22:56 - 1403/04/19

ورزشی

آخرین خبر از نقل و انتقالات پرسپولیس تا امشب ۱۹ تیر ۱۴۰۳+ لیست خرید درویش

از نقل و انتقالات پرسپولیس چه خبر تازه ای است؟ نقل و انتقالات پرسپولیس را در اندیشه معاصر را دنبال کنید

پرسپولیس

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، نقل و انتقالات پرسپولیس چن وقتی است ذهن تمامی افراد را درگیر خودش کرده است و هواداران را درگیر نقل و انتقالات پرسپولیس کرده است. نقل و انتقالات پرسپولیس را در ادامه خبر مشاهده میکنید. تدر نقل و انتقالات پرسپولیس ستاره ها مشغول به صجبت کردن با درویش هستند. برای با خبر شدن از جزئیات بیشتر و کسب اطلاعات بیشتر اندیشه معاصر را تا انتها دنبال کنید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

تلاش پرسپولیس برای خرید ستاره

شب گذشته مدیرعامل پرسپولیس از توافق برای خرید دو بازیکن خبر داد و بدون اینکه نامی از آن‌ها ببرد، اعلام کرد که در روز‌های آینده این انتقال‌ها رسمی خواهند شد. به نظر می‌رسد یکی از این بازیکنان در خط حمله باشد و هر دو هم جزء سهمیه لیگ برتری پرسپولیس هستند که اساسا خرید این دو بازیکن نشان می‌دهد پرسپولیس حداقل یک خروجی خواهد داشت.

اما پرسپولیس در خط حمله علی علیپور را هم زیر نظر دارد که با پایان قراردادش در پرتغال، گزینه طبیعی خط حمله این تیم محسوب می‌شود. البته رضا درویش هرگونه مذاکره با او را تکذیب کرده و این در حالی است که مهاجم سرخپوشان از مذاکره با باشگاه خبر داده بود.

پرسپولیس در عین حال به دنبال حفظ عبدالکریم حسن و اوستون اورونوف، دو بازیکن خارجی خود خواهد بود. همچنین بازیکنی نظیر علیرضا بیرانوند، ممکن است دوباره در نقل و انتقالات پرسپولیس خبرساز شود.

نقل و انتقالات پرسپولیس

نقل و انتقالات پرسپولیس

پرسپولیس همچنین باید از نظر قانونی امکان خرید بازیکن به جای وحدت حنانوف را بررسی کند، اما به هر حال بعید است که پرسپولیس بیشتر از ۴ بازیکن خارجی را در لیست خود داشته باشد.

 تمدید قرارداد با اوسمار به یک شرط

باشگاه پرسپولس مدعی است که قرارداد اوسمار تمدید خواهد شد و برای امضای قرارداد دو ساله با ارزش ۴۰۰ هزار دلار با این سرمربی به توافق رسیده، اما در این بین یک پیش شرط مهم وجود دارد. اوسمار برای بررسی وضعیت بیماری همسرش راهی برزیل شده و تاکید دارد که امسال باید در کنار خانواده خود حضور داشته باشد.

قرار بر این شده که او تا هفته آینده پرسپولیس را در جریان تصمیم خود بگذارد تا تکلیف این تیم روشن شود. باتوجه به اینکه یک ماه تا شروع تمرینات پرسپولیس باقی مانده، پرسپولیس فرصت خوبی دارد تا حتی در صورت جدایی اوسمار، سرمربی بعدی خود را انتخاب کند.

پرسپولیس همچنین اردوی اروپایی خود را نهایی کرده و در هلند کمپ را برگزار خواهد کرد و حدود دو هفته در اروپا حضور خواهد داشت تا با برگزاری چند بازی دوستانه، وارد لیست بیست و چهارم شود./آرمان ملی

لحظه به لحظه با نقل و انتقالات پرسپولیس

بادامکی در رابطه با جذب بازیکنان جدید گفت: بعضی از خریدها در آستانه پیوستن به تیم هستند، بعضی در حال مذاکره‌اند و بعضی‌ها هم مثل علیپور یک هفته دیگر وقت خواسته است که امیدواریم هر چه زودتر تکلیف ما و خودش را روشن کند.

معاون ورزشی باشگاه درباره جذب دروازه‌بان جدید، عنوان کرد: در خصوص جذب گلر جدید چون با شروطی مواجه هستیم، این موضوع زمان‌بر شد اما در حال حاضر احمد گوهری و رفیعی و یک دروازه‌بان امید را در اختیار داریم و مذاکرات با گزینه‌های مدنظر در حال انجام است.

بادامکی در مورد سهمیه‌های بازیکنان خارجی گفت: باشگاه برای جذب بازیکنان خارجی، با محدودیت مواجه است. اوستون ارونوف و عبدالکریم حسن تحت قرارداد هستند. ضمن اینکه منتظر بازگشت گئورگی گولسیانی هستیم.

وی در خصوص پیشنهاد برای عبدالکریم حسن گفت: باشگاه‌های قطری به دلیل رفع محرومیت‌های این بازیکن در قطر، پیشنهادات خوبی به باشگاه اعلام داشتند اما بنا بر نیاز باشگاه برای حضور در مسابقات داخلی و برون مرزی، تاکنون با آن پیشنهادات مخالفت شده و این بازیکن یک فصل دیگر با باشگاه قرارداد دارد.

بادامکی در مورد جدا شدن مهدی ترابی و دانیال اسماعیلی‌فر تصریح کرد: وقتی قرارداد بازیکنان با باشگاه به اتمام می‌رسد، آنها حق دارند برای آینده ورزشی خود تصمیم بگیرند. ضمن اینکه باشگاه هم تلاش می‌کند با این بازیکنان ارزنده تمدید قرارداد نماید اما هر قراردادی دو طرف دارد و باید طرف مقابل نیز رضایت داشته باشد و با جان و دل بماند. از سویی، پیشنهاد قراردادهای چند برابر دیگر باشگاه‌ها، فرصت خوبی برای آنها است و باشگاه نیز برای تعادل و حفظ شرایط موجود، نمی‌تواند به هر قیمتی، بازیکنان را در اختیار داشته باشد چرا که فاصله مبالغ قراردادی بازیکنان، ریتم و سیستم تیم و باشگاه را بر هم می‌زند.

معاون ورزشی باشگاه در خصوص تعلل در تمدید قرارداد بازیکنان فصل گذشته نیز گفت: باشگاه پس از آخرین بازی در لیگ برتر و قبل از آن، اقداماتی برای تمدید قرارداد با این بازیکنان انجام داد اما آنها اصرار به طلب بر حق خود طی سال‌های گذشته داشتند. به همین خاطر برای تهیه بودجه در این خصوص، منتظر رسیدن این مبالغ بودیم و به محض ورود و تأمین این مبلغ با همکاری و حمایت بانک شهر، تسویه کلیه مطالبات گذشته انجام شد و به محض پرداخت کامل، به بازیکنان مورد نظر برای تمدید قرار اعلام آمادگی شد و با تعدادی، تمدید و برخی دیگر نیز در حال انجام است./خبرجو۲۴

آخرین خبر از نقل و انتقالات پرسپولیس امروز ۱۹ تیر

تمدید قرارداد پورعلی گنجی با پرسپولیس به تازگی در رسانه رسمی پرسپولیس منتشر شده است.

مرتضی پورعلی‌گنجی بازیکن فوتبال اهل ایران است که برای باشگاه فوتبال پرسپولیس بازی می‌کند.

مرتضی پورعلی گنجی به دلیل مصدومیت در بازی تیم ملی فوتبال ایران مقابل قطر رباط صلیبی زانوی پای خود را جراحی کرد تا حداقل ۶ ماه نتواند پا به توپ شود. شب گذشته مرتضی پورعلی گنجی به صورت رسمی قراردادش را با پرسپولیس تمدید کرد تا شایعات جدایی اش از این تیم تکذیب شود./اندیشه معاصر

اندیشه معاصر

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط