۰۶:۳۰ - ۱۴۰۳/۰۲/۲۰

نحوه دریافت فیش حقوقی بازنشستگان بانک صادرات

فیش حقوقی بازنشستگان بانک صادرات در سایت قرار گرفت. با ما همراه باشید با نحوه دریافت فیش حقوقی بازنشستگان بانک صادرات. بازنشستگان بانک صادرات برای دریافت فیش حقوقی بازنشستگان بانک صادرات ایران باید به سامانه فیش حقوقی بازنشستگان بانک صادر...

فیش حقوقی بانک صادرات

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، فیش حقوقی بازنشستگان بانک صادرات در سایت قرار گرفت. با ما همراه باشید با نحوه دریافت فیش حقوقی بازنشستگان بانک صادرات. بازنشستگان بانک صادرات برای دریافت فیش حقوقی بازنشستگان بانک صادرات ایران باید به سامانه فیش حقوقی بازنشستگان بانک صادرات/ سامانه hrm بانک صادرات مراجعه نمایند. در ادامه نحوه دریافت فیش حقوقی بازنشستگان بانک صادرات را می خوانیم.

فیش حقوق بازنشستگان بانک صادرات/ بانک صادرات ایران و نحوه دریافت فیش حقوقی بانک صادرات را در ادامه برایتان تشریح کردیم. بانک صادرات ایران به منظور تسهیل فرایند دریافت فیش حقوقی بازنشستگان این بانک اقدام به ارائه خدمات غرحضوری بی شماری نموده است که فیش حقوق بازنشستگان صادرات یکی از آن ها است. با ما همراه باشید با فیش حقوق بازنشستگان بانک صادرات و نحوه دریافت فیش حقوق بازنشستگان بانک صادرات. نحوه دریافت فیش حقوق بازنشستگان بانک صادرات را در ادامه برایتان توضیح دادیم.

اطلاعات لازم برای دریافت فیش حقوقی

  1. نام کاربری
  2. رمز عبور

دسترسی کارکنان شاغل به سامانه فیش حقوقی از طریق شبکه داخلی بانک امکان پذیر است

معرفی سامانه hrm بانک صادرات hrm.bsi.ir

یکی از امکانات ارائه شده در راستای سهولت ارائه خدمات به پرسنل و کارکنان بانک صادرات، معرفی سامانه hrm بانک صادرات می باشد. بسیاری از ارگان های بزرگ نظیر بانک ها برای اداره بهتر امور مربوط به کارکنان خود، سیستم مدیریت منابع انسانی ویژه ای را در نظر گرفته اند که امکانات قابل ارائه در هر یک متفاوت می باشد.

یکی از مزیت های معرفی سامانه نام برده، افزایش سرعت در ارائه خدمات می باشد. در حقیقت، تعداد بالای پرسنل بانک صادرات، مانع از ارائه برخی از خدمات به صورت حضوری می شود. از امکانات این سامانه می توان به مشاهده و ارائه فیش حقوقی کارکنان و مشاهده لیست پزشکان طرف قرارداد بانک صادرات اشاره کرد.

به طور کلی متقاضیان دریافت فیش حقوقی یا دریافت هر یک از خدمات ارائه شده در سامانه hrm.bsi.ir بانک صادرات باید نسبت به ورود به این سامانه اقدام نمایند که نحوه ورود به سایت مدیریت منابع انسانی بانک صادرات در ادامه توضیح داده شده است.

نکته حائز اهمیت این است که استفاده از خدمات این وب سایت صرفا برای پرسنل و کارکنان بانک صادرات فراهم می باشد و مجوز ورود این افراد به این سامانه نیز، نام نویسی و ثبت نام در آن می باشد. همچنین برای آن دسته از کاربرانی که رمز عبور خود را فراموش کرده اند، فراهم شده است تا با وارد کردن برخی اطلاعات به بازیابی رمز عبور خود بپردازند.

راهنمای ورود سامانه hrm بانک صادرات hrm.bsi.ir

سامانه hrm بانک صادرات، سامانه ای است که با هدف تسهیل انجام امور مربوط به پرسنل این بانک، ایجاد شده است. به این معنا که کلیه متقاضیان استفاده از این سامانه، می بایست در لیست منابع انسانی بانک صادرات بوده و در این مجموعه فعالیت نمایند.

نحوه ورود به سایت مدیریت منابع انسانی به این صورت است که متقاضیان ابتدا باید به نشانی اینترنتی hrm.bsi.ir مراجعه نموده و سپس نسبت به وارد کردن نام کاربری و رمز عبور خود اقدام نمایند. راهنمای ورود سامانه hrm بانک صادرات به صورت تصویری به شرح زیر می باشد:

مرحله اول: تمام پرسنل بانک صادرات برای انجام هر یک از اقدامات مربوط به دریافت فیش حقوقی و مشاهده لیست پزشکان طرف قرارداد بانک صادرات می توانند از سامانه hrm بانک صادرات استفاده نمایند. از این رو متقاضیان برای ورود به این سامانه ابتدا باید در مرورگر خود، نشانی اینترنتی hrm.bsi.ir را وارد نمایند.

مرحله دوم: در ادامه، صفحه مذکور به این متقاضیان نمایش داده خواهد شد. در این صفحه، متقاضیان می بایست به وارد کردن نام کاربری و رمز عبور خود بپردازند. این دو اطلاعات مورد نیاز در زمان ثبت نام در سامانه مذکور در اختیار کاربران قرار گرفته است.

در نهایت پس از وارد کردن اطلاعات لازم، کاربر می تواند وارد وب سایت مربوطه شده و امکانات آن را مورد استفاده قرار دهد. لازم به ذکر است که در صورت عدم ثبت نام در این سامانه، متقاضیان ابتدا باید نسبت به ثبت نام در آن اقدام نمایند که توضیحات بیشتر در این رابطه در بندهای بعد ارائه شده است.

نحوه ثبت نام در سامانه hrm بانک صادارت

پرسنل در حال فعالیت در بانک صادرات، برای انجام امور مربوط به دریافت فیش حقوقی و سایر خدمات می توانند به سامانه hrm.bsi.ir مراجعه نمایند. همان طور که پیش تر نیز اشاره شد، این افراد برای استفاده از خدمات و امکانات این سامانه، ابتدا باید نسبت به ثبت نام در آن اقدام نمایند. پس از بررسی نحوه ورود به سایت مدیریت منابع انسانی در این بخش به نحوه نما نویسی در این سامانه خواهیم پرداخت.

در حقیقت، منابع انسانی این بانک برای ثبت نام در این سامانه ابتدا باید وارد نشانی اینترنتی hrm.bsi.ir شوند. سپس گزینه مربوط به ثبت نام را انتخاب نموده و پس از تکمیل اطلاعات مورد نیاز، ثبت نام خود را در این سامانه نهایی کنند. راهنمای تصویری نحوه ثبت نام در سامانه hrm بانک صادرات به شرح زیر می باشد:

مرحله اول: متقاضیان برای ثبت نام در سامانه مدیریت منابع انسانی بانک صادرات، ابتدا باید در مرورگر خود نشانی اینترنتی hrm.bsi.ir را وارد نمایند. در ادامه، وارد صفحه “ورود به سامانه مدیریت منابع انسانی بانک صادرات” خواهند شد. متقاضیان ثبت نام در این سامانه ابتدا باید کلید مربوط به “ثبت نام” را که در قسمت سمت راست و انتهایی صفحه قرار دارد، انتخاب نمایند.

مرحله دوم: سپس، صفحه جدیدی شامل فرم ثبت نام برای متقاضیان به نمایش در خواهد آمد. در نتیجه، برای ثبت نام در این سامانه باید نسبت به تکمیل فرم مربوطه اقدام نمود.

فیش حقوقی بانک صادرات

بانک صادرات

نحوه ثبت نام در سامانه hrm بانک صادارت

از جمله اطلاعات مورد نیاز برای ثبت نام در سامانه hrm بانک صادرات، وارد کردن شماره کارمندی، شماره شناسنامه، کد ملی، شماره حساب سپهری، تاریخ تولد، تاریخ استخدام و… را می توان نام برد. کلیه اطلاعات مورد نیاز برای ثبت نام در این سامانه باید به طور کامل و دقیق وارد شوند.

در نهایت یک نام کاربری و رمز عبور به پرسنل بانک صادرات تعلق خواهد گرفت که زین پس برای ورود به این سامانه باید مورد استفاده قرار بگیرد.

دریافت فیش حقوقی بازنشستگان از خودپردازهای بانک صادرات

بانک صادرات ایران در راستای کاهش مراجعات حضوری، هزینه ها و همچنین تکریم بازنشستگان، امکان دریافت فیش حقوقی آنان از طریق دستگاه های خودپرداز را عملیاتی کرد.

بانک صادرات ایران در راستای کاهش مراجعات حضوری، هزینه ها و همچنین تکریم بازنشستگان، امکان دریافت فیش حقوقی آنان از طریق دستگاه های خودپرداز را عملیاتی کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران، این بانک در راستای تکریم و ارج نهادن به تلاش و کوشش بازنشستگان خدمت جدیدی را عملیاتی ساخته که طی آن بازنشستگان سازمان بازنشستگی کشوری که حقوق و مزایای خود را از طریق شعب این بانک دریافت می کنند، بتوانند از طریق دستگاه های خودپرداز این بانک فیش حقوقی خود را اخذ کنند که در این راستا این بانک گزینه «دریافت فیش حقوقی بازنشستگان» را روی دستگاه های خودپرداز به منظور چاپ آخرین فیش حقوقی تعیین کرده است.

بر اساس این گزارش، بیش از یک میلیون و ۵۷۰ هزار نفر از بازنشستگان از طریق شعب این بانک در سراسر کشور حقوق و مزایای خود را دریافت می کنند که با عملیاتی شدن این خدمت می توانند علاوه بر دریافت وجه و انجام امور مالی نظیر انتقال وجه، پرداخت قبوض و… فیش حقوقی خود را نیز دریافت نمایند.

این بانک در راستای انجام تکالیف و رسالت های اجتماعی خود برای اولین بار در کشور اولین باجه ویژه پرداخت حقوق بازنشستگان را در سرپرستی غرب تهران به منظور ارائه خدمات به این قشر زحمتکش راه اندازی کرده است.

شایان ذکر است بانک صادرات با دارا بودن بیش از ۳ هزار شعبه در سراسر کشور، صدور ۲۹ میلیون و ۵۰۰ هزار کارت الکترونیکی برای متقاضیان، افتتاح ۴۷ میلیون حساب الکترونیکی برای مشتریان و نصب و راه اندازی ۳ هزار و ۸۰۰ دستگاه خودپرداز نقش بسزایی در ارتقای خدمات بانکی و تحقق اهداف بانکداری الکترونیکی در کشور دارد.

 

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط