۰۷:۵۹ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۹

نساجی به دنبال طلسم شکنی مقابل پرسپولیس

بهترین تیم در بازی‌های خانگی و بدترین تیم در دیدارهای خارج از خانه، امروز مقابل یکدیگر به میدان می‌روند. خبرورزشی – در آغاز هفته بیستم از رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران، امروز پرسپولیس در استادیوم آزادی میزبان نساجی خواهد بود. قائم...

نساجی به دنبال طلسم شکنی مقابل پرسپولیس

بهترین تیم در بازی‌های خانگی و بدترین تیم در دیدارهای خارج از خانه، امروز مقابل یکدیگر به میدان می‌روند.

نساجی به دنبال طلسم شکنی مقابل پرسپولیس

خبرورزشی – در آغاز هفته بیستم از رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران، امروز پرسپولیس در استادیوم آزادی میزبان نساجی خواهد بود. قائمشهری‌ها که پس از جذب ساکت الهامی به عنوان سرمربی طی هفته‌های اخیر نتایج مطلوبی کسب کرده اند، امیدوار به شکستن طلسم عجیب ناکامی در خارج از قائمشهر هستند.

نساجی در رقابت‌های این فصل از لیگ برتر، در ۷ دیدار خارج از خانه خود متحمل شکست شده و بدترین عملکرد را از این حیث به نام خود ثبت کرده است. علاوه بر این، نساجی تاکنون هرگز موفق نشده است در دیدارهای خود مقابل سرخپوشان کلین شیت کند و همواره دروازه این تیم مقابل پرسپولیس باز شده است.

در سوی مقابل شاگردان یحیی گل‌محمدی نیز بهترین تیم در بازی‌های خانگی محسوب می‌شوند. آنها ۸ دیدار خانگی خود در استادیوم آزادی را با پیروزی پشت سر گذاشته‌اند و این دقیقا نقطه مقابل رکورد منفی نساجی است که در خارج از خانه بازی‌های زیادی را واگذار کرده است.

قائمشهری‌ها که با تغییر سرمربی خود در ۳ بازی گذشته برنده از زمین خارج شده‌اند، امیدوارند به روند ۶ پیروزی پیاپی پرسپولیس در استادیوم آزادی خاتمه دهند. باید دید در نهایت امروز چه نتیجه‌ای رخ خواهد داد و کدامیک از دو طرف می‌تواند آمار بهتری را ثبت کند.

پرسپولیس و نساجی امروز و از ساعت ۱۸:۵۰ در ورزشگاه آزادی به مصاف هم می‌روند. شاگردان گل‌محمدی در صورت کسب پیروزی می‌توانند موقتا به صدر جدول صعود کرده و با روحیه خوبی راهی دیدارهای لیگ قهرمانان آسیا شوند و نساجی نیز اگر موفق به شکست سرخپوشان شود، می‌تواند در صورت شکست رقبا، تا رده سیزدهم صعود کند.

بیشتر بخوانید:

  • سیامک نعمتی مقابل نساجی تست می‌شود
  • سیدجلال و سرمربی جنجالی به هم رسیدند/ ماجرای عجیبی که به لقب کاپیتان پرسپولیس تبدیل شد

خبر ورزشی

مطالب مرتبط

آخرین اخبار