12:37 - 1403/04/13

ارزیابی از مناظره آخر جلیلی و پزشکیان به روایت دبیرکل حزب سبز ایران؛

جمع بندی نهایی از آخرین مناظره انتخاباتی| ریاست جمهوری «سعید جلیلی» قوت گرفت

فعال سیاسی اصولگرا گفت: سخنان و برنامه های آقای جلیلی در مناظره با آقای پزشکیان معقول‌تر بود و به دلیل تشکیل دولت سایه نیز ایشان نشان داد که برای ریاست جمهوری آماده است.

جمع بندی نهایی از آخرین مناظره انتخاباتی| ریاست جمهوری «سعید جلیلی» قوت گرفت

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، ارزیابی از مناظره آخر جلیلی و پزشکیان به محض اتمام آخرین مناظره در شب گذشته آغاز شد و موج حمایت ها به سمت جلیلی کشیده شد. بسیاری از افراد سیاسی و کارشناسان مطرح سیاست براین باورند که جلیلی بعد از مناظره دیشب به هزار و یک دلیل در دوئل انتخاباتی پیروز خواهد شد؛ در اندیشه معاصر به سخنان دبیر کل حزب سبز ایران پرداخته ایم که در ادامه می خوانید.

سعید جلیلی

جمع بندی نهایی از آخرین مناظره انتخاباتی| ریاست جمهوری «سعید جلیلی» قوت گرفت

حسین کنعانی مقدم، دبیر کل حزب سبز ایران و فعال سیاسی اصولگرا درباره جمع بندی خود از آخرین مناظره انتخاباتی میان دو نامزد باقی مانده عنوان کرد: مناظره دیشب در ادامه مناظره اول میان دو نامزد انتخاباتی برگزار شد. آقای پزشکیان در این دو مناظره سعی کرد آقای جلیلی را تحت تاثیر سخنان و حرکات خود قرار دهد. همچنین آقای پزشکیان با وجود اینکه نفرات دولت آقای روحانی در ستاد انتخاباتی ایشان وجود دارند اما سعی کرد خود را از دولت آقای روحانی و افرادش مبرا کند.

وی ادامه داد: متاسفانه آقای پزشکیان گاهی دستاوردهای دولت شهید آیت الله رئیسی را نادیده گرفت که این اتفاق خوبی نبود و برخی از سخنان ایشان مردم و طرفداران آقای جلیلی را ناراحت کرد.

کنعانی مقدم خاطرنشان کرد: آقای جلیلی اما سعی کرد تحت تاثیر سخنان آقای پزشکیان قرار نگیرد و بر خود مسلط باشد. سخنان و برنامه‌های ایشان نیز معقول‌تر بود. به دلیل تشکیل دولت سایه نیز آقای جلیلی نشان داد که برای ریاست جمهوری آماده است. آقای جلیلی همچنین خیلی آرام‌تر از آقای پزشکیان در مناظره حاضر شد و موضوعات مطرح شده را به شکل کارشناسی و معقول پاسخ داد.

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط

1 نظر برای این مطلب ثبت شده است:

دورریز پسماندی

پاسخ دادن

13 تیر 1403


پس خطر دولت دوم رییسی بیشتر شد