۲۲:۳۰ - ۱۴۰۳/۰۳/۰۴

فرهنگیان

نحوه ی ورود به سامانه ال ام اس فرهنگیان چگونه است؟

سامانه ال ام اس که برای فرهنگیان در زمان کرونا تعریف شد توجه تمامی افراد را به خودش جلب کرد چرا که با سامانه ال ام اس تدریس و آموزش راحت تر شد

نحوه ی ورود به سامانه ال ام اس فرهنگیان چگونه است؟

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،سامانه ال ام اس که برای فرهنگیان در زمان کرونا تعریف شد توجه تمامی افراد را به خودش جلب کرد چرا که با سامانه ال ام اس تدریس و آموزش راحت تر شد.برای اطلاعات بیشتر اندیشه معاصر را دنبال کنید

معرفی سامانه مدیریت یادگیری دانشگاه فرهنگیان lms1.cfu.ac.ir

سامانه ال ام اس که برای فرهنگیان در زمان کرونا تعریف شد توجه تمامی افراد را به خودش جلب کرد چرا که با سامانه ال ام اس تدریس و آموزش راحت تر شد و البته که در آن شرایط سخت که همه عزیزان ترس از کرونا داشتند سامانه ال ام اس توانست آرامش خاطر به افراد بدهد چرا که دیگر نگران درس نبودند. برای با خبر شدن از جزئیات بیشتر اندیشه معاصر را تا انتها دنبال کنید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

در سال های اخیر، سامانه های مختلفی برای ارائه آموزش های غیر حضوری به دانشجویان و اساتید دانشگاه های مختلف روی کار آمد. سامانه آموزش مجازی فرهنگیان نیز، یکی از سامانه هایی است که در دوران غیر حضوری شدن دانشگاه ها راه اندازی شد. سامانه ال ام اس هدف اصلی راه اندازی سامانه مدیریت یادگیری دانشگاه فرهنگیان به نشانی سایت lms3.cfu.ac.ir ،lms2.cfu.ac.ir ،lms1.cfu.ac.ir و یا lms.cfu.ac.ir ارائه آموزش های غیر حضوری و آنلاین در یک بستر مناسب بوده است.

در حال حاضر دو گروه از افراد مجاز به ورود به سامانه آموزش مجازی دانشگاه فرهنگیان می باشند. اولین گروه که دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان هستند و دومین گروه اساتید دانشگاه فرهنگیان می باشند. امکان ورود این دو گروه از افراد به این سامانه و استفاده از خدمات غیر حضوری سایت lms3.cfu.ac.ir ،lms2.cfu.ac.ir ،lms1.cfu.ac.ir و یا lms.cfu.ac.ir فراهم شده است.

معلمان و فرهنگیان

نحوه ی ورود به سامانه ال ام اس فرهنگیان چگونه است؟

لازم به ذکر است که سامانه lms فرهنگیان و یا مدیریت یادگیری دانشگاه فرهنگیان، سامانه ای است که برای تمامی استان های کشور قابل استفاده است. بنابراین، آن دسته از دانشجو معلمان و یا اساتیدی که در استان های مختلف کشور در حال تحصیل هستند، می توانند با وارد کردن استان خودشان به سامانه آموزش مجازی فرهنگیان وارد شوند و از امکانات این سامانه استفاده کنند

با توجه به شرایط خاص و شیوع بیماری کرونا ویروس و تعطیلی کلاس‌های حضوری ، دانشگاه فرهنگیان تمهیدات ویژه‌ای را به صورت تمام وقت و در ساعات اداری و غیر اداری برای استمرار برگزاری کلاس ‌های دانشگاه به شیوه الکترونیکی فراهم آورد .

به همین دلیل دانشجویان دانشگاه های فرهنگیان از این پس تا فراهم شدن بستری مناسب برای تشکیل کلاس های حضوی باید از طریق کلاس های مجازی یادگیری الکترونیکی نسبت به یادگیری اقدام کنند .

مراحل ورود به سامانه یادگیری مجازی دانشگاه فرهنگیان

جست و جو آدرس lms1.cfu.ac.ir در گوگل

سایت فراگیران ltms.cfu.ac.ir همان گونه که در بخش های قبلی مقاله توضیح داده شد سامانه Ltms، سامانه جامع ضمن خدمت فرهنگیان بوده و کلیه فراگیران دوره ضمن خدمت می بایست برای شرکت در دوره ها و آزمون های مربوطه به این سامانه مراجعه نمایند. در این بخش از مقاله به ارائه توضیحاتی در رابطه با سایت دانشگاه فرهنگیان پرداخته شده است.

کلیه افراد به منظور ورود به این سامانه ابتدا می بایست مرورگر مورد نظر را اجرا نموده و سپس در بخش نوار آدرس نشانی اینترنتی www.Ltms.cfu.ac.ir را وارد نمایند. پس از ورود به سایت Ltms.cfu.ac.ir دانشگاه فرهنگیان، افراد می بایست اقدام به وارد کردن نام کاربری و رمز عبور خود نمایند.

نکته قابل توجه این است که افراد در ابتدا می بایست گزینه “نوع ورود” را انتخاب کرده تا لیست گزینه ها باز شود. سپس از میان گزینه های لیست، گزینه “فراگیران” را انتخاب نمایند.

بدین ترتیب کلیه فراگیران امکان ورود به حساب کاربری خود در سامانه جامع مدیریت یادگیری و آموزش فرهنگیان را خواهند داشت. شایان ذکر است آن دسته از افرادی که نام کاربری و رمز عبور ندارد، می بایست ابتدا نسبت به ثبت نام در سامانه Ltms اقدام نمایند تا نام کاربری و رمز عبور خود را دریافت نمایند.

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط