۲۰:۱۰ - ۱۴۰۲/۱۲/۱۲

نبرد شدید خرس ها در پارک ملی آلاسکا+ فیلم

نبرد دو خرس در پارک ملی آلاسکا مورد توجه کاربران قرار گرفته است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، در قلب پارک ملی دریاچه کلارک، آلاسکا، منظره ای از طبیعت ناب حیات وحش به اجرا درآمد. دو خرس عظیم الجثه درگیر نبردی شدید شدند، صحنه ای که هم هیجان انگیز و هم وحشتناک بود. این رویداد خارق‌العاده توسط عکاس حیات وحش براد جوزف ثبت شد. او به اندازه کافی خوش شانس بود که در زمان مناسب در مکان مناسب قرار بگیرد. بیایید شاهد نبرد شدید بین این دو خرس در پارک ملی دریاچه کلارک باشیم.

نبرد شدید بین خرس ها

ویدیو با حس مملو از انتظار آغاز می شود. جوزف و تیمش می دانند که یک رویارویی قریب الوقوع است. آنها در مورد خطر بالقوه بحث می کنند و موافقت می کنند که اگر نبرد خیلی نزدیک شد، عقب نشینی کنند. جوزف پیش‌بینی می‌کند: «آنها می‌جنگند»، صدایش پر از هیجان و دلهره.

برخورد تایتان ها

ناگهان، فضای آرام به هیاهو تبدیل شده و غرش و فریاد جای خود را به هرج و مرج می دهد. این دو خرس، که هر کدام از شکارچیان راس حیات وحش هستند، به سوی یکدیگر حمله ور می شوند. مبارزه شدید، وحشیانه و به طرز خطرناکی نزدیک است. قدرت خرس ها حیرت انگیز است، غرش آنها در سراسر دشت طنین انداز می شود. این مبارزه باورنکردنی ده دقیقه طول می کشد و آن را به یکی از طولانی ترین مبارزه خرس ها تبدیل می کند.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط

آخرین اخبار