اخبار اقتصادی

تاریخ واریزی مستمری مددجویان بهزیستی بانک رفاه در سال جاری مشخص شد!

ایران فوری واریزی طبق روال هر ماه امروز انجام می شود و از ساعت 12 شب به بعد قابل برداشت است.

درصد افزایش حقوق بازنشستگان

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،به  نقل از سرویس خبری ایران فوری واریزی طبق روال هر ماه امروز انجام می شود و از ساعت ۱۲ شب به بعد قابل برداشت است.برای اطلاعات بیشتر اندیشه معاصر را دنبال کنیدو با ما همراه باشید.

واریز مستمری مددجویان بهزیستی بانک رفاه

فوری واریزی طبق روال هر ماه امروز انجام می شود و از ساعت ۱۲ شب به بعد قابل برداشت است.برای اطلاعات بیشتر اندیشه معاصر را دنبال کنید ریخته مستمری مددجویان بهزیستی بانک رفاه .فروردین ماه مستمری مددجویان کمیته امداد در تاریخ مقرر واریز شد اما مددجویان بهزیستی مستمری خود را با ۵ روز تاخیر و همزمان با پرداخت یارانه های نقدی دریافت کردند. بیستم اردیبهشت ۱۴۰۳ نیز گذشت مددجویان خبر داده اند که هنوز مستمری خود را دریافت نکردند و احتمال می رود که روز ۲۵ این ماه مستمری ها واریز شود.

تاریخ واریزی مستمری مددجویان بهزیستی بانک رفاه  در سال جاری مشخص شد!

تاریخ واریزی مستمری مددجویان بهزیستی بانک رفاه در سال جاری مشخص شد!

مستمری مددجویان بهزیستی کی ریخته می شود؟

مستمری مددجویان بهزیستی کی واریز می شود؟احتمال می رود که مددجویان مستمری خود را در ۲۵ این ماه همراه با یارانه نقدی دریافت کنند.

تاریخ واریز مستمری بهزیستی بانک رفاه ۲۵ یا ۳۰ اردیبهشت؟

تاریخ واریزمستمری بهزیستی بانک رفاه ۲۵ یا ۳۰ اردیبهشت؟در ماه گذشته برخی از مددجویان مستمری خود را ۲۵ و برخی دیگر در ۳۰ ماه دریافت کردند.

چرا مستمری مددجویان بهزیستی هنوز ریخته نشده؟

چرا مستمری مددجویان بهزیستی هنوز ریخته نشده؟فروردین ماه مستمری مددجویان کمیته امداد در تاریخ مقرر ریخته شد اما مددجویان بهزیستی مستمری خود را با ۵ روز تاخیر و همزمان با پرداخت یارانه های نقدی دریافت کردند. بیستم اردیبهشت ۱۴۰۳ نیز گذشت مددجویان خبر داده اند که هنوز مستمری خود را دریافت نکردند و احتمال می رود که روز ۲۵ این ماه مستمری ها ریخته شود.

اسفند ماه سال گذشته زمان ریخته مستمری مددجویان بهزیستی و کمیته امداد تغییر کرد و قرار شد که از این پس بیستم هر ماه مستمری ها ریخته شود.

 

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط