اقتصادی

وام فوری ۱۵۰ میلیون ریالی بدون ضامن

وام فوری برای تمام مردم | نحوه دریافت وام فوری ۱۵۰ میلیون ریالی بدون ضامن + شرایط و جزئیات دبیر کمیسیون هماهنگی بانک‌های

وام (2)

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصربه نقل از ساناپرس وام فوری برای تمام مردم | نحوه دریافت وام فوری ۱۵۰ میلیون ریالی بدون ضامن + شرایط و جزئیات دبیر کمیسیون هماهنگی بانک‌های برای اطلاعات بیشتر اندیشه معاصر را دنبال کنید

وام فوری ۱۵۰ میلیون ریالی بدون ضامن

وام فوری برای تمام مردم | نحوه دریافت وام فوری ۱۵۰ میلیون ریالی بدون ضامن + شرایط و جزئیات
دبیر کمیسیون هماهنگی بانک‌های استان زنجان گفت: پرداخت وام‌های مصوب دور دوم سفر رییس جمهور به استان با همکاری ۶ بانک آغاز شد.عبدالرضا خاتمی افزود: طبق هماهنگی های انجام گرفته، این تسهیلات در مرحله اول به ۲۵ هزار متقاضی پرداخت می شود.

وی اضافه کرد: شهروندان زنجانی که پیامک اطلاع رسانی حاوی نام بانک را دریافت کرده اند می توانند با مراجعه به شعبه تعیین شده نسبت به تشکیل پرونده و دریافت تسهیلات اقدام کنند.

وام فوری ۱۵۰ میلیون ریالی بدون ضامن

وام فوری ۱۵۰ میلیون ریالی بدون ضامن

این مسوول گفت: معرفی متقاضیان به بانکهای عامل و ارسال پیامک به آنان طی چند مرحله انجام می شود تا روند پرداخت تسهیلات با سرعت بیشتری صورت گیرد.

وی اظهار داشت: مبلغ وام های پرداختی به تمامی متقاضیان ۱۵۰ میلیون ریال است که مراجعه به هنگام متقاضیان و تکمیل پرونده موجب تسریع در پرداخت ها می شود.

خاتمی خاطر نشان کرد: شمار افراد معرفی شده به بانک های عامل جهت دریافت تسهیلات در مراحل بعدی افزایش خواهد یافت که اطلاع رسانی لازم در این زمینه انجام می شود.

مدیر صندوق کارآفرینی امید استان زنجان گفت: این صندوق در دولت سیزدهم چهار هزار و ۷۰۰ فقره تسهیلات قرض الحسنه و ارزان قیمت به مبلغ ۶ هزار و ۸۲۷ میلیارد ریال به متقاضیان پرداخت کرد.

جمشید مقدم پناه روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ۲ هزار و ۹۳۶ فقره از این تسهیلات به مبلغ ۶ هزار و ۵۷۳ میلیارد ریال در قالب تسهیلات اشتغال پرداخت، و زمینه ایجاد و تثبیت سه هزار و ۲۷۳ شغل فراهم شد.

وی اظهار کرد: همچنین هزار و ۷۶۴ فقره هم به مبلغ ۲۵۴ میلیارد ریال در قالب تسهیلات ضروری به متقاضیان در استان پرداخت شد.

مقدم پناه گفت: از اقدامات شاخص دولت سیزدهم راه اندازی نهضت احیای واحدهای راکد و نیمه فعال در کشور بود و صندوق کارآفرینی امید استان در این زمینه از ۱۸ واحد راکد و نیمه فعال با اعتباری معادل ۶۱۶ میلیارد ریال حمایت کرد.

صندوق کارآفرینی امید زنجان بیش از ۶۸۰۰ میلیارد ریال تسهیلات پرداخت کرد

مدیر صندوق کارآفرینی امید استان زنجان گفت: این صندوق در راستای اجرای سیاست های اشتغالزایی دولت مردمی یکی از بانک های عامل در حوزه حمایت از کسب و کارهای خرد است.

مقدم پناه ادامه داد: از زمان تاسیس این صندوق از سال ۱۳۸۵ تاکنون حدود ۳۰ هزار نفر برای طرح های اشتغالزایی از منابع صندوق بهره‌مند شدند.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

منبع : ساناپرس

مطالب مرتبط