۰۹:۳۷ - ۱۴۰۳/۰۱/۰۱

نبرد تماشایی اسب آبی با کرگدن ها+ فیلم

کرگدن ها یک درس عبرت به اسب آبی دادند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، این فیلم باورنکردنی یک اسب آبی کنجکاو را نشان می دهد که با کرگدن ملاقات می کند. این یک نگاه اجمالی منحصر به فرد به دنیای غیرقابل پیش بینی و جذاب حیات وحش به ما می دهد. بیایید این تعامل غیرمعمول را بررسی کنیم و بفهمیم که چرا جایگاه ویژه ای در قلب علاقه مندان به طبیعت دارد.

برخورد نادر بین کرگدن و کرگدن

در فصل خشک در منطقه حفاظت شده بازی Mala Mala، اطراف نزدیک فرودگاه خالی بود. اسب آبی که به ظاهر تنها و شاید بی حوصله بود، از زیستگاه همیشگی خود دور شد. زمانی بود که بسیاری از اسب های آبی به دلیل خشکسالی منطقه را ترک کرده بودند.به نظر می رسید این اسب آبی کنجکاو به دنبال همنشین است. یا شاید فقط در حال کاوش بود که منجر به این تعامل نادر با کرگدن شد.

با باز شدن این ویدئو، شاهد یک برخورد نادر و تا حدی گیج کننده بین اسب آبی و کرگدن هستیم. به نظر می رسد اسب آبی شانس خود را با کرگدن امتحان می کند. اگرچه کرگدن بیش از حد تهاجمی نیست، اما به نظر می رسد که از حضور اسب آبی گیج شده است.

این صحنه ای است که کنجکاوی و شاید کمی بازیگوشی را به تصویر می کشد، منظره نادری که جنبه آرام تر این موجودات عظیم را به نمایش می گذارد.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط

آخرین اخبار