۰۲:۱۵ - ۱۴۰۳/۰۱/۲۶

گردشگری ومحیط زیست

Montecito Village Travel با UGA در برنامه کارآموزی همکاری می کند!

کارآموزان همچنین آموزش های عملی در مدیریت سفر، از جمله خدمات مشتری، برنامه ریزی سفر، استراتژی های بازاریابی و تجزیه و تحلیل روند صنعت دریافت خواهند کرد.

روانشناسی رضایت شغلی محل کار

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،آژانس مسافرتی Montecito Village Travel (MVT)، مستقر در سانتا باربارا، کالیفرنیا، اخیراً حمایت خود را از یک دوره کارآموزی مسافرتی در برنامه هتلداری دانشگاه جورجیا (UGA) اعلام کرد.برای اطلاعات بیشتر با اندیشه معاصر همراه باشید.

با سرمایه گذاری در نسل بعدی متخصصان سفر، به تعالی و نوآوری مداوم صنعت خود کمک می کنیم.

آنچه آنها می گویند: سرمایه گذاری در نسل بعدی متخصصان سفر، صنعت را به جلو می بردرابین سانچز، رئیس Montecito Village Travel گفت: “ما مفتخریم که با گروه سفر نسخه‌ای و برنامه مهمان‌نوازی UGA در پرورش استعدادها در بخش سفر همکاری می‌کنیم.” ما با سرمایه گذاری در نسل بعدی متخصصان سفر، به تعالی و نوآوری مداوم صنعت خود کمک می کنیم.

Montecito Village Travel با UGA در برنامه کارآموزی همکاری می کند!

Montecito Village Travel با UGA در برنامه کارآموزی همکاری می کند!

مرتبط:

این مشاغل متعلق به مشاور سفر، آموزش، جامعه و سایر منابع را ارائه می دهندگیل اسمیت، یکی از بنیانگذاران گروه مسافرتی نسخه، گفت: «ما از شراکت با برنامه مهمان‌نوازی UGA برای ارائه این فرصت کارآموزی بی‌نظیر خوشحالیم. “هدف ما این است که نسل بعدی رهبران سفر را با مهارت‌ها و دانشی که برای موفقیت در این صنعت همیشه در حال تکامل نیاز دارند، توانمند کنیم.جانسون، از گروه مسافرتی نسخه، گفت: بخش سفر با فرصت‌هایی برای رشد و نوآوری آماده است. “از طریق این برنامه کارآموزی، ما امیدواریم که دانشجویان را راهنمایی و راهنمایی کنیم که آنها در پیچیدگی های صنعت حرکت می کنند و اشتیاق آنها به سفر و مهمان نوازی را تقویت می کنند.”

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط