می دهیم. دقت داشته باشید که می توانید بعد از ورود به سایت کانون، با کلیک کردن بر روی بخش های مختلف سایت صندوق بازنشستگی کشوری از خدمات مختلفی که در سایت قرار داده شده است، استفاده نمایید.

 

برای ورود به سایت صندوق بازنشستگی کشوری ۱۴۰۳​، می بایست ابتدا یکی از مرورگرهای خود را باز کنید و در فیلد جستجوی گوگل عبارت سایت کانون بازنشستگی کشوری را تایپ نمایید و سپس، جستجو کنید. نکته: برای دسترسی بهتر به سایت صندوق بازنشستگی، بهتر است که از مرورگرهای کروم و یا فایرفاکس استفاده نمایید. پس از اینکه گوگل سایت صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی www.cspf.ir را جستجو کرد، روی آن کلیک کنید تا به سایت اصلی صندوق بازنشستگی و یا همان سایت کانون بازنشستگی کشوری وارد شوید.

در حال حاضر، شما وارد سایت صندوق بازنشستگی ۱۴۰۳​ شده اید و می توانید برای استفاده از خدمات مختلف سایت بر روی هر یک از بخش های مورد نظر خودتان کلیک نمایید.

معرفی سایت کانون بازنشستگی کشوری www.cspf.ir

صندوق بازنشستگی کشوری ۱۴۰۳​، یکی از با سابقه ترین صندوق ها در طی ۱۰۰ سال اخیر است که توانسته با خدمت رسانی به عموم بازنشستگان کشوری، گامی بسیار موثر برای تسهیل در انجام امور بازنشستگان کشوری بردارد. سایت کانون بازنشستگی کشوری ۱۴۰۳، به نشانی www.cspf.ir با هدف ارائه خدمات غیر حضوری به بازنشستگان کشوری روی کار آمده است.

 

سایت کانون بازنشستگی کشوری www.cspf.ir تمامی اطلاعیه های مربوط به بازنشستگان را به صورت کاملا به روز و آپدیت شده در خود قرار داده است تا تمامی بازنشستگان کشوری بتوانند از اطلاعیه ها و آخرین اخبار منتشر شده در رابطه با کانون بازنشستگی کشوری مطلع شوند. همچنین، این سامانه خدمات مختلف دیگری را نیز به بازنشستگان کشوری ارائه می کند.

 

دسترسی به سامانه تعهد وارث و بخش خدمات الکترونیک صندوق بازنشستگی کشوری ۱۴۰۳​، از آن دسته از خدماتی است که در سایت کانون بازنشستگی کشوری ارائه می شود. به طوری که کلیه بازنشستگان کشوری می توانند با ورود به قسمت خدمات الکترونیک سایت کانون بازنشستگان کشوری از خدماتی که به صورت غیر حضوری در این سایت ارائه می شود، استفاده نمایند. با استفاده از خدمات غیر حضوری قابل ارائه در سایت صندوق بازنشستگی کشوری ۱۴۰۳، دیگر نیازی به مراجعه حضوری افراد به صندوق های بازنشستگی و یا مراکز مربوط به آن ها نیست.

 

لازم به ذکر است که استفاده از خدمات قابل ارائه در سایت کانون بازنشستگان کشوری به نشانی www.cspf.ir، برای تمامی افراد مجاز است؛ اما در صورتی که افراد بخواهند از بخش خدمات الکترونیک کانون بازنشستگی کشوری از خدمات غیر حضوری استفاده کنند و به سایت وارد شوند، می بایست که حتما اطلاعات بازنشستگان در سایت وارد شود. دقت داشته باشید که برای استفاده از این خدمات حتما می بایست که حقوق بازنشستگی خود را به صورت مستقیم از صندوق بازنشستگی کشوری دریافت کرده باشید.

امکانات سایت کانون بازنشستگی کشوری ۱۴۰۳​

کلیه بازنشستگان کشوری ۱۴۰۳​، می توانند با ورود به سایت کانون بازنشستگی کشوری به نشانی اینترنتی www.cspf.ir از خدمات مختلف این سایت استفاده نمایند. امکانات سایت کانون بازنشستگی کشوری www.cspf.ir بسیار متنوع می باشد و در صورتی که افراد بخواهند از درگاه خدمات الکترونیک صندوق بازنشستگی کشوری ۱۴۰۳ استفاده نمایند، می بایست که اطلاعات مربوط به فیش حقوقی یا حکم حقوقی خود را در دسترس داشته باشند.

 

اگرچه که امکانات سایت کانون بازنشستگی کشوری www.cspf.ir بسیار متنوع است؛ اما در ادامه به بعضی از امکانات قابل ارائه در این سایت اشاره می کنیم.

 

دسترسی به آخرین اخبار و اطلاعیه ها:

 

در صورتی که قصد مشاهده آخرین اخبار و اطلاعیه های منتشر شده از سوی کانون بازنشستگی کشوری را دارید، می توانید از طریق صفحه اصلی سایت این اخبار را مشاهده نمایید. همچنین، با کلیک کردن بر روی قسمت اخبار در بالای سایت می توانید تمامی اخبار را بر اساس دسته بندی ها مختلف بین المللی، اجتماعی، اقتصادی، خدماتی و رفاهی و … مشاهده نمایید.

 

دریافت اپلیکیشن صبا:

 

اپلیکیشن صبا، اپلیکیشنی است که زیر نظر صندوق بازنشستگی کشوری منتشر شده است و خدمات مختلفی را نیز به بازنشستگان کشوری ارائه می کند. کلیه بازنشستگان کشوری می توانند با کلیک کردن بر روی گزینه اپلیکیشن صبا این اپلیکیشن را دریافت نمایند. این اپلیکیشن در دو نسخه ios و اندروید منتشر شده است و امکانات مختلفی از جمله دریافت فیش حقوقی بازنشستگان و احکام جدید بازنشستگان کشوری را فراهم نموده است.

دسترسی به درگاه خدمات الکترونیک سایت کانون بازنشستگی کشوری:

 

کلیه بازنشستگان کشوری می توانند با دسترسی به درگاه خدمات الکترونیک سایت صندوق بازنشستگی از خدمات آنلاین و غیر حضوری این سایت استفاده نمایند. در واقع، مهم ترین بخش سایت صندوق بازنشستگی، درگاه خدمات الکترونیک می باشد که خدمات مختلفی همچون ثبت نام وام ازدواج، ثبت نام وام های مختلف، دریافت فیش و حکم حقوقی و … در آن ارائه می شود.

 

ورود به سامانه شفافیت صندوق بازنشستگی کشوری:

 

کلیه بازنشستگان کشوری ۱۴۰۳ و یا عموم مردم می توانند با ورود به بخش «سامانه شفافیت» از آخرین اطلاع رسانی ها و عملکرد مربوط به صندوق بازنشستگی مطلع شوند. در واقع، در این سامانه گزارش های مختلف و داده های آماری، برنامه ریزی های متنوع انجام شده، اطلاعات اقتصادی و … به صورت کاملا شفاف به افراد اطلاع رسانی می شود.

 

ورود به بخش نظرسنجی سایت صندوق بازنشستگی:

 

کلیه افرادی که به هر دلیلی از عملکرد سایت صندوق بازنشستگی رضایت ندارند و یا پیشنهادی برای بهتر شدن عملکرد این سایت دارند، می توانند با ورود به بخش «نظرسنجی» در منوی بالای سایت، پیشنهادها و انتقادهای خود را با پر کردن پرسشنامه و فیلد مربوط به انتقادها و پیشنهادها ثبت کنند.

 

دسترسی به داده های آماری:

در صورتی که قصد مشاهده داده های آماری صندوق بازنشستگی را دارید، می توانید با ورود به بخش اطلاعات آماری از آخرین آمارها در سایت صندوق بازنشستگی مطلع شوید.

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط