۱۹:۵۸ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۳

روش جالب بچه فیل برای خالی کردن عصبانیت خودش+ فیلم

روش جالب بچه فیل برای خالی کردن عصبانیت خودش را ببینید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، فیل های با شکوه به خاطر حافظه، هوش و پیوندهای خانوادگی قوی خود معروف است. اما درست مانند کودکان نوپا، بچه فیل ها نیز می توانند گهگاهی عصبانی شوند. در این ویدیوی جذاب با عنوان «بچه فیل که عصبانی می‌شود»، می‌توانید نگاهی اجمالی به اینکه این غول‌های مهربان چقدر بازیگوش و سرسخت هستند، داشته باشید.

بازیگوشی فیل ها

بازیگوش بودن فیل ها، یکی از شناخته شده ترین ویژگی های آنهاست. دیده می شود که آنها در گل و لای می چرخند، در حین بازیگوشی با خواهر و برادر خود درگیر می شوند و با خوشحالی آب می پاشند. رفتار آنها همه سرگرمی و بازی نیست، اما به رشد مهارت های ضروری زندگی فیل کمک می کند. مانند محافظت از پوست حساس خود در برابر نور خورشید با غلتیدن در گل و پاشیدن آب به خود.

چرا بچه فیل ها عصبانی می شوند؟

درست مانند کودکان نوپا، بچه فیل ها نیز وقتی همه چیز به نفع آنها نیست ناامید می شوند. این می تواند بخاطر انکار یک غذا یا بازی خواهر یا برادر با اسباب بازی مورد علاقه آن باشد، این فیل های جوان به راحتی نارضایتی خود را ابراز می کنند. این می تواند از طریق شیپور زدن با صدای بلند، کوبیدن پاها، یا دراز کشیدن امتناع از حرکت باشد.

این عصبانیت ها همه بیهوده نیستند. این به بچه فیل ها اجازه می دهد تا خواسته ها و نیازهای خود را با بقیه گله در میان بگذارند و از طرفی بچه فیل ناراحت را آرام کند.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط