۲۳:۳۸ - ۱۴۰۳/۰۳/۱۳

بازنشستگان بخوانید/خبر مهم برای بازنشستگان کشوری

در سال‌های گذشته، شرکت آتیه سازان حافظ برای بیمه تکمیلی بازنشستگان، طرف قرارداد صندوق بازنشستگان کشوری بود. اما از این پس، خدمات بیمه تکمیلی درمان برای بازنشستگان کشوری توسط شرکت "بیمه ملت" ارائه می‌شود.

بازنشستگان بخوانید/خبر مهم برای بازنشستگان کشوری

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،  بازنشستگی عبارت است از کناره گیری از موقعیت یا شغل یا از زندگی کاری فعال. همچنین ممکن است فرد با کاهش ساعات کاری یا حجم کاری نیمه بازنشسته شود. بسیاری از افراد زمانی که مسن هستند یا به دلایل سلامتی قادر به انجام کار خود نیستند، بازنشستگی را انتخاب می‌کنند.

در این راستا، بازنشستگان و وظیفه‌بگیران متقاضی این خدمت می‌توانند برای ثبت آنلاین “درخواست برقراری و انصراف” از اول خردادماه به مدت سه ماه تا ۳۱ مردادماه طبق سنوات گذشته اقدام کنند.

بازنشستگان می‌توانند در دوره زمانی مشخص شده با ورود به سامانه ثبت‌نام آنلاین که به صورت لینک ثابت در صفحه اصلی سایت اطلاع‌رسانی (cspf.ir) و همچنین درگاه خدمات الکترونیک صندوق (eservices.cspf.ir) فعال می‌شود، اقدام کنند.

شرکت «بیمه ملت» درحالی برنده مناقصه ارائه خدمت بیمه تکمیلی درمان بازنشستگان کشوری برای سال ۱۴۰۳ شده است که پیش از این شرکت آتیه‌سازان حافظ سال‌ها ارائه خدمات بیمه تکمیلی به بازنشستگان را بر عهده داشت.

اطلاعات تکمیلی و زمان پذیرش اسناد درمانی مربوط به سال ۱۴۰۳ متعاقباً به اطلاع بازنشستگان خواهد رسید.

مطالب مرتبط