18:33 - 1403/04/03

فوری/خبر مهم برای بازنشستگان تامین اجتماعی بانک رفاه/منتظر این واریزی باشید

از امروز تا هفتم تیرماه، پرداخت مابه‌التفاوت افزایش حقوق به بازنشستگان و مستمری‌بگیران سازمان تامین‌اجتماعی آغاز شده است.

فوری/خبر مهم برای بازنشستگان تامین اجتماعی بانک رفاه/منتظر این واریزی باشید

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، اطلاع داده شد که سازمان تامین اجتماعی پس از اتمام واریز حقوق خردادماه، حقوق فروردین ماه مستمری‌بگیران را به‌طور جداگانه به حساب آنان واریز خواهد کرد.

فرآیند پرداخت مابه‌التفاوت حقوق فروردین‌ماه مستمری‌بگیران تامین‌اجتماعی، مطابق لیست اعلامی و بر اساس حروف الفبا انجام می‌شود؛ بدین ترتیب پرداخت مابه‌التفاوت‌ها از امروز دوم تیرماه آغاز و هفتم تیر نیز به پایان خواهد رسید.

لازم به ذکر است افزایش سالیانه حقوق مستمری‌بگیران این سازمان مطابق روال هر ساله، پس از تعیین و تصویب میزان افزایش سالیانه از سوی هیأت وزیران و ابلاغ مصوبه مربوطه اجرایی شده است.

پیش از این حقوق اردیبهشت‌ماه و خردادماه مستمری‌بگیران سازمان تأمین‌اجتماعی، مطابق با افزایش سالانه پرداخت و مقرر شده بود مابه‌التفاوت فروردین‌ماه بلافاصله پس از اتمام فرایند پرداخت حقوق خردادماه به حساب مستمری‌بگیران سازمان واریز شود.

پیش از این صولت مرتضوی وزیر کار و رفاه گفته بود ۳۵ درصد به حقوق حداقل‌بگیران بازنشسته تامین اجتماعی در سال ۱۴۰۳ اضافه شده که این افزایش از اول فروردین امسال اعمال می‌شود. بخش دیگری از بازنشستگان نیز سایر سطوح درآمدی هستند که افزایش حقوق این افراد نیز ۲۲ درصد + ۶۵۰ هزار تومان است؛ این رقم نیز اعمال و با حقوق اردیبهشت و خردادماه تحت عنوان مطالبات معوق پرداخت خواهد شد.

منبع: ایسنا

مطالب مرتبط

1 نظر برای این مطلب ثبت شده است:

ایثارگر

پاسخ دادن

03 تیر 1403


چه مطلبی چه منتظری ؟؟؟؟؟