۱۴:۴۷ - ۱۴۰۳/۰۱/۱۵

نجات دراماتیک بچه فیل توسط مادرش+ فیلم

در کلیپ زیر، لحظه دراماتیکی را مشاهده می کنید در حالی که یک بچه فیل تقریباً در گل و لای خائنانه گم شده مادرش مجبور می شود از تمام نبوغ خود برای نجات او استفاده کند!

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، استخر مانا در زیمبابوه یک منطقه حفاظت شده حیات وحش و پارک ملی با مساحت ۲۱۹۰۰۰ هکتار در شمال این کشور است. در فصل بارانی، دشت سیلابی به مجموعه ای از دریاچه ها و استخرهای گل آلود تبدیل می شود. این منطقه یک سایت میراث جهانی یونسکو و یک تالاب با اهمیت بین المللی است. همچنین اینجا، محل زندگی گله‌های فیل‌های آفریقایی و بچه‌هایشان است.

ویدئویی که از این سایت تهیه شده نجات دراماتیک یک بچه فیل توسط مادرش را به تصویر می کشد. در کلیپ زیر، لحظه دراماتیکی را مشاهده می کنید در حالی که یک بچه فیل تقریباً در گل و لای خائنانه گم شده مادرش مجبور می شود از تمام نبوغ خود برای نجات او استفاده کند!

این فیلم که توسط یکی از راهنمایان سافاری روایت می شود، با بچه فیل تازه متولد شده که به وضوح در گل و لای گرفتار شده شروع می شود. این فیل از حاشیه رود به گل و لای عمیق تر سر خورده است و نمی تواند بیرون بیاید. مادرش زانو زده است و سعی می کند دستش را به گل و لای برساند تا به او کمک کند. با این حال، حتی با کمک او، حاشیه بیش از حد شیب دار است که اجازه نمی دهد فیل مادر اوضاع را مدیریت کند و اگر تمام نیروی قابل توجه خود را اعمال کند، در خطر آسیب رساندن به او قرار دارد.

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط

آخرین اخبار