بر سر یک پنالتی ناقابل؛ دو بازیکن استقلال با هم قهر کردند!

استقلال تهران می‌توانست با ۴ گل زمین بازی با نفت مسجد سلیمان را ترک کند اما مهدی قایدی ستاره این تیم پنالتی لحظه آخری را خراب کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر به نقل از خبرورزشی،بر سر یک پنالتی ناقابل؛ دو بازیکن استقلال با هم قهر کردند!. شاگردان ساپینتو در این دیدار ۳ گل توسط آرش رضاوند و مهدی قایدی (۲ گل) به ثمر رساندند و در نهایت با نتیجه ۳ بریک مقابل شاگردان رضا عنایتی به برتری رسیدند.

یکی از اتفاقات حاشیه‌ای این دیدار، پنالتی لحظه واپسین استقلالی‌ها بود. پاس در عمق دیدنی پیمان بابایی به مهدی قایدی رسید و مهاجم ریزنقش آبی‌ها در موقعیت تک‌به‌تک با فرهاد مجدکرمانشاهی در دقیقه (۴+۹۰) سرنگون شد که حمید حاج‌ملک نقطه پنالتی را نشان داد. قایدی خود پشت ضربه پنالتی که به‌دست آورده بود، ایستاد اما ناکام در ثبت هت‌تریک بود و فرهاد مجدکرمانشاهی ضربه پنالتی قایدی را مهار کرد.

این در حالی بود که آرش رضاوند از مهدی قایدی خواسته بود ضربه پنالتی را به سجاد شهباززاده بدهد تا پای این مهاجم با تجربه به گلزنی باز شود اما ستاره بوشهری مخالفت کرد!

در همین راستا شنیدیم دو بازیکن استقلال پس از این صحنه، یک روز با هم قهر بودند اما در نهایت با وساطت بزرگ‌ترهای تیم با یکدیگر آشتی کردند.

انتهای پیام/*