۱۲:۰۲ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۲

وام فوری بدون ضامن را از کدام بانک ها بگیریم؟ | لیست بهترین بانک هایی که وام قرض الحسنه بدون ضامن و فوری می دهند

وام بدون ضامن برای همه افراد است و افرادی که شاغل یا بازنشسته ارگارن‌های دولتی، نهادهای عمومی غیر دولتی و شرکت‌های خصوصی هستند می‌توانند از طریق بانکی که حقوق آنها را واریز می‌کند برای دریافت این وام ثبت نام کنند؛ در اندیشه معاصر بیشتر به...

وام فوری بدون ضامن را از کدام بانک ها بگیریم؟ | لیست بهترین بانک هایی که وام قرض الحسنه بدون ضامن و فوری می دهند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، وام فوری بدون ضامن حتی شنیدنش هم برای ما مسرت بخش است. همه آنهایی که مدت ها برای پیدا کردن ضامن بانکی زمان زیادی گذرانده اند و یا حتی در صورت نیاز به وام بانکی به دلیل نداشتن ضامن مجبور بوده اند قید وام گرفتن را بزنند. حالا اما در اندیشه معاصر شرح خواهیم داد که شرایط متفاوتی برای درخواست وام بدون ضامن وجود دارد. این شرایط ممکن است شامل درآمد، اعتبار اعتباری، و سابقه اعتباری باشد. از آنجا که امکان گرفتن وام بدون ضامن یکی از خدمات بسیار خوبی است که از سوی برخی موسسات و بانک‌ها در اختیار افراد قرار می‌گیرد تا بتوانند تسهیلات مورد نیاز خود برای دریافت وام فوری بدون ضامن را از راه ساده‌تری به‌دست آورند، در اندیشه معاصر گزارش جامعی در این باره ارائه داده ایم. یکی از بزرگ‌ترین مشکلاتی که افراد برای گرفتن وام از بانک‌ها دارند مربوط به پیداکردن ضامن است و همین امر سبب می‌شود که بسیاری از مردم از دریافت این تسهیلات محروم شوند. به‌دلیل مشکلاتی که در رابطه با ارائه ضامن معتبر وجود دارد و برای رفاه حال افراد، ایجاد شرایط مطلوب و عادلانه برای ارائه وام‌های بدون ضامن در چند سال اخیر فراهم شده است.

وام فوری بدون ضامن را از کدام بانک ها بگیریم؟

اطلاعات تکمیلی در رابطه با نحوه ثبت نام وام بدون ضامن، ضامن، مدارک و مبلغ وام ازدواج را پس از جدول مشاهده کنید.

شرکت سود حداکثر زمان بازپرداخت سقف وام
طرح بهارانه بانک آینده ۲۳% ۲۴ ماه ۳۰۰ میلیون تومان
وام بدون ضامن بانک تجارت ۱۸% ۴۸ ماه ۱۰۰ میلیون تومان
وام بدون ضامن بانک توسعه تعاون ۱۸% ۴۸ ماه ۱۰۰ میلیون تومان
وام بدون ضامن بانک توسعه صادرات ۱۸% ۴۸ ماه ۱۰۰ میلیون تومان
وام بدون ضامن بانک رفاه کارگران ۱۸% ۴۸ ماه ۱۰۰ میلیون تومان
وام بدون ضامن بانک سپه ۱۸% ۴۸ ماه ۱۰۰ میلیون تومان
تسهیلات بدون ضامن بانک شهر (تسهیلات با همراه شهر پلاس) ۲۳% ۳۶ ماه ۵۰ میلیون تومان
وام بدون ضامن بانک صادرات ایران ۱۸% ۴۸ ماه ۱۰۰ میلیون تومان
وام بدون ضامن بانک کشاورزی ۱۸% ۴۸ ماه ۱۰۰ میلیون تومان
وام بدون ضامن بانک مسکن ۱۸% ۴۸ ماه ۱۰۰ میلیون تومان
وام بدون ضامن بانک ملت ۱۸% ۴۸ ماه ۱۰۰ میلیون تومان
وام بدون ضامن بانک ملی ۱۸% ۴۸ ماه ۱۰۰ میلیون تومان
وام بدون ضامن بانک قرض‌الحسنه مهرایران ۴% ۴۸ ماه ۱۰۰ میلیون تومان
وام بدون ضامن پست بانک ۱۸% ۴۸ ماه ۱۰۰ میلیون تومان

 

وام بدون ضامن به چه کسانی تعلق می‌گیرد؟

درحال‌حاضر تعداد افرادی که می‌توانند نسبت به دریافت وام بدون ضامن اقدام کنند براساس شغل آنها مشخص می‌شود که به شرح زیر هستند:

کارکنان و افراد بازنشسته از سوی نهادهای عمومی غیر دولتی
شرکت‌های معتبری که در بخش خصوصی فعالیت می‌کنند و حقوق کارکنان را از طریق بانک‌های زیر مجموعه وزارت اقتصاد می‌پردازند.
کارمندان، بازنشستگان و مستمری بگیران در ارگان‌های دولتی

شرایط وام بدون ضامن چگونه است؟

یکی از مهم‌ترین شرایطی که برای این منظور در نظر گرفته می‌شود مربوط به زمینه شغلی فرد است که باید بازنشسته یا شاغل یکی از ارگان مجاز همچون وزارت‌خانه، اداره‌های دولتی و نهادهای عمومی غیر دولتی باشد. یکی دیگر از موارد نیز رتبه اعتباری شما برای گرفتن وام است که در واقع نقش ضامن را ایفا می‌کند، موسسات و بانک‌ها با بررسی سابقه متقاضی وام، تعهدات مالی او را مورد بررسی قرار می‌دهند.

تا چه مبلغی می‌توان وام بدون ضامن دریافت کرد؟

با توجه به اینکه به افراد شاغل در بخش‌های مختلف و با توجه به شرایط مورد نظر، رتبه اعتبار تعلق می‌گیرد مبلغ پرداختی نیز بر همین اساس تعیین می‌شود که به شرح زیر است:

وام ۱۰۰ میلیونی بدون ضامن: درصورتی‌که فردی دارای رتبه اعتباری عالی باشد امکان دریافت وام صد میلیونی بدون ضامن از سوی بانکی که حقوق خود را دریافت می‌کند برای او امکان‌پذیر است.
وام ۵۰ میلیونی بدون ضامن: کسانی که رتبه اعتباری قابل قبول را کسب می‌کنند، می‌توانند وامی به مبلغ ۵۰ میلیون تومان و بدون نیاز به ضامن را به‌دست آورند.

البته در راستای ایجاد رفاه بیشتر برای مردم، قوانینی برای ارائه وام‌های بدون ضامن به افراد عادی نیز در حال پیگیری است که به آنها اجازه می‌دهد تا براساس رتبه خود نسبت به دریافت مبلغ مشخصی اقدام کنند.

برای دریافت وام نقدی بدون ضامن چه مدارکی لازم است؟

افرادی که مشمول دریافت تسهیلات بدون ضامن می‌شوند علاوه‌بر اینکه باید مدارک هویتی خود را به بانک ارائه دهند، لازم است تا با توجه به مبلغ مورد نظر گواهی کسر از حقوق، چک یا سفته نیز همراه داشته باشند.

از همین رو مشمولان دریافت وام نقدی ۵۰ میلیونی تنها لازم است که یک گواهی کسر از حقوق را به‌عنوان ضمانت ارائه دهند اما برای مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان در کنار این گواهی، همراه داشتن چک یا سفته نیز الزامی خواهد بود.

لیست بهترین بانک هایی که وام قرض الحسنه بدون ضامن و فوری می دهند

تعدادی از بانک‌های زیرمجموعه وزارت اقتصاد مسئولیت اعطای وام‌های بدون ضامن به افرادی که واجد شرایط هستند را بر عهده گرفته‌اند که تعدادی از آنها عبارت‌اند از:

ملت
ملی
صادرات
سپه
مسکن
توسعه تعاون
قرض الحسنه مهرایران
شهر
کشاورزی
پست بانک ایران
صنعت و معدن
رفاه کارگران

منظور از وام فوری و بدون ضامن چیست؟

در مواقعی که افراد نیاز سریع و فوری به تسهیلات بانکی داشته باشند می‌توانند از خدمات وام فوری بانک ملت استفاده کنند که شرایط راحت‌تری را ارائه می‌دهد و شامل موارد زیر است:

خرید وام از افرادی که سپرده کافی و معدل خوبی در بانک دارند اما نیازمند استفاده از آن نیستند.
وام‌های خرید کالا، مسکن، خودرو و قرض‌الحسنه
دریافت وام‌های فوری از طریق موسسات قانونی که در این زمینه فعالیت دارند.

آیا وام ازدواج در دسته تسهیلات بدون ضامن قرار دارد؟

در کنار تمامی تسهیلاتی که از سوی بانک‌ها به متقاضیان ارائه داده می‌شود به‌طور معمول وام‌های ازدواج شرایط خاص خود را دارند که افراد باید برای در زمان درخواست، آنها را در نظر بگیرند. از همین رو باید این‌طور گفت که وام ازدواج با ارائه ضامن معتبر قابل دریافت است که برای معرفی ضامن باید مدارکی همچون فیش حقوقی و گواهی کسر از حقوق را در اختیار بانک قرار دهید.

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط