۰۰:۲۹ - ۱۴۰۳/۰۲/۲۸

ورزشی

تعداد بازی های باقیمانده استقلال و پرسپولیس در لیگ برتر

بازی های باقی مانده استقلال و پرسپولیس را میتوانید با جزئیات بیشتر در اندیشه معاصر تماشا کنید

تعداد بازی های باقیمانده استقلال و پرسپولیس در لیگ برتر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، بازی های باقی مانده استقلال و پرسپولیس توجه فوتبالی ها را به خودس جلب کرده است همراه با هواداران توجه تیم های دیگر هم به بازی های باقی مانده استقلال و پرسپولیس جذب شده است چرا که جفت این دو تیم جزو تیم های خوب ایران هستند و هر دوی این ها در تهران هستند برای با خبر شدن از جزئیات بیشتر بازی های باقی مانده استقلال و پرسپولیس اندیشه معاصر را تا انتها دنبال کنید

بررسی بازی‌های باقی مانده استقلال و پرسپولیس در لیگ برتر

ببرسی بازی‌های باقی مانده استقلال و پرسپولیس در لیگ برتر به این صورت است چهارشنبه ۱۲ اردیبهشت پرسپولیس در تهران میزبان سپاهان است و استقلال در تبریز به مصاف تراکتور می‌رود. خیلی‌ها هفته ۲۵ را حساس‌ترین هفته از رقابت‌های باقی‌مانده می‌دانند چراکه سپاهان و تراکتور از پرمهره‌ترین تیم‌های ایران محسوب می‌شوند و هر دو بازی سخت است.

هفته ۲۶ پرسپولیس در قائمشهر به مصاف نساجی می‌رود و استقلال در خانه میزبان ذوب‌آهن است. آبی‌ها در بازی رفت با تیم ربیعی ۱-۱ مساوی کرده بودند و پرسپولیس، نساجی را در تهران ۱-۰ برده بود اما بازی در قائمشهر خیلی سخت‌تر است همان‌طور که بازی در تبریز سخت است.

هفته ۲۷ استقلال در تهران میزبان فولاد تیم سابق جواد نکونام است که در دیدار رفت با این حریف ۰-۰ کرده بود. پرسپولیس هم در حالی با هوادار باید در دستگردی بازی کند که بازی رفت را ۱-۰ برده بود و حالا هوادار با مسعود شجاعی تیم بهتری شده است.

بازی های باقی مانده استقلال و پرسپولیس

بازی های باقی مانده استقلال و پرسپولیس

هفته ۲۸ استقلال در قائمشهر به مصاف نساجی می‌رود. جایی که پرسپولیس هفته ۲۶ می‌رود. در واقع شاگردان ساکت الهامی یکی از تیم‌های تأثیرگذار در قهرمانی استقلال یا پرسپولیس هستند. در این هفته پرسپولیس هم در خانه میزبان استقلال خوزستان است که مثل نساجی برای بقا می‌جنگد و حتماً می‌دانید بازی با چنین تیم‌هایی چقدر سخت است (پرسپولیس در اهواز ۲-۲ کرده بود).

هفته ۲۹ استقلال میزبان گل‌گهر است که در بازی رفت با این تیم ۱-۱ کرده بود و پرسپولیس در قزوین به مصاف شمس‌آذر خواهد رفت. پرسپولیس با یحیی، شمس‌آذر را در تهران ۲-۱ برده بود اما بازی در قزوین با وجود هواداران زیاد پرسپولیس در این شهر سخت‌تر است.

هفته آخر هم که استقلال احتمالاً باید در دستگردی و بدون تماشاگر برای قهرمانی با پیکانِ عنایتی بجنگد و پرسپولیس میزبان مس رفسنجان است که با محرم نویدکیا متحول شد و استقلال را از جام حذفی حذف کرد. در نهایت نمی‌توان گفت مثلاً بازی‌های استقلال سخت‌تر است و هر هفته امکان دارد یکی از دو مدعی اصلی قهرمانی امتیاز بدهد. پیش‌بینی می‌شود جنگ قهرمانی حداقل تا هفته ۲۹ ادامه داشته و جذابیت کرکری‌ها ادامه‌دارباشد.

استقلال در ۶ هفته آخر به مصاف ۲ مربی استقلالی (ساکت الهامی و رضا عنایتی) می‌رود که بازی‌های سختی است./فوتبالی

استقلال

سه شنبه ۱ خرداد در قائمشهر با نساجی
یکشنبه ۶ خرداد در تهران با گل گهر
جمعه ۱۱ خرداد در تهران (دستگردی) با پیکان

پرسپولیس

سه شنبه ۱ خرداد در تهران با استقلال خوزستان
یکشنبه ۶ خرداد در قزوین با شمس آذر
جمعه ۱۱ خرداد در تهران (آزادی) با مس رفسنجان

۳ بازی باقی‌مانده استقلال و پرسپولیس در پایان ماراتن لیگ برتر؛ پرش سه‌گام تا جام

هم اکنون استقلال دو بازی خارج از ورزشگاه آزادی و یک بازی در ورزشگاه آزادی پیش روی خود دارد؛ اما پرسپولیس با برگزاری دو بازی دشوار، حالا تنها یک بار از تهران و ورزشگاه آزادی خارج خواهد شد.

آبی ها به ترتیب باید به مصاف نساجی در قائمشهر، گل‌گهر در تهران و پیکان در ورزشگاه دستگردی اکباتان بروند که هنوز معلوم نیست، چگونه می‌خواهد بدون تماشاگر برگزار شود!

قرمزها هم به ترتیب با استقلال خوزستان در تهران، شمس آذر در قزوین و مس رفسنجان در تهران رودررو خواهند شد.

دو حریف استقلال، بازی مرگ و زندگی خود را مقابل استقلال برگزار خواهند کرد، ولی پرسپولیس تنها مقابل یک تیم با این حالت در تهران بازی می‌کند. نساجی بعد از برد حیاتی و شش امتیازی در اهواز مقابل استقلال خوزستان می‌داند که برای قطعی کردن بقا، باید استقلال را در خانه شکست دهد و سند ادامه حضورش در لیگ برتر را دریافت کند.

آمار تقابل های نکونام و ساکت الهامی هم باعث دلگرمی مازندرانی هاست، ولی جواد در استقلال چیز دیگری است و تیمش نشان داده که برای قهرمانی عزمش را جزم کرده است.

در مقابل پرسپولیس با دو تیم سرحال مس رفسنجان و شمس آذر بازی دارد که مدت‌هاست نباخته اند.

سخت‌ترین بازی استقلال، تقابل با نساجی در قائمشهر است که برای بقا در لیگ نمی‌تواند کار را به اما و اگر بسپارد، ولی سخت ترین جدال پرسپولیس در این کورس قهرمانی، با شمس آذر در خانه این تیم شگفتی ساز خواهد بود که تیم‌های کمی در زمین این تیم جان سالم و سه امتیاز کامل به در برده‌اند.

شمس آذر در جدول بازی‌های خانگی، تیم پنجم لیگ برتر امسال است و اگر کسر امتیاز ابتدای فصل به خاطر تخلفات در لیگ دسته یک نبود، این تیم خصوصی حالا برای کسب سهمیه با بزرگانی چون تراکتور و سپاهان می‌جنگید./تابناک

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط