۱۳:۱۰ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۲

بانک تجارت| سامانه پروفایل بانک تجارت

پروفایل بازنشستگان بانک تجارت | سامانه پروفایل بازنشسته های بانک تجارت newprofile.tejaratbank.ir + ویدئوی آموزشی

در این گزارش از اندیشه معاصر به جزئیات کاملی از پروفایل بازنشستگان بانک تجارت به همراه سامانه پرداخته ایم. بعد از مشاهده ویدئو این مطلب را تا پایان بخوانید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، پروفایل بازنشستگان بانک تجارت؛ این روزها همه شاهد فعالیت ها و خدمات دهی بانک تجارت بصورت حضوری و غیر حضوری هستند. بانک تجارت علاوه بر تامین منابع مالی لازم برای اجرای بزرگ ترین طرح های عمرانی و زیربنایی در جای جای ایران عزیز، با اعطای ده ها هزار میلیارد ریال تسهیلات مهم ترین نقش را در فراهم آوردن شرایط لازم جهت حضور موثر بخش خصوصی در عرصه های مختلف اقتصادی ایفاء کرده است.در اندیشه معاصر مفتخریم به برخی تسهیلات بانک تجارت و پروفایل بازنشستگان بانک تجارت بپردازیم و سامانه مستقیم پروفایل بازنشستگان بانک تجارت را در همین صفحه ارائه دهیم.

ساماندهی پروفایل بازنشستگان بانک تجارت

پروفایل بازنشستگان بانک تجارت

طی سالهای اخیر نیز این بانک با حمایت مالی از بنگاه های اقتصادی زودبازده و کارآفرین ، نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی کشور و تعویض خودروهای فرسوده ، مشارکت در طرح مسکن مهر و … بیشترین همکاری را با برنامه های مهم و راهبردی دولت نهم داشته است.

همچنین بانک تجارت تنها بانک تجاری کشور است که هدف برنامه چهارم توسعه کشور در حمایت از بخش کشاورزی را محقق کرده است. مانده تسهیلات پرداختی به این بخش از ۲،۳۶۴ میلیارد ریال در سال ۸۰ به ۲۷،۵۳۹ میلیارد ریال در پایان آذرماه ۸۷ رسیده و معادل ۱۲ برابر افزایش داشته است.

نکته حائز اهمیت در خصوص اقدامات حمایتی بانک تجارت از بخش کشاورزی این است که بیش از ۹۶ درصد از تسهیلات اعطاء شده در این حوزه به فعالان بخش خصوصی بوده است. این رویکرد نقشی تعیین کننده در کاهش اثرات منفی فصلی بودن درآمد تولیدکنندگان ، تامین نقدینگی مورد نیاز کشاورزان و افزایش سطح بهره وری در واحدهای مولد این بخش داشته باشد. همچنین این بانک تاکنون بخش عمده ای از تسهیلات خود را به صنایع تبدیلی مرتبط نظیر مجتمع های صنعتی تولید کمپوت ، کنسرو ، آبمیوه ، شالیکوبی ها، کارخانجات تولید چای و … اختصاص داده است.

مشارکت در ساخت خانه های پرمهر برای ایرانیان

به گزارش اندیشه معاصر، از بزرگترین و ضروری ترین نیاز جوامع بشری، ساخت مسکن است که در این میان ، خانه دار شدن اقشار کم درآمد و آسیب پذیر جامعه یکی از اهداف راهبردی نظام مقدس جمهوری اسلامی طی سالهای اخیر بوده است. دولت نهم نیز در راستای این هدف، طرح مسکن مهر را با مشارکت وزارتخانه های تعاون و مسکن و شهرسازی تهیه و به نظام بانکی کشور ابلاغ نمود.

این طرح که آغاز آن تاثیر چشمگیری در کنترل روند افزایش قیمت مسکن در کشور داشته شامل سه بخش آماده سازی، حق بهره برداری ۹۹ ساله از زمین و مسکن اجاره ای می باشد. بانک تجارت نیز عاملیت بخش مهمی از اجرای طرح مسکن مهر را به عهده گرفته و تاکنون مشارکت در احداث ۴۶ هزار واحد مسکونی در قالب این طرح به بانک تجارت محول شده که نیازمند تخصیص بیش از ۷۰۰۰ میلیارد ریال اعتبار ریالی می باشد .

علیرغم وجود مشکلات متعدد در مراحل نخستین اجرای این طرح، با تلاش بی وقفه ارکان اعتباری بانک تجارت مراحل بررسی کارشناسی و اعطای تسهیلات به ۶۵۰۰ واحد مسکونی “مهر” به پایان رسیده و بیش از ۳۵۲ میلیارد ریال تسهیلات به این امر اختصاص یافته است.

از جمله مهمترین اقدامات انجام گرفته در بانک تجارت جهت مشارکت فعال در طرح مسکن مهر، پرداخت تسهیلات بدون توجه به محدودیت‌ها و کمبود منابع و نیز افزایش اختیار این مدیریت ها تا میزان هفت برابر جهت تسریع هر چه بیشتر فرآیند بررسی کارشناسی و تخصیص اعتبارات لازم بوده است.

جدا از طرح مسکن مهر، بانک تجارت همچنان به اعطای تسهیلات جهت مقاوم سازی واحدهای مسکونی در بافت های فرسوده، اجرای پروژه های انبوه سازی، به کارگیری فن آوری های نوین در ساخت مسکن و طرح مسکن روستایی ادامه می دهد و ناکنون بالغ بر ۳،۱۰۰ میلیارد ریال تسهیلات به این بخش پرداخت نموده‌است.

اعتماد مشتریان ؛ بزرگترین سرمایه بانک تجارت

بی گمان اعتماد و اطمینان مشتریان به خدمتگزاران خود در بانک تجارت بزرگترین سرمایه این بانک به شمار می‌رود. استمرار همکاری مشتریان این امکان را بوجود می آورد که بانک تجارت بتواند نقشی موثرتر در توسعه و آبادانی کشور ، اشتغالزایی ، افزایش ظرفیت های فعالان بخش خصوصی و رفع مشکلات مردم ایفاء کند.

اینک بانک تجارت با دارابودن قریب به ۲۰۰۰ شعبه و بیش از بیست هزار پرسنل کارآزموده، انواع خدمات بانکی را در کوتاه ترین زمان به هموطنان عزیز در سراسر کشور ارائه می کند. بانک تجارت همچنین اقدامات گسترده ای را جهت ایجاد شبکه سراسری بانکداری الکترونیک در کشور به انجام رسانده و در حال حاضر مشتریان این بانک می‌توانند از منزل و محل کار بوسیله تلفن ، تلفن همراه ، و اینترنت ، بسیاری از امور بانکی خود را به انجام رسانند . آموزش نیروهای جوان و تحصیلکرده برای تربیت نسلی جدید از مدیران کارآزموده و نوگرا نیز در راس برنامه های مدیریت ارشد بانک تجارت قرار دارد

سامانه پروفایل بازنشسته های بانک تجارت

از طریق این سامانه؛ سپرده همکاران، فیش حقوقی و اطلاعات تسهیلات همکاران بازنشسته در اختیار همکاران بازنشسته بانک تجارت قرار گرفته است.

راهنمای ورود به سامانه بازنشستگان به صورت pdf

راهنمای ورود به سامانه

نشانی اینترنتی سامانه بازنشستگان با لینک زیر در دسترس است.

https://newprofileb.tejaratbank.ir/

 

ورود به سایت ثبت نام اماکن رفاهی

http://mehmansara.tejaratbank.ir

 

اپلیکیشن خانواده تجارت در دسترس همه کارکنان و بازنشستگان بانک تجارت قرار گرفته است.

می توانید از طریق لینک زیر این اپلیکیشن را نصب کنید.

https://tejaratfamily.ir/

 

نحوه ثبت نام و ورود به اینترنت بانک تجارت

برای ثبت نام اینترنتی و فعالسازی اینترنت بانک تجارت به صورت غیرحضوری لازم است به آدرس my.tejaratbank.ir مراجعه نموده و روی گزینه ثبت نام در سامانه بانکداری اینترنتی کلیک نمایید. با انجام مرحله قبل به صفحه زیر هدایت می شوید که لازم است شماره کارت، شماره تلفن همراه، تاریخ انقضای کارت، CVV2، کد ملی خود را وارد کنید.

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط