18:30 - 1403/03/27

اخبار اقتصادی

بازنشستگان بخوانند/این موسسه وام قرض‌الحسنه سفر اعطا می‌کند

احمدرضا عصاری با بیان اینکه این وام هر سه سال یکبار به متقاضیان پرداخت می‌شود، گفت: طرح ارائه این تسهیلات به جامعه هدف در راستای تحقق شعار ساتا “ارائه خدمات در سایه تکریم” اجرایی شد

ثبت نام وام فوری ۳۰ میلیونی بازنشستگان تامین اجتماعی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصربه نقل از مکتوب نامه احمدرضا عصاری با بیان اینکه این وام هر سه سال یکبار به متقاضیان پرداخت می‌شود، گفت: طرح ارائه این تسهیلات به جامعه هدف در راستای تحقق شعار ساتا “ارائه خدمات در سایه تکریم” اجرایی شدبرای اطلاعات بیشتر اندیشه معاصر را دنبال کنید.

موسسه توانمندسازی بازنشستگان نیروهای مسلح به پیشکسوتان و مستمری‌ بگیران نیروهای مسلح وام قرض‌الحسنه سفر اعطا می‌کند.

احمدرضا عصاری با بیان اینکه این وام هر سه سال یکبار به متقاضیان پرداخت می‌شود، گفت: طرح ارائه این تسهیلات به جامعه هدف در راستای تحقق شعار ساتا “ارائه خدمات در سایه تکریم” اجرایی شد.

وام

بازنشستگان بخوانند/این موسسه وام قرض‌الحسنه سفر اعطا می‌کند

وی یادآورشد: متقاضیان با مراجعه به دفاتر خدمات الکترونیک ساتا در سراسر کشور یا گفت‌وگو با همکاران امور مشتریان از طریق شماره تلفن ۰۹۶۲۱ داخلی شماره ۴ یا نشانی www.esata.ir و پس از ثبت‌نام نهایی سفر می‌توانند از این تسهیلات بهره‌مند شوند.

در سال ۱۴۰۳، با توجه به نیاز‌های مالی روزافزون جامعه و کارآفرینان، بانک رسالت به عنوان یکی از بانک‌های پیشرو در ارائه خدمات مالی و وام‌های اسلامی، شرایط وام‌دهی خود را به‌ روزرسانی کرده است. این مقاله به بررسی شرایط وام بانک رسالت و نحوه درخواست و ثبت نام برای دریافت وام در سال ۱۴۰۳ می‌پردازد، تا متقاضیان با آگاهی کامل از فرآیند‌ها و مدارک لازم، بتوانند از این فرصت‌های مالی به نحو احسن استفاده نمایند. در اندیشه معاصر، همچنین به توضیح دقیق روش‌های مختلف درخواست وام، از جمله وام‌های فوری بدون سپرده و وام‌های با سفته می‌پردازد، تا شما را در رسیدن به اهداف مالی‌تان یاری دهد

بانک رسالت انواع مختلفی از وام‌ها را ارائه می‌دهد که شامل موارد زیر می‌شود:

وام قرض‌ الحسنه فوری
وام ازدواج
وام مسکن
وام خودرو
وام تحصیلی
وام کسب و کار کوچک
وام بانک رسالت فوری بدون سپرده
وام بانک رسالت با سفته

.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط