23:37 - 1403/04/13

سیاسی

حمایت جامعه مدرسین حوزه علمیه قم از جلیلی به چه صورت است

از جلیلی حوزه علمیه حمایت کرد. جزئیات را در اندیشه معاصر ببینید

حمایت جامعه مدرسین حوزه علمیه قم از جلیلی به چه صورت است

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، حوزه علمیه با حمایت خودش از جلیلی تکلیف طلاب دینی را مشخص کرد. آنها با حمایتشان از جلیلی مهر تایید بر افکار تمامی افراد زدند و دل تمامی را خوش کردند به اینکه جلیلی به راستی شخصی خدا دوست و دینی میباشد. جلیلی یکی از سیاستمداران انقلابی و اصولگرای ایرانی میباشد. برای با خبر شدن از جزئیات بیشتر و کسب اطلاعات بیشتر اندیشه معاصر را تا انتها دنبال کنید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید .

اعلام حمایت جامعه مدرسین حوزه علمیه قم از جلیلی

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در بیانیه ای از سعید جلیلی کاندیدای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اعلام حمایت کرد.

متن بیانیه مذکور به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
ملت شریف ایران؛
ضمن تشکر از شرکت شما در مرحله اول انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری و با تقدیر از کلیه دست‌اندر کاران اجرایی، نظارتی، امنیتی، نظامی، انتظامی و نیز کلیه کسانی که به نحوی در خلق این حضور باشکوه مؤثر بودند، با احترام به هردو نامزد ریاست جمهوری مرحله دوم و با توجه به معیارهای #انتخاب_اصلح در کلام امام خمینی – قدس سره – و مقام معظم رهبری – مدظله العالی – و با عنایت به ضرورت‌های کشور و انقلاب، بر اساس مصوبه جلسه رسمی شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، بدین‌وسیله نظر اکثریت اعضای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم مبنی بر *حمایت از جناب آقای دکتر سعید جلیلی را اعلام می‌نمائیم.

از همگان انتظار می‌رود با شرکت پرشور خود در روز جمعه ۱۴۰۳/۰۴/۱۵ به وظیفه شرعی و قانونی خود عمل نمایند./دنیای اقتصادی

سعید جلیلی

سعید جلیلی

زندگینامه

پدر و مادر:

سعید جلیلی در تاریخ ۱۵ شهریور سال ۱۳۴۴ هجری شمسی در شهر مقدس مشهد چشم به جهان گشودند. پدر ایشان محمد حسن جلیلی، اهل بیرجند و دانش آموخته زبان فرانسه، معلم و مدیر دبستان نواب صفوی ناحیه ۱ مشهد و مادرشان ترک بوده و اهل شهر اردبیل می باشد.
تحصیلات:

آقای سعید جلیلی تمام دوران تحصیلش از ابتدایی تا پیش از ورود به دانشگاه را در شهر مشهد سپری کردند و پس از آن برای ادامه تحصیل در دانشگاه به تهران نقل مکان کردند و در دانشگاه امام صادق که یک دانشگاه خصوصی در تهران است ادامه تحصیل دادند.

ایشان مدرک کارشناسی، ارشد و دکترای خود را در رشته معارف اسلامی علوم سیاسی از دانشگاه امام صادق علیه السلام دریافت کردند و در همین دانشگاه یعنی دانشگاه امام صادق به تدریس دیپلماسی پیامبر پرداختند، البته ناگفته نماند که ایشان سابقه تدریس در دانشکده مدیریت و اقتصاد دانشگاه صنعتی شریف را نیز دارند و حتی در این زمینه نیز بسیار فعال و موفق بوده اند.

علاوه بر اینکه تحصیلات دانشگاهی بالایی دارند و تا مقطع دکترا ادامه تحصیل داده اند، به زبان های انگلیسی و عربی نیز اشراف کامل دارند و می‌توانند به راحتی از آنها استفاده کنند./تاروت رنگی

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط