19:38 - 1403/04/20

اجتماعی

sabasrm.ir صندوق بازنشستگی کشوری فیش حقوقی

برای دریافت فیش حقوقی چگونه وارد صندوق بازنشستگی بشویم؟ جزئیات صندوق بازنشستگی را در اندیشه معاصر ببینید

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، صندوق بازنشستگی فیش حقوقی یکی از مهمترین بخش های جامعه است که باید به آن توجه داشته باشیم. در صندوق بازنشستگی فیش حقوقی تمامی اطلاعات شغلی و کاری را در آن میتوانیم مشاهده کنیم. صندوق بازنشستگی فیش حقوقی افراد هر ماه قابل دسترس است و با مشاهده آن میتوانند کار های خود را با خبر شوند. برای با خبر شدن از جزئیات بیشتر و کسب اطلاعات بیشتر اندیشه معاصر را تا انتها دنبال کنید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید

ورود به درگاه خدمات الکترونیکی صندوق بازنشستگی کشوری sabasrm.ir

سامانه درگاه خدمات الکترونیکی صندوق بازنشستگی کشوری ۱۴۰۲​ که یکی از درگاه های آن سامانه تعهد وارث می باشد، سامانه ای است که زیر مجموعه سایت آن می باشد. این سامانه امکانات مختلفی را به بازنشستگان کشوری ۱۴۰۲ و سایر بازنشستگان، ارائه می کند. به همین خاطر بسیار لازم است که افراد از نحوه ورود به سایت sabasrm.ir آگاهی داشته باشند.

صندوق بازنشستگی

صندوق بازنشستگی

لذا افرادی که قصد ورود به سامانه درگاه خدمات الکترونیکی ان در سایت sabasrm.ir را دارند، می بایست ابتدا به سایت صندوق بازنشستگی کشوری ۱۴۰۲وارد شوند، سپس با ورود به سامانه درگاه خدمات الکترونیکی صندوق بازنشستگی کشوری sabasrm.ir، از خدمات مختلف این سامانه استفاده نمایند. لذا مراحل ورود به سامانه درگاه خدمات الکترونیکی صندوق بازنشستگی کشوری sabasrm.ir به شرح زیر می باشد.

ابتدا در یکی از مرورگرهای خود عبارت آن را جستجو کنید. سپس، بر روی اولین سایت جستجو شده توسط گوگل کلیک کنید تا به سایت صندوق بازنشستگی کشوری وارد شوید.

حال برای ورود به سامانه درگاه خدمات الکترونیکی صندوق بازنشستگی کشوری sabasrm.ir، می بایست که در سایت صندوق بازنشستگی بر روی گزینه درگاه خدمات الکترونیک  کلیک نمایید.

پس از کلیک کردن بر روی این گزینه، سامانه درگاه خدمات الکترونیکی صندوق بازنشستگی کشوری برای شما باز می شود و می توانید بر اساس نیاز خود از یکی از امکانات سایت درگاه خدمات الکترونیکی صندوق بازنشستگی کشوری استفاده نمایید.

راهنمای ورود به سامانه فیش حقوقی بازنشستگی کشوری

در راهنمای ورود به سامانه فیش حقوقی بازنشستگی کشوری باید شرح داد که لازمه اخذ مدرک از سامانه اینترنتی، درج اطلاعات هویتی در فرم های ورود و دسترسی به حساب کاربری خواهد بود. بنابراین بازنشستگان می بایست مراحل دریافت فیش حقوقی صندوق بازنشستگی کشوری با کدملی را طی کرده یا سایر روش ها را امتحان نمایند که راهنمای کامل در ادامه آمده است.

ابتدا می بایست نشانی “سامانه فیش حقوقی صندوق بازنشستگی کشوری eservices.cspf.ir” را در مرورگر جستجو کرده و سپس روی “ورود به سامانه” کلیک نمود.

در ادامه اشخاص می توانند یکی از شیوه های ورود را مانند رمز ثابت، شناسایی دو عاملی یا شناسایی سه عاملی انتخاب کنند.

در نهایت فرم ورود به سامانه نمایش داده شده که برای مثال فرم ورود با رمز ثابت شامل فیلدهای زیر می باشد.

در پاسخ به این سوال که اطلاعات لازم برای ورود به سامانه فیش حقوقی صندوق بازنشستگی کشوری چیست باید شرح داد که جهت ورود از طریق روش رمز ثابت تنها نیاز به درج نام کاربری و رمز عبور در فرم ها بوده اما متقاضیان روش شناسایی دو عاملی نیاز به شماره تلفن همراه خواهند داشت. برای دسترسی به حساب کاربری از طریق روش سه عاملی هر بازنشسته باید کد ملی، اطلاعات مربوط به دفتر کل و شماره حساب را در فرم تایپ کرده و روی ورود کلیک نماید.

در صورت درج اطلاعات اشتباه در فرم های ورود به سامانه فیش حقوقی صندوق بازنشستگی کشوری اشخاص با خطا مواجه شده و به پروفایل کاربری هدایت نمی شوند. نام کاربری بازنشستگان اغلب کد ملی یا شناسه دستگاه بوده که در صورت فراموشی رمز می توان از طریق روش های بدون نیاز به گذرواژه مانند شناسایی دو عاملی برای ورود اقدام کرد، زیرا در این روش یک پیامک برای شماره تلفن همراه شخص ارسال شده و کد دریافتی رمز عبور به حساب می آید./تجارت نیوز

دریافت فیش حقوقی بازنشستگان از طریق کد ملی

طبق گفته سایت اندیشه معاصر امکان دریافت فیش حقوقی بازنشستگان از طریق کد ملی وجود داشته و افراد می توانند پس از تکمیل فرم ورود به سامانه با کد ملی و سایر اطلاعات مورد نیاز، وارد پروفایل کاربری شده و درخواست خود را به ثبت برسانند. راهنمای تصویری و توضیحات مربوطه در ادامه آمده و برای تمامی بازنشسته ها قابل بررسی است.

ابتدا می بایست نشانی “سامانه فیش حقوقی صندوق بازنشستگی eservices.cspf.ir” را در مرورگر تایپ کرده و سپس گزینه “دریافت فیش حقوقی” را انتخاب نمود.

در مرحله بعدی باید روی روش “شناسایی سه عاملی” یا “ورود از طریق رمز ثابت” کلیک کرد.در صورت انتخاب روش شناسایی سه عاملی درج کد ملی، شماره حساب و اطلاعات دفتر کل در فرم الزامی است.متقاضیان روش رمز ثابت می توانند کد ملی را به عنوان نام کاربری در فرم تایپ کرده و رمز عبور را نیز درج نمایند.

لازم به ذکر است که سامانه فیش حقوقی صندوق بازنشستگی کشوری گزینه ای با عنوان فراموشی رمز عبور را در دسترس قرار داده و در صورت اقدام برای دریافت با کدملی و مشاهده خطا می توان برای بازیابی رمز اقدام کرد. همچنین متقاضیان می توانند روش شناسایی دو عاملی را انتخاب نموده و با استفاده از شماره تلفن همراه وارد سایت شوند. همچنین در صورت بروز مشکل باید با کارشناسان سازمان محل کار ارتباط برقرار کرده و مشاوره دریافت نمود یا با پشتیبانی صندوق تماس گرفت.

سامانه صندوقبازنشستگی کشوری به طور کلی جهت ارائه خدمات به بازنشسته ها راه اندازی شده و امکاناتی مانند خدمات بیمه ای، تسهیلات و خدمات فرهنگی را در اختیار قرار می دهد. اشخاص پس از بررسی قسمت تسهیلات و ثبت درخواست انواع وام ها در ادامه می توانند، فیش حقوقی را اخذ کرده تا میزان دقیق قسط کسر شده از دریافتی خود را مشاهده نمایند، همچنین ممکن است برای ثبت درخواست وام نیاز به ارائه فیش مربوطه باشد

اندیشه معاصر

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط