16:40 - 1403/03/26

واریز حقوق بازنشستگان بانک رفاه امروز ۲۶ خرداد ۱۴۰۳ + جدول واریز حقوق

براساس جدول واریزی حقوق بازنشستگان، حروف «ص» تا «ف» باید امروز حقوق خود را دریافت کرده باشند. حروف «ح» تا «س» فردا دریافتی خواهند داشت.

واریز حقوق بازنشستگان بانک رفاه امروز ۲۶ خرداد ۱۴۰۳ + جدول واریز حقوق

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، همانگونه که هر ماه واریز حقوق بازنشستگان در موعد مقرر در ۲۰ هر ماه انجام می شود این بار در اندیشه معاصر علاوه بر مطرح کردن زمان پرداخت مابه التفاوت ها، جدول واریز حقوق بازنشستگان ارائه شده است که در ادامه می خوانید. جدول تاریخ واریز حقوق بازنشستگان بانک رفاه در خرداد ۱۴۰۳ براساس حروف الفبا منتشر شد.

حقوق بازنشستگان

واریز حقوق بازنشستگان بانک رفاه امروز ۲۶ خرداد ۱۴۰۳

افزایش ۳۵ درصدی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در اردیبهشت ۱۴۰۳ اعمال شد و براساس گفته های مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی معوقات حقوق بازنشستگان که در فروردین ماه پرداخت نشد در خرداد واریز می شود.

از این رو حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی از ۲۰ خرداد ۱۴۰۳ به همراه ما به التفاوت واریز خواهد شد.( البته این جمله براساس گفته مسئولین بود که پس از واریز حقوق اطلاعیه تامین اجتماعی صادر شد و خبر از پرداخت معوقات بعد از اتمام واریزی ها دادند)

 

تعدادی از مخاطبان در بخش نظرات خبر داده اند که ما به التفاوت حقوق فروردین بازنشستگان تامین اجتماعی بر روی فیش حقوقی خرداد ماه اعمال نشده است، به همین دلیل اعلام کرده اند که این ماه ما بخ التفاوت را دریافت نخواهند کرد.

پس از بررسی های انجام شده و پرسش از تعدادی از بازنشستگان مشخص شد که طبق روال هر سال ما به التفاوت حقوق فروردین بازنشستگان تامین اجتماعی بر روی فیش حقوقی خرداد نمایش داده نمی شود و به صورت جداگانه در همین ماه به حساب بازنشستگان واریز خواهد شد.

حقوق بازنشستگان

بر این اساس بازنشستگان گرامی نگران نباشند و با توجه به اعلام مسئولین حتما این ماه ما به التفاوت حقوق فروردین را دریافت خواهند کرد.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط

2 نظر برای این مطلب ثبت شده است:

کوروش

27 خرداد 1403


چرا تامین اجتماعی همیشه آخری است مگر خن کشور یا لشکری از ما رنگین تر است تا چقدر تبیز واقعاً این نوع کارها شرم آور نیست همیشه ما که اصلاً ابدا هیچ حقی دولت ندارد ب تامین اجتماعی آمال شود و فقط و فقط پول قرض کردان بلد هستن و بدهی خود را نپرداختن من ماندم چرا تامین اجتماعی ب دولت مردان پول قرض میده پول را با دست می‌گیرند و تامین اجتماعی با پا بر دنبال طلب خود که نمیدان و خارخانهای بر شکسته و خوابید را ب ناف تامین اجتماعی می بندند یکبار فراوان بد خود مردوم پول خودشان را از حلقوم دولت بیش بیرون که هر روز با عصاب روان بازی نشه از رنگ سیاهی رنگ دیگیر نیست یا رومی رومی یا زنگی زنگی

قلی هستم

31 خرداد 1403


حقوق چرا واریز نشده مستمری بگیر

نظرات بسته شده است