روانشناختی رفتاری

جلسات جذاب و فوق العاده روان درمانی در شهر لندن را از دست ندهید!گسترش تیم BPS

BPS در حال گسترش فعالیت‌هایی است که اعضا و کارکنان می‌توانند در رویداد امسال برای بزرگداشت جامعه LGBTQ+ در آن شرکت کنند.

BPS

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،BPS در حال گسترش فعالیت‌هایی است که اعضا و کارکنان می‌توانند در رویداد امسال برای بزرگداشت جامعه LGBTQ+ در آن شرکت کنند.برای اطلاعات بیشتر با اندیشه معاصر همراه باشید.

فعالیت های BPS

BPS امسال با دو رویداد که اعضا و کارکنان می توانند در آن شرکت کنند به پراید در لندن بازخواهد گشت.جامعه مفتخر است که طی دو سال گذشته در پراید در لندن راهپیمایی کرده و برابری، تنوع و شمول را جشن گرفته است.

جلسات جذاب و فوق العاده روان درمانی در شهر لندن را از دست ندهید!گسترش تیم BPS

جلسات جذاب و فوق العاده روان درمانی در شهر لندن را از دست ندهید!گسترش تیم BPS

بار دیگر، ما در راهپیمایی پراید شرکت خواهیم کرد و برای اولین بار غرفه ای را نیز برای ترویج مشاغل روانشناسی در میدان لستر، نزدیک صحنه اصلی منطقه زنانه راه اندازی خواهیم کرد.

غرفه ما که توسط تیم برابری، تنوع و گنجاندن و تیم مشاغل اداره می شود، به ما امکان می دهد با هزاران نفری که در پراید در لندن شرکت می کنند و فرصت های شغلی ارائه شده توسط روانشناسی را جشن می گیرند، تعامل داشته باشیم.

با ارائه دو فرصت برای مشارکت در پراید امسال در لندن، هدف ما افزایش دسترسی برای اعضای خود است و اطمینان حاصل می کنیم که همه فرصت دارند تا در جشن برابری، تنوع و شمول به ما بپیوندند.

امسال، بخش BPS از جنسیت، جنسیت و تنوع روابط، سومین رویداد راهپیمایی غرور BPS را که در روز شنبه ۲۹ ژوئن ۲۰۲۴ برگزار می‌شود، رهبری خواهد کرد. بار دیگر، راهپیمایی غرور به اعضا و کارکنان این فرصت را می‌دهد تا دور هم جمع شوند و مسیر معروف را پیاده روی کنند. از میدان گروسونور تا وایت هال. برای جزئیات بیشتر در مورد راهپیمایی پراید امسال، لطفاً ایمیل بزنید: inclusion@bps.org.uk

این غرفه اطلاعاتی در مورد مسیرهای شغلی با فرصت گفتگو با کارکنان BPS و داوطلبان از ساعت ۱۲ ظهر تا ۸:۳۰ شب در روز غرور، شنبه ۲۹ ژوئن ۲۰۲۴ ارائه می دهد. اگر می خواهید در غرفه داوطلب شوید، به inclusion@bps.org ایمیل بزنید.

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط