21:46 - 1403/03/22

اخبار اقتصادی

مبلغ وام ازدواج در سال ۱۴۰۳ چقدر افزایش یافت؟

مبلغ وام ازدوج هر ساله همزمان با تصویب لایحه بودجه سالانه دولت تعیین و درصدی به آن اضافه می‌شود. به طوری که مبلغ وام ازدواج ۱۴۰۳ برای هر یک

مبلغ وام ازدواج در سال ۱۴۰۳ چقدر افزایش یافت؟

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،مبلغ وام ازدوج هر ساله همزمان با تصویب لایحه بودجه سالانه دولت تعیین و درصدی به آن اضافه می‌شود. به طوری که مبلغ وام ازدواج ۱۴۰۳ برای هر یک برای اطلاعات بیشتر اندیشه معاصر را دنبال کنید.

 

مبلغ وام ازدواج در سال ۱۴۰۳ چقدر افزایش یافت؟

مبلغ وام ازدوج هر ساله همزمان با تصویب لایحه بودجه سالانه دولت تعیین و درصدی به آن اضافه می‌شود. به طوری که مبلغ وام ازدواج ۱۴۰۳ برای هر یک از زوجینی که تاریخ ازدواج آنها بعد از ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ باشد، ۳۰۰ میلیون تومان و با دوره بازپرداخت ۱۰ ساله تعیین شده است.

البته مبلغ این تسهیلات قرض‌الحسنه برای زوج‌های زیر ۲۵ سال و زوجه‌های زیر ۲۳ سال ۳۵۰ میلیون تومان در نظر گرفته شده است. در این بین ایثارگران و فرزندان آنها از تسهیلات دو برابری نسبت به مردم عادی بهره‌مند می‌شوند.

یارانه/آنچه عروس داماد ها باید راجب یارانه طرح معیشتی بدانند!

مبلغ وام ازدواج در سال ۱۴۰۳ چقدر افزایش یافت؟

فرم ثبت نام وام ازدواج ۱۴۰۳
در حال حاضر، ثبت نام در تسهیلات ازدواج به صورت غیر حضوری و آنلاین انجام می شود و لازم است که اشخاص به منظور ثبت نام در این تسهیلات، فرم مربوط به آن را به صورت اینترنتی تکمیل نموده و برای بانک مرکزی ارسال کنند. فرم ثبت نام آن به بخش های مختلفی تقسیم بندی می شود.

فرم اولیه مربوط به ثبت نام : فرم اولیه ثبت نام، فرمی است که باید در ابتدا در سایت ثبت نام آن در سال ۱۴۰۳ تکمیل شود. در این فرم می توان کد ملی، شماره تلفن همراه، تاریخ تولد و… را تکمیل نمود و به فرم های بعدی ثبت نام دسترسی داشت.

فرم دوم ثبت نام: در فرم دوم ثبت نام اطلاعات جزئی تری برای ثبت نام در وام ازدواج در نظر گرفته می شود. در این فرم لازم است که اشخاص اقدام به وارد کردن اطلاعات هویتی، محل سکونت و اطلاعات ازدواج خود کنند.

فرم نهایی ثبت نام آن: در این فرم لازم است که زوجین اطلاعات بانک مد نظر خود مانند نام بانک، شعبه بانک و…، که قرار است وام ازدواج را پرداخت کند را وارد نمایند و آن را برای بانک مرکزی ارسال کنند.

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط