۲۲:۰۶ - ۱۴۰۳/۰۳/۲۲

اخبار اقتصادی

آیا تسهیلات قرض الحسنه ازدواج به اتباع خارجی تعلق می‌گیرد؟

سامانه تسهیلات ازدواج به سامانه ثبت احوال متصل است. برای همین هم به محض اینکه مشخصات فردی و کد ملی خودتان را وارد سامانه وام ازدواج کنید،

آیا تسهیلات قرض الحسنه ازدواج به اتباع خارجی تعلق می‌گیرد؟

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،سامانه تسهیلات ازدواج به سامانه ثبت احوال متصل است. برای همین هم به محض اینکه مشخصات فردی و کد ملی خودتان را وارد سامانه وام ازدواج کنید،برای اطلاعات بیشتر اندیشه معاصر را دنبال کنید.

مدارک لازم برای ثبت‌نام وام ازدواج

سامانه تسهیلات ازدواج به سامانه ثبت احوال متصل است. برای همین هم به محض اینکه مشخصات فردی و کد ملی خودتان را وارد سامانه وام ازدواج کنید، تمام اطلاعات دیگر شما نمایش داده می‌شود. پس برای ثبت نام این وام جز مشخصات فردی و کد ملی، نیاز به هیچ چیز دیگری ندارید. خیلی‌ها هم درباره گرفتن وام بدون داشتن کارت پایان خدمت سربازی تردید دارند. همین‌جا خیال‌تان را آسوده کنیم: گرفتن وام ازدواج نیازی به داشتن کارت معافیت یا پایان خدمت سربازی ندارد.

یارانه/آنچه عروس داماد ها باید راجب یارانه طرح معیشتی بدانند!

آیا تسهیلات قرض الحسنه ازدواج به اتباع خارجی تعلق می‌گیرد؟

آیا تسهیلات قرض الحسنه ازدواج به اتباع خارجی تعلق می‌گیرد؟

به موجب قانون اشخاصی که تحصیل تابعیت ایرانی نموده یا بنمایند از کلیه حقوقی که برای ایرانیان مقرر است بهره‌مند می‌شوند بر این اساس، اشخاص خارجی که تابعیت ایرانی تحصیل می‌نمایند علی‌الاصول از کلیه حقوق متعلق به اشخاص ایرانی‌الاصل بهره‌مند می‌شود بنابراین با توجه به اینکه در قوانین جاری حق اخذ تسهیلات بانکی از جمله تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج از اشخاص دارای تابعیت اکتسابی ایرانی سلب نشده است، اعطای تسهیلات بانکی به اشخاص موصوف با رعایت قوانین و مقررات مربوط، بلامانع می‌باشد.

سایت کدام بانک برای ثبت نام وام ازدواج باز است

در حال حاضر، بعضی از بانک ها ارائه دهنده آن می باشند و اشخاص می توانند از طریق این بانک ها اقدام به ثبت نام وام ازدواج ۱۴۰۳ کنند. در نظر داشته باشید که باز بودن سایت بانک ها برای ثبت نام در آن بستگی به بودجه بانک ها برای اختصاص وام دارد و ممکن است که سایت مربوط به این بانک ها در بازه های زمانی مختلف بسته و یا باز باشد. در ادامه شما را با چند نمونه از بانک های ارائه دهنده وام ازدواج آشنا می کنیم.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط