فرهنگیان

دفترچه سوالات «هنر» و «زبان های خارجی» کنکور ۱۴۰۳ منتشر شد

دفترچه سوالات اختصاصی گروه های «هنر» و «زبان های خارجی» نوبت دوم کنکور ۱۴۰۳ در سایت سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور منتشر شد

آزمون

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،دفترچه سوالات اختصاصی گروه های «هنر» و «زبان های خارجی» نوبت دوم کنکور ۱۴۰۳ در سایت سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور منتشر شد.برای اطلاعات بیشتر اندیشه معاصر را دنبال کنبد.

دفترچه سوالات «هنر» و «زبان های خارجی» کنکور ۱۴۰۳ منتشر شد

دفترچه سوالات اختصاصی گروه های «هنر» و «زبان های خارجی» نوبت دوم کنکور ۱۴۰۳ در سایت سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور منتشر شد.

نوبت دوم آزمون سراسری سال ۱۴۰۳ در گروه علوم ریاضی و فنی در صبح پنجشنبه ۲۱ تیرماه ۱۴۰۳، در گروه علوم انسانی در صبح پنجشنبه ۲۱ تیرماه ۱۴۰۳، در گروه هنر در بعدازظهر پنجشنبه ۲۱ تیرماه ۱۴۰۳ در گروه زبان‌های خارجی در بعدازظهر پنجشنبه ۲۱ تیرماه ۱۴۰۳ و در گروه علوم تجربی در صبح جمعه ۲۲ تیرماه ۱۴۰۳ برگزار می‌شود.

۹۸۴ هزار و ۲۱۴ نفر در نوبت دوم کنکور سراسری سال ۱۴۰۳ ثبت نام کرده‌اند که از این تعداد ۶۲۰ هزار و ۵۵۷ نفر زن و ۳۶۳ هزار و ۶۵۷ نفر مرد هستند. به این ترتیب ۶۳ درصد داوطلبان را زنان و ۳۷ درصد داوطلبان را مردان تشکیل می‌دهند.

بر اساس تغییرات آزمون سراسری از سال گذشته، دروس عمومی از آزمون حذف شده اند و به این ترتیب داوطلبان فقط باید به سوالات دروس تخصصی پاسخ دهند.

آزمون

دفترچه سوالات «هنر» و «زبان های خارجی» کنکور ۱۴۰۳ منتشر شد

آزمون گروه آزمایشی «هنر» عصر امروز پنجشنبه ۲۱ تیرماه با ۴۶ هزار و ۳۱ داوطلب به همراه آزمون گروه آزمایشی «زبان های خارجی» با ۷۰ هزار و ۹۲۲ داوطلب برگزار شد.

دفترچه آزمون گروه آزمایشی هنر شامل دفترچه اختصاصی درک عمومی هنر، درک عمومی ریاضی فیزیک و خلاقیت تصویری و تجسمی هم اکنون در سایت سایت سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور منتشر شده است

دفترچه آزمون گروه آزمایشی زبان‌های خارجی نیز به صورت دو دفترچه شامل دفترچه آزمون زبان تخصصی انگلیسی و دفترچه آزمون زبان تخصصی آلمانی، فرانسه، روسی و ایتالیایی هم اکنون در سایت سایت سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور منتشر شده است.

به گزارش مهر، آزمون گروه آزمایشی «علوم ریاضی و فنی» امروز صبح پنجشنبه ۲۱ تیرماه با ۱۲۵ هزار و ۱۱۹ داوطلب به همراه آزمون گروه آزمایشی «علوم انسانی» با ۲۷۰ هزار و ۷۵۲ داوطلب برگزار شده است.

پیش از این دفترچه سوالات اختصاصی آزمون گروه‌های آزمایشی علوم ریاضی و فنی و علوم انسانی در سایت سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور منتشر شده اند.

دفترچه سوالات نوبت دوم آزمون سراسری سال ۱۴۰۳ به تدریج پس از پایان آزمون هر گروه آزمایشی در سایت سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور قابل دریافت است.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط