فرهنگیان

فرهنگیان /آخرین اخبار درباره ی همسان سازی حقوق فرهنگیان بازنشسته

رتبه بندی معلمان به شدت اهمیت دارد و با کمک آن مشکلات خیلی زیادی از فرهنگیان حل میشود. رتبه بندی معلمان یکی از مهمترین بخش هایی است

معلمان و فرهنگیان

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،رتبه بندی معلمان به شدت اهمیت دارد و با کمک آن مشکلات خیلی زیادی از فرهنگیان حل میشود. رتبه بندی معلمان یکی از مهمترین بخش هایی است ….برای اطلاعات بیشتر اندیشه معاصر را دنبال کنید و همراه ما باشید.

رتبه بندی معلمان | چرا مطالبات رتبه بندی معلمان واریز نشده؟/همسان سازی حقوق فرهنگیان بازنشسته

برای ورود به رتبه بندی معلمان بایدچه کاری انجام بدهیم؟

رتبه بندی معلمان به شدت اهمیت دارد و با کمک آن مشکلات خیلی زیادی از فرهنگیان حل میشود. رتبه بندی معلمان یکی از مهمترین بخش هایی است که دولت باید به آن رسیدگی کند و در دولت شهید خدمت رئیسی بعد از ده سال این امر محقق شد. رتبه بندی معلمان اذهان فرهنگیان را به شدت درگیر خود کرده است چرا که با رتبه بندی معلمان، حقوق آنها و مقطع تحصیلی آنها مشخص میشود و البته که با تحقق این امر در آموزش هم بهبود حاصل میشود برای با خبر شدن از جزئیات بیشتر و کسب اطلاعات بیشتر اندیشه معاصر را تا انتها دنبال کنید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

معلمان و فرهنگیان

فرهنگیان /آخرین اخبار درباره ی همسان سازی حقوق فرهنگیان بازنشسته

قول حل مشکل رتبه بندی معلمان بازنشسته

با وجود اجرای رتبه‌ بندی معلمان شاغل، اما این موضوع برای معلمان بازنشسته سال ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ محقق نشده بود.
طبق اعلام صندوق بازنشستگی کشوری، اجرای رتبه بندی معلمان برای ۶۳ هزار معلم بازنشسته سال ۱۴۰۰، ۵۱ هزار بازنشسته سال ۱۴۰۱ و ۸۰ هزار بازنشسته سال ۱۴۰۲ حدود ۵ هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز است و سازمان برنامه و بودجه تعهد داده تا دو ماه آینده کل مبلغ را وصول کند تا قبل از شهریور، رتبه‌بندی معلمان بازنشسته اجرا شوددر همین ارتباط، محمد وحیدی؛ عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: آموزش و پرورش بابت بازنشستگان سال ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ حدود ۴۳۰۰ میلیارد تومان به صندوق بازنشستگی کشوری بدهکار بود که این بدهی پرداخت شده است.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط