فرهنگیان

مدیرکل آموزش‌وپرورش استان کردستان از افزایش ۳۰درصدی نرخ کلاس‌های جبرانی در کردستان خبر داد.

مدیرکل آموزش‌وپرورش استان کردستان از افزایش ۳۰درصدی نرخ کلاس‌های جبرانی در کردستان خبر داد. هاشم ناظمی‌جلال عصر امروز در جلسه شورای آموزش‌وپرورش استان کردستان که در باشگاه

آموزش‌وپرورش

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،به نقل از تسنیم مدیرکل آموزش‌وپرورش استان کردستان از افزایش ۳۰درصدی نرخ کلاس‌های جبرانی در کردستان خبر داد. هاشم ناظمی‌جلال عصر امروز در جلسه شورای آموزش‌وپرورش استان کردستان که در باشگاه

مدیرکل آموزش‌وپرورش استان کردستان از افزایش ۳۰درصدی نرخ کلاس‌های جبرانی در کردستان خبر داد.

مدیرکل آموزش‌وپرورش استان کردستان از افزایش ۳۰درصدی نرخ کلاس‌های جبرانی در کردستان خبر داد. هاشم ناظمی‌جلال عصر امروز در جلسه شورای آموزش‌وپرورش استان کردستان که در باشگاه فرهنگیان این شهر برگزار شد، با اشاره به اینکه ۸ درصد از دانش‌آموزان در مدارس غیردولتی و غیرانتفاعی مشغول به تحصیل هستند، اظهار داشت:

آموزش‌وپرورش

مدیرکل آموزش‌وپرورش استان کردستان از افزایش ۳۰درصدی نرخ کلاس‌های جبرانی در کردستان خبر داد.

وی خواستار افزایش ۳۰ درصدی نرخ کلاس‌های جبرانی در استان شد و گفت: با توجه به شرایط کنونی، افزایش چنین درصدی طبق روال سال‌های قبل قبول است؛ فعالیت‌های تابستانی در نظر گرفته شود و معاونت پرورشی آموزش و پرورش کردستان از فرصت تعطیلات تابستان به نحو احسن استفاده کند.

مدیرکل آموزش‌وپرورش استان کردستان با ذکر اینکه تعداد دانش‌آموزان برخی از مدارس بسیار کم و سرانه اختصاص یافته بسیار پایین است، تصریح کرد: پیشنهاد می‌شود ۱۰ درصد سرانه‌های دانش‌آموزی برای مدارس مناطق کم‌برخوردار در نظر گرفته شود.

وی افزود: سرانه دانش‌آموزی با رشد قابل قبولی در تمام حوزه‌ها به طور مستقیم به حساب مدارس به ویژه کم‌برخوردار واریز شود.

ناظمی‌جلال از تشکیل کارگروه ویژه تعیین تکلیف اراضی مازاد خبر داد و بیان کرد: این حوزه موانع و مشکلاتی زیاد دارد که امید با همراهی دستگاه‌ها بتوانیم مشکلات را برطرف کنیم.

مدیرکل آموزش‌وپرورش استان کردستان خاطر نشان کرد: امیدواریم با تلاش‌های شبانه‌روزی متولیان آموزشی، پرورش خلاقیت‌ها و ابتکارات دانش‌آموزان به بهترین نحو ممکن رقم بخورد.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

منبع : تنسیم

مطالب مرتبط