۲۱:۵۲ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۲

فرهنگیان

ltms.cfu.ac.ir |ورود به سایت ضمن خدمت فرهنگیانltms.cfu ac.ir

ltms.cfu.ac.ir چه سایتی است و به چه دردی میخورد را میتوانید در اندیشه معاصر بخوانید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، ltms.cfu.ac.ir یکی از سایت هایی است که برای دوران کرونا تعریف شده بود و توانست خیلی از مشکلات آموزش را سر و سامان بدهد. ltms.cfu.ac.ir توانسته دوره های آموزشی فرهنگیان را در خودش جای بدهد. لازم به ذکر است هنوز هم افراد از سایت ltms.cfu.ac.ir استفاده میکنند و باز هم مورد استفاده میباشد. برای با خبر شدن از جزئیات بیشتر و کسب اطلاعات بیشتر اندیشه معاصر را تا انتها دنبال کنید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

معرفی سامانه ضمن خدمت دانشگاه فرهنگیان جدید ltms.cfu.ac.ir

آموزش ضمن خدمت فرهنگیان یا ltms.cfu.ac.ir  یکی از مهم ترین ارکان نظام تعلیم و تربیت بوده و این امر به منظور ارتقای دانش و مهارت های فرهنگیان و بهبود کیفیت آموزش در مدارس انجام می شود. در سال های اخیر، با توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات، آموزش ضمن خدمت فرهنگیان نیز به سمت استفاده از سامانه های آنلاین و مجازی حرکت کرده است. در این بخش از مقاله به معرفی سامانه Ltms.cfu.ac.ir فرهنگیان پرداخته شده است.

سامانه LTMS دانشگاه فرهنگیان یا همان سامانه جامع ضمن خدمت فرهنگیان جدید توسط وزارت آموزش و پرورش راه اندازی شده و امکانات و قابلیت های مختلفی را برای فرهنگیان فراهم ساخته که می تواند فرآیند آموزش ضمن خدمت را برای آنها تسهیل کند. افراد از طریق این سامانه امکان ثبت نام دوره های ضمن خدمت فرهنگیان و انتخاب دوره، مشاهده اطلاعات دوره و… را خواهند داشت. به طور کلی سامانه LTMS یک سامانه جامع و کاربردی بوده که می تواند فرآیند آموزش ضمن خدمت فرهنگیان را تسهیل کند.

کلیه افراد واجد شرایط شرکت در کلاس های ضمن خدمت فرهنگیان می توانند با مراجعه به سایت Ltms.cfu.ac.ir دانشگاه فرهنگیان اقدام به ثبت نام نموده و در دوره های مورد نظر شرکت نمایند. این افراد پس از شرکت در دوره های آموزشی و موفقیت در آزمون مربوطه می توانند گواهی دوره ضمن خدمت را دریافت نمایند. شایان ذکر است، تنها راه شرکت در کلاس های ضمن خدمت فرهنگیان مراجعه به سامانه ال تی ام اس فرهنگیان و ثبت نام در آن می باشد./هیوا

ltms.cfu.ac.ir

ltms.cfu.ac.ir

سایت ضمن خدمت ltms چیست؟

قابل توجه دانشجو معلمان؛
سامانه ضمن خدمت فرهنگیان “جدید”، سامانه ای است که با گذراندن دوره های ارائه شده در آن می‌توانید از مزایای زیر بهره مند شوید:
۱- داشتن ۱۰۰۰ساعت ضمن خدمت ۵۰۰امتیاز به حق شاغل اضافه می شود.
۲- برای سازماندهی سالیانه
۳- ارتقاء رتبه حرفه ای
۴- تاثیر در حقوق فرهنگیان
۵- رتبه بندی سالیانه فرهنگیان

آدرس سایت
www.ltms.cfu.ac.ir

نحوه ورود به سایت ضمن خدمت و ساخت حساب:
برای انجام اینکار در دور اول نام کاربری و رمز عبور شما #کد‌پرسنلی شما می‌باشد.
اگر برای ورود با خطا مواجه شدید میبایست به بخش نیروهای انسانی / #ضمن‌خدمت‌اداره محل خدمت خود بروید و در آنجا با ارائه مشخصات به راه‌اندازی مجدد پنل خود بپردازید.
دانشجویان محترم نسبت به این مورد پیگیر باشید، که کلاس های آنلاین برگزار میشود و حتما ثبت نام کنید/خبرینو

دریافت رمز عبور ورود به سامانه جامع ضمن خدمت فرهنگیان

ممکن است برخی از افراد بعد از ثبت نام در سایت ضمن خدمت فرهنگیان‏، رمز ورود به سامانه را فراموش کنند. در صورت مواجه شدن با این مشکل می بایست به صفحه اصلی سایت ضمن خدمت فرهنگیان به نشانی ltms.cfu.ac.ir مراجعه نمایید و با توجه به شرایط خود یکی از دو گزینه “فراموش کردن رمز فراگیران” و یا “فراموش کردن رمز مدیران” را انتخاب کنید. در صورت انتخاب گزینه “فراموش کردن رمز فراگیران” صفحه ای مانند تصویر ذیل برای شما نمایان می گردد که لازم است در هر کدام از کادرهای مربوطه‏، کد پرسنلی، شماره همراه (موبایل )، کد ملی و کد امنیتی موجود در صفحه را برای تغییر و یا بازیابی رمز عبور درج نمایید.

در صورتی که به هر دلیلی موفق به تغییر رمز عبور نشده اید و یا امکان برقراری ارتباط با پشتیبانی سایت برای شما فراهم نبود،‌ می بایست شخصا به بخش فناوری اطلاعات اداره آموزش و پرورش شهر محل تدریس خود مراجعه نمایید و به صورت حضوری مشکل فراموشی رمز سایت ضمن خدمت خود را بیان کنید تا هر چه سریع تر این مسئله رفع گردد.

 

توجه داشته باشید که شرکت در دوره های آموزشی ضمن خدمت فرهنگیان مستلزم برخورداری از شرایطی همچون مرتبط بودن رشته تحصیلی با موضوع درسی مورد تدریس می باشد. بنابراین پیش از آن که بخواهید اقدامی را در راستای ثبت نام خود انجام دهید، لازم است از شرایط لازم که از طریق سامانه ltms.cfu.ac.ir به اطلاع داوطلبان می رسد، آگاهی لازم را بدست آورید./ایران مشاوره

فراموشی رمز عبور سایت Ltms دانشگاه فرهنگیان

امروزه یکی از چالش هایی که ممکن است برای استفاده از سامانه های آنلاین مختلف برای افراد پیش آید، فراموشی رمز عبور می باشد. از آنجایی که فراموشی رمز عبور می تواند منجر به محدودیت در دسترسی کاربران به اطلاعات و خدمات سامانه شود، بنابراین مدیریت درست و پیشگیری از فراموشی رمز عبور امری ضروری است. در این بخش از مقاله توضیحاتی در رابطه با فراموشی رمز عبور سایت Ltms دانشگاه فرهنگیان ارائه شده است.

در گام نخست برای بازیابی رمز عبور فراموش شده در سامانه Ltms، افراد می بایست نسبت به ورود به سایت Ltms.cfu.ac.ir اقدام نموده و پس از ورود به صفحه اصلی سایت، همانند تصویر زیر بر روی گزینه “رمز عبور خود را فراموش کردم”، کلیک نمایند.

بدین ترتیب افراد به صفحه جدیدی همانند تصویر زیر وارد خواهند شد./هیوا

مزایای شرکت در دوره های ضمن خدمت فرهنگیان

برای انجام بهینه هر کاری، داشتن انگیزه انجام آن کار از الزامات است. ممکن است برای فرهنگیان عزیز سوال پیش آید که شرکت در این دوره ها به چه دردی میخورد؟ در پاسخ باید بگوییم یکی از مهم ترین فواید شرکت در این دوره ها، افزایش حقوق فرهنگیان است که در صورت گذراندن ۱۰۰۰ ساعت آموزشی، اعمال خواهد شد. از دیگر فواید شرکت در این دوره، می توان به موارد زیر اشاره کرد.

افزایش رتبه
افزایش شانس جهت انتقال به سمت معاون یا مدیر مدرسه
نقل و انتقال راحت تر
اولویت بالاتر برای تدریس
افزایش شانس برای معلم نمونه شدن

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط