۲۱:۳۰ - ۱۴۰۳/۰۳/۰۴

اجتماعی

نحوه دریافت حکم حقوق احکام جدید بازنشستگان کشوری ۱۴۰۳

بازنشستگان کشوری برای دریافت حکم حقوق احکام جدید بازنشستگان کشوری ۱۴۰۳ و فیش حقوقی بازنشستگان لازم است که ابتدا وارد سامانه احکام جدید بازنشستگان کشوری شوند

حقوق بازنشستگان 1402

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،بازنشستگان کشوری برای دریافت حکم حقوق احکام جدید بازنشستگان کشوری ۱۴۰۳ و فیش دستمزد بازنشستگان لازم است که ابتدا وارد سامانه احکام جدید بازنشستگان کشوری شوند….برای اطلاعات بیشتر اندیشه معاصر را دنبال کنید

نحوه دریافت حکم حقوق احکام جدید بازنشستگان کشوری ۱۴۰۳

بازنشستگان کشوری برای دریافت حکم حقوق احکام جدید بازنشستگان کشوری ۱۴۰۳ و فیش دستمزد بازنشستگان لازم است که ابتدا وارد سامانه احکام جدید بازنشستگان کشوری شوند

۱شخص ابتدا، باید مرورگر دستگاه خود را باز کرده و آدرس سایت صندوق بازنشستگی کشوری یعنی cspf.ir را جست و جو نماید تا مطابق تصویر زیر وارد صفحه اصلی سایت شود.

افزایش حقوق بازنشستگان 1403

نحوه دریافت حکم حقوق احکام جدید بازنشستگان کشوری ۱۴۰۳

 

۲برای دریافت حکم حقوق احکام جدید بازنشستگان کشوری ۱۴۰۳، شخص باید بر روی گزینه دستمزد که در تصویر با فلش قرمز مشخص گردیده، کلیک نماید.

۳در صفحه جدید؛ یعنی صفحه درگاه خدمات الکترونیکی سایت صندوق بازنشستگی کشوری، شخص باید بر روی گزینه دریافت فیش و حکم دستمزدی کلیک کند.

۴اکنون فرد برای دریافت حکم حقوق احکام جدید بازنشستگی کشوری ۱۴۰۳ خود، باید اطلاعات مربوط به ورود به سامانه را در کادرهای مربوطه وارد کرده و دکمه ورود را کلیک نماید.

پس از اینکه فرد وارد پورتال شخصی خود در سامانه درگاه خدمات الکترونیکی صندوق بازنشستگی کشوری گردید، می تواند برای مشاهده و دریافت حکم حقوق احکام جدید بازنشستگی کشوری خود اقدام کند.

مشاهده فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته با کد ملی

فیش حقوقی بازنشستگان آموزش و پرورش از طریق سه روش مجزا قابل دریافت می باشد که یکی از آن موارد مشاهده فیش فرهنگیان بازنشسته با کد ملی و اطلاعات دفتر کل خواهد بود. جهت رفاه حال متقاضیان راهنمای تصویری دریافت از طریق کد ملی در ادامه آورده شده و توضیحات لازم نیز شرح داده شده است.

متقاضیان ابتدا می بایست نشانی cspf.ir را در مرورگر جستجو نموده و در ادامه پس از انتخاب گزینه “دریافت فیش حقوقی” روی گزینه “شناسایی سه عاملی” کلیک کنند.

روش مشاهده فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته با کد ملی مخصوص آن دسته از اشخاصی است که نام کاربری و رمز عبور را به خاطر نداشته یا تمایلی به ورود از طریق روش پیامکی به حساب کاربری خود ندارند. وارد شدن به سامانه صندوق بازنشستگی کشوری از طریق کد ملی تا حدودی پیچیده بوده، زیرا افراد نیاز به اطلاعات دفتر کل مربوطه نیز خواهند داشت.

فیش حقوقی بازنشستگان آموزش و پرورش برای هر شخصی به صورت جداگانه صادر شده و طبیعتا مدرک مربوط به هر فرد با دیگری فرق دارد، به همین علت اشخاص جهت مشاهده این فیش می بایست اطلاعات فردی را در فرم ورود درج کرده و در غیر این صورت به هیچ عنوان امکان مشاهده مقادیر مورد نیاز را نخواهند داشت.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط