۲۰:۵۰ - ۱۴۰۳/۰۲/۲۶

اجتماعی

ضمن خدمت فرهنگیان | راهنمای ورود به سایت ضمن خدمت فرهنگیان / ساده ترین راه دانلود فیش حقوقی بازنشستگان نفت

ثبت نام دوره های ضمن خدمت فرهنگیان در جهت آموزش مهارت جدید و نیز افزایش ارتقاء سطح علمی معلمان و کادر اجرایی انجام می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، ضمن خدمت فرهنگیان یکی از مهم ترین سایت هایی است که دراختیار آنها قرار گرفته شده است. ضمن خدمت فرهنگیان برای معلم ها فوق العاده اهمیت دارد چرا که در این سایت میتوانند فیش حقوقی خود را و باقی اطلاعات کاری خود را مشاهده کنند. در ادامه سایت ضمن خدمت فرهنگیان را گفته ایم. برای با خبر شدن از جزئیات بیشتر و کسب اطلاعات بیشتر اندیشه معاصر را دنبال کنید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

معرفی سامانه ضمن خدمت دانشگاه فرهنگیان جدید ltms.cfu.ac.ir

آموزش ضمن خدمت فرهنگیان یکی از مهم ترین ارکان نظام تعلیم و تربیت بوده و این امر به منظور ارتقای دانش و مهارت های فرهنگیان و بهبود کیفیت آموزش در مدارس انجام می شود. در سال های اخیر، با توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات، آموزش ضمن خدمت فرهنگیان نیز به سمت استفاده از سامانه های آنلاین و مجازی حرکت کرده است. در این بخش از مقاله به معرفی سامانه Ltms.cfu.ac.ir فرهنگیان پرداخته شده است.

سامانه LTMS دانشگاه فرهنگیان یا همان سامانه جامع ضمن خدمت فرهنگیان جدید توسط وزارت آموزش و پرورش راه اندازی شده و امکانات و قابلیت های مختلفی را برای فرهنگیان فراهم ساخته که می تواند فرآیند آموزش ضمن خدمت را برای آنها تسهیل کند. افراد از طریق این سامانه امکان ثبت نام دوره های ضمن خدمت فرهنگیان و انتخاب دوره، مشاهده اطلاعات دوره و… را خواهند داشت. به طور کلی سامانه LTMS یک سامانه جامع و کاربردی بوده که می تواند فرآیند آموزش آن را تسهیل کند

کلیه افراد واجد شرایط شرکت در کلاس های آن می توانند با مراجعه به سایت Ltms.cfu.ac.ir دانشگاه فرهنگیان اقدام به ثبت نام نموده و در دوره های مورد نظر شرکت نمایند. این افراد پس از شرکت در دوره های آموزشی و موفقیت در آزمون مربوطه می توانند گواهی دوره ضمن خدمت را دریافت نمایند. شایان ذکر است، تنها راه شرکت در کلاس های ضمن خدمت فرهنگیان مراجعه به سامانه ال تی ام اس فرهنگیان و ثبت نام در آن می باشد.

ضمن خدمت فرهنگیان

ضمن خدمت فرهنگیان

سایت ضمن خدمت ltms چیست؟

قابل توجه دانشجو معلمان؛
سامانه  جدید، سامانه ای است که با گذراندن دوره های ارائه شده در آن می‌توانید از مزایای زیر بهره مند شوید:
۱- داشتن ۱۰۰۰ساعت ضمن خدمت ۵۰۰امتیاز به حق شاغل اضافه می شود.
۲- برای سازماندهی سالیانه
۳- ارتقاء رتبه حرفه ای
۴- تاثیر در حقوق فرهنگیان
۵- رتبه بندی سالیانه فرهنگیان/خبرینو

راهنمای ورود به سایت ضمن خدمت فرهنگیان ltms.cfu.ac.ir

سامانه LTMS یا همان سامانه آن جدید یک سامانه آنلاین بوده که برای مدیریت فرآیند آموزش آن توسط وزارت آموزش و پرورش طراحی و راه اندازی شده است. فرهنگیان می توانند با مراجعه به سامانه آن نسبت به ثبت نام و انتخاب دوره های ضمن خدمت مورد نظر خود اقدام کنند. در این بخش از مقاله به راهنمای ورود به Ltms فرهنگیان پرداخته شده است.

در گام نخست برای ورود به سامانه Ltms دانشگاه فرهنگیان، افراد می بایست مرورگر مورد نظر را اجرا نموده و در بخش نوار آدرس نشانی www.ltms.cfu.ac.ir را وارد نمایند. با ورود به سایت ltms.cfu.ac.ir دانشگاه فرهنگیان، افراد با تصویر زیر مواجه خواهند شد.

بدین ترتیب عملیات ورود به سامانه ltms دانشگاه فرهنگیان با موفقیت انجام شده و پس از وارد کردن نام کاربری و رمز عبور امکان ورود به سامانه برای افراد میسر می گردد.

شایان ذکر است آن دسته از افرادی که رمز عبور خود را فراموش کرده اند نیز می توانند به آسانی اقدام به بازیابی رمز عبور خود از طریق گزینه مربوطه نمایند. به طور کلی سامانه ضمن خدمت فرهنگیان ابزاری کارآمد است که امکان استفاده از امکانات و خدمات مختلف را به فرهنگیان می ‌دهد.

نحوه ثبت نام فراگیران در ضمن خدمت فرهنگیان

سایت ضمن خدمت فرهنگیان یک سایت الکترونیک با نام سامانه جامع مدیریت یادیگری و آموزش فرهنگیان بوده که با نام سایت دوره ال تی ام اس فرهنگیان نیز شناخته می شود. درقبل به نحوه ورود به این سایت و شیوه مشاهده دوره های ضمن خدمت پرداخته شد تا افراد در مراجعه به آن سامانه مشکلی نداشته باشند. علاوه بر معلمان افراد فراگیر نیز امکان شرکت در این دوره ها را داشته و بایستی به ثبت نام در سامانه ضمن خدمت جدید فرهنگیان بپردازند.

نحوه ثبت نام فراگیران در آن جدید بدین صورت است که کاربر با ورود به صفحه اصلی سایت جامع آموزش فرهنگیان و طی امور به انجام این فرآیند می پردازد. برای انجام این کار داوطلب آدرس سایت آن به نشانی را در مرورگر اینترنتی خود وارد نموده تا به صفحه اصلی این سایت منتقل گردد. در ادامه مطابق کارد قرمز رنگ، در تصویر درج شده در زیر بر روی گزینه فراگیر کلیک نموده تا به صفحه بعد منتقل شود.

فراگیر در ادامه کد ملی خود را به عنوان نام کاربری و همچنین رمز عبور مرتبط را به همراه کد امنیتی وارد نموده و سپس بر روی گزینه ورود به سامانه کلیک می کند. کاربر در ادامه وارد پنل کاربری خود شده و در این پنل قابلیت مشاهده دوره های به اتمام رسانده و موارد دیگر را خواهد داشت.

در منوی پنل گزینه ثبت نام در دوره ها را مطابق تصویر زیر انتخاب و بر روی آن کلیک می کند.فرد روند ثبت نام در دوره های ضمن خدمت سامانه را طی نموده و امکان شرکت در این دوره ها را خواهد داشت. کاربر این قابلیت را داشته تا با استفاده از گوشی تلفن همراه یا سیستم رایانه به انجام این فرآیند بپردازد. ثبت نام فراگیران در دوره های ضمن خدمت نیاز به اینترت داشته و فرد بایستی اتصال دستگاه مورد استفاده خود به اینترنت را بررسی نماید/خبرینو

در بخش زیر برخی از مهم ترین دوره هایی که از سوی آموزش و پرورش برای معلمان و مسئولان اموزشی برگزار می شود ارائه شده است.

دوره تربیت ارزیابان حرفه ای برنامه سنجش صلاحیت توسعه شایستگی

دوره ارزیابی آموزش های الکترونیک

دوره زندگی عاقلانه و آگاهانه در دنیای رسانه ای

دوره آموزش مهارت های زبانی به کودکان

دوره مدیریت کلاس

دوره آموزش نرم افزار تخصصی شاد

دوره تلفیق حوزه های تربیت و یادگیری در دوره های تحصیلی با برنامه نویسی پایتون

دوره بررسی، تحلیل و روش تدریس کتاب تالیف جدید مطالعات اجتماعی پایه ششم ابتدایی دانش آموزان

 

فیش حقوقی بازنشستگان شرکت نفت

پس از ورود در صفحه نخست سما، ستون سمت چپ به نام پیشخوان مشاهده می‌شود. روی عبارت فیش حقوقی کلیک کنید. پس از چند لحظه در وسط صفحه مشخصات خود را مشاهده می‌کنید.حال در بخش مشخص‌شده سال و ماه موردنظر را وارد می‌کنید. به‌طور مثال، برای فروردین‌ماه ۱۳۹۹ این اطلاعات را وارد می‌کنید. سال: ۱۳۹۹ ماه: ۱ سپس مشاهده فیش حقوقی را کلیک می‌کنید.

در صفحه‌ای جداگانه صورت وضیعت مستمری خود را مشاهده خواهید کرد.در صورت لزوم می‌توانید دکمه چاپ را بزنید و از آن نسخه کاغذی تهیه کنید.چنانچه قبلاً وارد سما شده‌اید و اسم رمز را تغییر داده‌اید از همان رمز استفاده کنید و چنانچه آن را فراموش کرده‌اید. با پشتبیانی سما در زمان‌های کار اداری با شماره ۶۱۶۳۳۳۸۲ تماس بگیرید.

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط