رفع ابهام بزرگ استقلال برای جذب بازیکن خارجی

تا زمانی که دادگاه CAS رأی پرونده استراماچونی را اعلام نکند، استقلال مشکلی برای جذب بازیکن خارجی نخواهد داشت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،رفع ابهام بزرگ استقلال برای جذب بازیکن خارجی. بازار نقل و انتقالات زمستانی به پایان رسیده و ساپینتو هنوز نتوانسته است بازیکنان مورد نظرش را جذب کند. در روزهایی که مدیران استقلال در تلاش هستند تا بازیکن خارجی جذب کنند، اخبار و شایعاتی درباره ممنوعیت این تیم از جذب بازیکن جدید منتشر گردید که باعث نگرانی هواداران شده است.

داستان از این قرار است که سال گذشته، فدراسیون فوتبال مصوبه ای را برای جذب مربی و بازیکن خارجی صادر کرد که طبق آن، باشگاهی که پرونده ای با صدور رأی قطعی در فیفا داشته باشد، قادر به جذب بازیکن یا مربی خارجی نیست و برخی رسانه ها با استناد به اینکه فیفا رأی پرونده شکایت سرمربی سابق آبی ها را منتشر کرده، مدعی شدند که دست مدیران باشگاه در این زمینه بسته است.

با این حال، پیگیری های خبرنگار ورزش سه از مدیران فدراسیون فوتبال چیز دیگری نشان می دهد. با اطلاعات به دست آمده، مشخص شد تا زمانیکه دادگاه عالی ورزش یا همان CAS رأی نهایی درخصوص پرونده شکایت آندره‌آ استراماچونی از استقلال را صادر نکند، این تیم مشکلی بابت جذب بازیکن خارجی ندارد.

در واقع رأی اولیه که توسط فیفا صادر شده، با اعتراض آبی ها مواجه شده و تا زمانیکه دادگاه CAS این پرونده را مختومه اعلام نکند، شکایت استراماچونی از استقلال، به عنوان پرونده قطعی تلقی نمی شود چرا که دادگاه آن هنوز در جریان است و در نتیجه نمی توان به این موضوع استناد کرد.

در نتیجه باشگاه استقلال پس از پرداخت مطالبات میلیچ و پین، برای جذب بازیکن خارجی مشکلی ندارد و باید دید بالاخره علی فتح‌الله‌زاده و سایر مدیران این تیم، چه زمانی از بازیکن خارجی و جدید خود رونمایی خواهند کرد.

 اندیشه معاصر را در روبیکا دنبال کنید.

برای عضویت در کانال بله اندیشه معاصر کلیک کنید.

برای عضویت در کانال تلگرامی اندیشه معاصر کلیک کنید.

انتهای پیام/*