۱۹:۴۵ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۷

پلنگ و کفتار، گراز زنده را تیکه پاره کردند+ فیلم

گراز در حالی که هنوز زنده است توسط پلنگ و کفتار خورده می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، این گراز وحشی بسیار بدشانس خود را بین یک سنگ و یک موقعیت سخت یافت. در این مورد خاص، این گراز بین یک پلنگ بسیار گرسنه و کفتار در حالی که هنوز زنده بود گیر افتاد.

«جاناتان مک کورمیک» در حال رانندگی در سابی ساند بود که شاهد این صحنه بود که یک بار در زندگی اتفاق می‌افتد. او فیلم و داستان خود را به اشتراک گذاشت.

جاناتان گفت: « ما در طول سافاری خود پلنگ را تعقیب کرده بودیم و در نهایت موفق شدیم آن را پیدا کنیم. من فوراً فهمیدم که او در حال شکار است، مخصوصاً لحظه ای که مکث کرد و سپس دوباره حرکت می کرد. اما ناگهان مثل یک مرده ایستاد و صبر کرد و در عرض چند دقیقه یک گراز ظاهر شد. در یک چشم به هم زدن پلنگ حمله ور شد و با دقتی باورنکردنی گراز را گرفت.

با این حال، این تنها آغاز بود و پلنگ باید گراز وحشی بزرگ را از لانه‌اش بیرون می‌کشید و سپس با موفقیت آن را خفه می‌کرد. پلنگ با تمام قدرتش و کمک تپه محکم موریانه توانست گراز را بیرون بکشد.

گراز به محض اینکه از لانه بیرون کشیده شد جیغ کشید، اما پلنگ قصد رها کردنش را نداشت. با این حال پلنگ نمی دانست یک جانور دیگر همه حرکاتش را زیر نظر دارد و صبورانه منتظر است تا غذایش را بدزدد. ناگهان یک کفتار با عجله از تپه پایین آمد و به شکار پلنگ حمله ور شد اما پلنگ تصمیم گرفته بود به راحتی آن را از دست ندهد.

به این ترتیب یک جنگ طناب کشی بین دو شکارچی راس یعنی پلنگ و کفتار آغاز شد! طناب چه بود؟ خب، آن گراز زنده بود. کفتار می کشید و پلنگ با تمام قدرتش نگه می داشت. کفتار در یک نقطه به قدری کشید که پوست تمام پای پشتی گراز در حالی که هنوز زنده بود کنده شد! سرانجام، پس از مدتی، در حالی که پلنگ هنوز در تلاش برای کشتن آن بود، شروع به خوردن آن کرد. در نهایت کفتار توانست گراز را از پلنگ بدزدد. پلنگ دست خالی ماند و مجبور شد به دنبال غذای دیگری برود.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط

آخرین اخبار