۱۶:۰۴ - ۱۴۰۳/۰۳/۰۷

دریافت کارنامه مدرسه با کد ملی| کارنامه دانش آموزان ابتدایی در مای مدیو/ مشاهده سریع my.medu.ir + مای مدیو کارنامه (ویدئوی آموزشی)

دریافت کارنامه مدرسه با کد ملی از طریق سایت مای مدیو به نشانی my.medu.ir امکان پذیر است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، دریافت کارنامه مدرسه با کد ملی؛ در سال های گذشته تمامی دانش آموزان برای دریافت کارنامه تحصیلی خود باید به صورت حضوری به مدارس مراجعه میکردند. اما در حال حاضر این امکان فراهم شد تا دانش آموزان به صورت مجازی از طریق سایت مای مدیو کارنامه تحصیلی خود را مشاهده و دریافت نمایند. در واقع والدین می توانند از طریق کد ملی، کارنامه فرزندانشان را مشاهده کنند. فرهنگیان، دانش آموزان، اولیا عزیز و سایر افراد می توانند برای دریافت خدمات مختلف سایت مای مدیو وارد این سامانه شوند و از خدمات مختلفی ارائه می کند استفاده نمایند. همانطور که در اندیشه معاصر بارها مطرح کرده ایم، اغلب کاربران این سایت شامل فرهنگیان و دانش آموزان هستند. از خدمات مختلف فرهنگیان می توان به دریافت فیش حقوقی، دریافت حکم کارگزینی، مشاهده نتایج رتبه بندی فرهنگیان و سایر خدمات اشاره کرد.

نحوه دریافت کارنامه دانش آموزان با کدملی

نحوه دریافت کارنامه دانش آموزان با کدملی

دریافت کارنامه مدرسه با کد ملی

دریافت کارنامه تحصیلی با کد ملی به صورت آنلاین، نحوه دسترسی به عملکرد تحصیلی را برای دانش آموزان و والدین آن ها را آسان تر کرده است. به علاوه معلمان نیز می توانند از طریق ثبت نمرات دانش آموزان در سایت سناد دانش آموزی، زمینه دسترسی به کارنامه دانش آموزان را در سامانه مای مدیو مدارس فراهم کنند.

چنانچه شما داوطلبان گرامی در ارتباط با نحوه دریافت کارنامه دانش آموز از مدرسه با کد ملی نیاز به دریافت مشاوره داشته باشید، کافی است با شماره ۹۰۹۹۰۷۵۳۰۷ تماس بگیرید تا همکاران ما در مجموعه ایران تحصیل راهنمایی های لازم را به شما ارائه دهند.

زمان دریافت کارنامه مدرسه با کد ملی

شاید این سؤال برای شما پیش آمده باشد که چه زمانی می توان برای دریافت و مشاهده کارنامه مدارس آموزش و پرورش در سایت همگام اقدام کرد؟ در جواب به این پرسش باید بگوییم بر طبق روال هر سال، بعد از پایان امتحانات دانش آموزان، معلم ها کار تصحیح برگه های امتحانی آن ها را شروع می کنند.

بعد از اتمام تصحیح این برگه های امتحانی نوبت به انتشار کارنامه دانش آموزان در سایت همگام آموزش و پرورش می رسد. معمولا دانش آموزان در حدود دو تا سه هفته بعد از به اتمام رسیدن امتحانات خود در مدارس باید در انتظار انتشار کارنامه خود در سایت همگام آموزش و پرورش باشند. در این زمان است که دانش آموز می تواند مراحل لازم را در این سامانه برای دریافت کارنامه مدرسه با کد ملی پیش بروند.

البته فراموش نکنید که ممکن است زمان انتشار کارنامهبرای هر کدام از مدارس با یکدیگر فرق داشته باشد و شما در زمان های متفاوتی برای دریافت کارنامه مدرسه با کد ملی اقدام بفرمایید. از این جهت هرگز نمی توانیم تاریخ دقیق و مشخصی را برای دریافت کارنامه مدرسه با کد ملی ارائه کنیم.

در نتیجه، بهتر راهکار این است که هر یک از شما دانش آموزان عزیز بعد از اتمام امتحانات مدرسه خود مدام به سایت مای مدیو سر بزنید تا بدین ترتیب از زمان انتشار کارنامه خود مطلع شوید.

 اطلاعیه

دانش آموزان تمام پایه های تحصیلی توجه داشته باشند دریافت کارنامه مدارس دانش آموزان در حال حاضر فقط از طریق مراجعه به سامانه my.medu.ir امکان پذیر است.

نحوه دریافت کارنامه مدرسه با کد ملی

لازم به ذکر است که دریافت کارنامه نهایی و همین طور کارنامه هفتگی و ماهانه به وسیله کد ملی و از طریق پورتال همگام آموزش و پرورش به آدرس اینترنتی my.medu.ir برای دانش آموزان امکان پذیر است. با ورود به سایت مای مدیو کارنامه دانش آموز قابل مشاهده است. در ادامه راهنمای تصویری دریافت کارنامه مدرسه با کد ملی را ارائه خواهیم کرد.

کارنامه دانش آموزان ابتدایی در مای مدیو

بعد از اتمام امتحانات هر نیمسال تحصیلی، کارنامه دانش آموزان ابتدایی در مای مدیو قابل مشاهده است. والدین می توانند با ورود به سایت مای مدیو کارنامه دانش آموزان ابتدایی پایه اول تا ششم را دریافت کنند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مشرق، سامانه واحد پنجره خدمات الکترونیک آموزش و پرورش یا همان سایت مای مدیو امکانات متعددی را خدمات رسانی به گروه های کاربری فراهم می کند. سه گروه اصلی کاربران این سایت را فرهنگیان، دانش آموزان و اولیای آن ها تشکیل می دهند. خدمات در نظر گرفته شده از طریق مای مدیو کارنامه برای هر یک از این کاربران با هم متفاوت است.

زمان دریافت کارنامه دانش آموزان ابتدایی از مای مدیو

زمان دریافت کارنامه دانش آموزان ابتدایی از مای مدیو، حدود ۲ الی ۳ هفته بعد از پایان امتحانات نوبت اول و دوم است. از طریق سایت مای مدیو کارنامه دانش آموزان ابتدایی در دسترس والدین قرار می گیرد.

برای مشاهده نمرات لازم است به سایت مای مدیو کارنامه مراجعه کرده و روی آیکن کارنامه کلیک کنید. در حال حاضر امکان مشاهده و دریافت کارنامه my.medu.ir دانش آموزان، فقط از طریق پنل کاربری والدین و درگاه دولت امکان پذیر می باشد.

آموزش و پرورش و مدارس هر سال با هدف سنجش میزان یادگیری دانش آموزان، در دو نوبت نیمسال اول و دوم تحصیلی، اقدام به برگزاری امتحان می نمایند. در گذشته کارنامه دانش آموزان ابتدایی به صورت کاغذی و با مراجعه حضوری به مدارس قابل دریافت بود. حتی بسیاری از مدارس برای دریافت کارنامه، برای والدین شرط پرداخت هزینه کمک به مدرسه می گذاشتند.

هم اکنون با راه اندازی سایت مای مدیو کارنامه ، مشاهده نمرات ساده شده و کارنامه دانش آموزان ابتدایی در دسترس تمامی والدین عزیز در سراسر کشور قرار گرفته است.

دانش آموزان تمامی پایه های تحصیلی می توانند با ورود به سایت مای مدیو کارنامه، کارنامه نوبت اول و یا دوم سال تحصیلی را دریافت کرده و از نمرات خود مطلع شوند.

والدین در صورت تمایل می توانند مبلغی را به عنوان کمک به مدرسه در زمان دریافت کارنامه ابتدایی به مدرسه پرداخت نمایند. توجه داشته باشید که این پرداخت الزامی نیست و در صورت دریافت وجه به صورت اجباری توسط مدرسه، می توانید به سامانه ثبت شکایات shekayat.medu.ir مراجعه نموده و شکایت خود را ثبت و پیگیری کنید.

مای مدیو کارنامه

لازم به ذکر است که در حال حاضر دریافت کارنامه مای مدیو صرفا از طریق درگاه دولت من امکان پذیر می باشد. بنابراین دانش آموزان برای مشاهده نمرات لازم است از طریق پنل کاربری والدین در مای مدیو کارنامه خود را مشاهده نمایند.

در سال های گذشته دریافت کارنامه دانش آموزان از طریق مراجعه به سایت همگام انجام می شد، اما براساس آخرین تغییرات در سیستم آموزش و پرورش، دریافت کارنامه دانش آموزان تنها از طریق سایت پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش انجام می شود.
آدرس مای مدیو کارنامه ابتدایی

آدرس مای مدیو کارنامه ابتدایی my.medu.ir است. دریافت کارنامه دانش آموزان ابتدایی در مای مدیو به این ترتیب است که اولیای گرامی می توانند با ورود به صفحه اصلی این سایت نقش خود را به عنوان والدین انتخاب کرده و روی عبارت ورود از طریق درگاه دولت کلیک نمایند. سپس با وارد کردن شماره تلفن همراهی که به نام والدین است رمز یکبار مصرف دریافت نمایند. بعد از ورود به پنل شخصی، سال تحصیلی را انتخاب کرده و کارنامه دانش آموزان ابتدایی در مای مدیو را مشاهده کنید.

در واقع دانش آموزان کل پایه های تحصیلی از اول تا دوازدهم می توانند از طریق سایت مای مدیو کارنامه ابتدایی خود را مشاهده کنند.

۱. دانش آموزان پایه های ابتدایی ( کلاس اول تا ششم)

۲. دانش آموزان متوسطه اول ( پایه هفتم، هشتم و نهم )

۳. دانش آموزان متوسطه دوم ( پایه دهم، یازدهم و دوازدهم)

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط

3 نظر برای این مطلب ثبت شده است:

نگین هوتی

پاسخ دادن

۰۸ خرداد ۱۴۰۳


Hooti

سروین

پاسخ دادن

۱۰ خرداد ۱۴۰۳


حسینی

سروین

پاسخ دادن

۱۰ خرداد ۱۴۰۳


بوکان