23:30 - 1403/03/23

زمان نهایی اجرای همسان سازی حقوق بازنشستگان کشوری و لشکری ۱۴۰۳

خیلی از بازنشستگان کشوری منتظر افزایش حقوق و همسان سازی حقوق بازنشستگان کشوری و لشکری در سال 1403 هستند که در ادامه توضیحات نائیب رئیس مجلس شورای اسلامی آقای حاج بابایی در مورد همسان سازی حقوق بازنشستگان را بخوایند.

همسان سازی حقوق بازنشستگان

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، خیلی از بازنشستگان کشوری منتظر افزایش حقوق و همسان سازی حقوق بازنشستگان کشوری و لشکری در سال ۱۴۰۳ هستند که در ادامه توضیحات نائیب رئیس مجلس شورای اسلامی آقای حاج بابایی در مورد همسان سازی حقوق بازنشستگان را بخوایند.

همسان سازی حقوق بازنشستگان

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی خبر داد. همسان سازی حقوق بازنشستگان اجرایی می شود.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: در بودجه مبلغ ۵۰ هزار میلیارد تومان برای متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان پیش‌بینی شده است که باید اجرایی شود بنابراین بازنشستگان کشوری دغدغه‌ای نداشته باشند و بدانند که همسان‌سازی حقوق آنان اجرا خواهد شد.

حمیدرضا حاجی‌بابایی افزود: اینکه ما گفته‌ایم حقوق بازنشستگان بر اساس ۹۰ درصد حقوق شاغلان پرداخت می‌شود برای این است که شاغلان ۱۰ درصد کسورات دارند. از سوی دیگر در برنامه هفتم توسعه آمده است که همسان سازی حقوق بازنشستگان باید در سه سال اجرایی شود.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی توضیح داد: شورای نگهبان و مجمع تشخیص مصلحت نظام در برنامه هفتم برای مبالغ ایراداتی گرفت که برطرف شد که اگر برنامه ابلاغ شود و دولت آئین‌نامه را به تصویب برساند، همسان‌سازی اجرایی خواهد شد.

حاجی‌بابایی بیان کرد: از دولت هم خواستاریم در این خصوص اطلاع رسانی کند و به بازنشستگان توضیح دهد تا آنها دغدغه‌ای نداشته باشند.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط

2 نظر برای این مطلب ثبت شده است:

حسن

24 خرداد 1403


دولت هی همسان سازی حقوق بازنشستگان‌را انجام میدهد اما حقوق مسئولین ومدیران پنهانی افزلیش پیدا میکند

حسن

24 خرداد 1403


همسازی بنام بازنشستگان به کام مسئولین ومدیران نجومی بگیر اگر میدانستم دوران بازنشستگی در فقر باید زندگی کنم رشوه میگرفتم ودزدی میکردم تا شرمنده خانواده نشوم پلیس که رشوه نگیرد در پیری مثل بنده در فقر باید زتدگی کند

نظرات بسته شده است