۲۲:۰۴ - ۱۴۰۳/۰۱/۳۱

گواهی کسر از حقوق بازنشستگان کشوری| ساده ترین روش دانلود گواهی کسر از حقوق بازنشستگان کشوری

در این خبر از اندیشه معاصر گواهی کسر از حقوق بازنشستگان کشوری| ساده ترین روش دانلود گواهی کسر از حقوق بازنشستگان کشوری را برایتان تشریح کردیم.

نامه کسر از حقوق بازنشستگان کشوری

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، در این خبر از اندیشه معاصر گواهی کسر از حقوق بازنشستگان کشوری| ساده ترین روش دانلود گواهی کسر از حقوق بازنشستگان کشوری را برایتان تشریح کردیم.

گواهی کسر از حقوق بازنشستگان کشوری

گواهی کسر از حقوق/ اعتبارسنجی گواهی
به منظور رفاه حال بازنشستگان و وظیفه‌بگیران گرامی و کاهش مراجعه حضوری آنان به صندوق بازنشستگی کشوری و ذی‌حسابان دستگاه‌های دولتی و نیز تحقق دولت الکترونیکی، صندوق بازنشستگی کشوری، خدمات مربوط به ثبت درخواست و صدور گواهی/ضمانت کسر از حقوق را به صورت الکترونیکی انجام می‌دهد.

پس از ثبت درخواست و بررسی آن، کلیه فرایندهای اداری (تأیید یا عدم تأیید درخواست، ارسال گواهی برای متقاضی و اصالت‌سنجی گواهی به وسیله بانک) از طریق پیامک به شماره همراه متقاضی ارسال خواهد شد. گواهی‌ صادر شده از طریق پست به نشانی متقاضیان محترم فرستاده می‌شود.


شرایط عمومی صدور گواهی / ضمانت کسر از حقوق

وضعیت پرونده متقاضی می بایست جاری باشد.
گواهی صرفا برای بازنشسته یا موظف صادر خواهد شد. در صورتی که موظف دختر باشد صرفا گواهی دریافت حقوق صادر می شود و تعهد کسر از حقوق صادر نخواهد شد.
مبلغ هر قسط گواهی مورد تقاضا، نمی تواند از سقف مجاز تعیین شده بیشتر باشد. سقف مجاز برای هر متقاضی برابر است با صد درصد مبلغ حکم به کسر اقساط تسهیلات دریافتی از صندوق و دستگاه و همچنین کسر اقساط گواهی های قبلی صادر شده.
در مورد گواهی ضمانت، اطلاعات وام گیرنده باید به طور کامل وارد شود.
مبلغ خالص دریافتی متقاضی طبق فیش ارائه شده صندوق بازنشستگی باید حداقل ۵/۰۰۰/۰۰۰ ریال باشد.

برای دریافت گواهی کسر از حقوق کلیک کنید.

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط