اجتماعی

وزیر آموزش و پرورش گفت:۷ هزار مدرسه در دوره رئیس جمهور شهید ساخته شد

وزیر آموزش و پرورش گفت: رئیس جمهور شهید توجه ویژه ای به حوزه آموزش و پرورش داشت و هفت هزار مدرسه در دوره ریاست جمهوری ایشان ساخته شد.

مدرسه

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر،به نقل از ایرنا وزیر آموزش و پرورش گفت: رئیس جمهور شهید توجه ویژه ای به حوزه آموزش و پرورش داشت و هفت هزار مدرسه در دوره ریاست جمهوری ایشان ساخته شد…..برای اطلاعات بیشتر اندیشه معاصر را دنبال کنید و همراه ما باشید.

وزیر آموزش و پرورش گفت:۷ هزار مدرسه در دوره رئیس جمهور شهید ساخته شد

از وزارت آموزش و پرورش، رضامراد صحرایی در آیین گرامیداشت شهدای خدمت در مسجد اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران اظهار داشت: شخص رئیس جمهور کمک ویژه‌ای به تربیت معلم و بویژه رفع کمبود فضای آموزشی دانشگاه فرهنگیان داشت.

مدرسه

وزیر آموزش و پرورش گفت:۷ هزار مدرسه در دوره رئیس جمهور شهید ساخته شد

وی افزود: ظرفیت دانشگاه فرهنگیان در دوره آیت الله رئیسی ارتقاء پیدا کرد و هیات جذب مرکزی برای دانشگاه فرهنگیان تشکیل شد و آیین نامه جذب نخبگان بدون کنکور در دانشگاه فرهنگیان مصوب شد.

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه شهید جمهور حضور ویژه ای در بین دانش آموزان و معلمان داشت، گفت: مسأله جذب معلم و تقویت معاونت پرورشی از دغدغه ای اصلی رئیس جمهور بود و با پیگیری وی طرح تحول معاونت پرورشی و فرهنگی به شورای عالی انقلاب فرهنگی رفت.

صحرایی عنوان کرد: نقشه راه سند تحول بنیادین آموزش و پرورش با پیگیری آیت الله رئیسی در شورای عالی انقلاب فرهنگی مصوب شد و عدالت آموزشی و ارتقاء کیفیت آموزش روی میز رئیس جمهور شهید بود.

وی یادآور شد: آیت الله رئیسی رئیس جمهوری بود که از ستاد تا کف مدرسه برای پیگیری امور نظام تعلیم و تربیت حضور پیدا کرد و در ۳۳ ماه حضور وی این وزارتخانه ۲۰۰ هزار ردیف استخدامی برای رفع کمبود معلم در مدارس گرفت.وزیر آموزش و پرورش گفت: رئیس جمهور شهید توجه ویژه ای به حوزه آموزش و پرورش داشت و هفت هزار مدرسه در دوره ریاست جمهوری ایشان ساخته شد.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

منبع : ایرنا

مطالب مرتبط