۲۲:۱۰ - ۱۴۰۳/۰۲/۱۹

تکنولوژی و فناوری

مالک سایبرتراک در تلاش برای نشان دادن ایمنی خودرو انگشت خود را می شکند!

چه اتفاقی می‌افتد وقتی انگشت خود را در صندوق عقب (یا در این مورد، "فرنک" یک تسلا سایبرتراک می‌کنید؟ ا

ماشینَ

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،چه اتفاقی می‌افتد وقتی انگشت خود را در صندوق عقب (یا در این مورد، “فرنک” یک تسلا سایبرتراک می‌کنید؟ برای اطلاعات بیشتر با اندیشه معاصر همراه باشید.

چه اتفاقی می‌افتد وقتی انگشت خود را در صندوق عقب (یا در این مورد، “فرنک” یک تسلا سایبرتراک می‌کنید؟

این سوالی است که این روزها بسیاری از صاحبان سایبرتراک از خود می پرسند. و به نظر می رسد ویدیوی جدیدی که در یوتیوب منتشر شده است عجیب ترین پاسخ را نشان می دهد.ویدئویی که روز یکشنبه توسط کاربر یوتیوب جو فی آپلود شد، با توضیح این موضوع شروع می‌شود که بینندگان فکر می‌کردند که او در یک ویدیوی قبلی تنها با نگذاشتن به بسته‌بندی درست در حال تقلب است.

مالک سایبرتراک در تلاش برای نشان دادن ایمنی خودرو انگشت خود را می شکند!

مالک سایبرتراک در تلاش برای نشان دادن ایمنی خودرو انگشت خود را می شکند!

فی توضیح می‌دهد: «در آخرین ویدیوی من، همه مدام می‌گفتند که وقتی تسلا سایبرتراک روی انگشتم پایین می‌آمد، فشار دادم تا باز شود و انگشتم را حس کنم، اما این درست نیست.«و برای اثبات این اشتباه، این بار انگشتم را کاملاً در برابر سایبرتراک قرار می‌دهم. من قرار نیست آن را نگه دارم. من آن را کاملاً صاف می‌کنم و می‌بینم که آیا انگشتم را خرد می‌کند، زیرا همه می‌پرسند.» فی ادامه می‌دهد.به طور باورنکردنی، سازنده محتوا حتی ابتدا آن را با یک چوب امتحان می کند، که بلافاصله به نصف می رسد.

“اما می خواهم آن را با این چوب آزمایش کنم. این دقیقاً همان کاری است که من می خواهم با انگشتم انجام دهم. من می خواهم آن را همانجا بگذارم و امیدوارم انگشتم اینطوری شکسته نشود، اما بیایید بفهمیم.»

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط