• امروز : افزونه جلالی را نصب کنید.
  • برابر با : Sunday - 22 May - 2022

اخبار ویژه

اعزام ۲ جاسوس زن و مرد از فرانسه به ایران؛ جزئیات تازه دادستان کل | ترفند شومی که دشمنان در سال‌های ۱۳۷۸، ۱۳۸۷ و ۲ سال قبل پیاده کردند تنش در صحن مجلس بخاطر اجرای طرح رتبه بندی فرهنگیان خبر خوش برای بازنشستگان 1 خرداد 1401 | افزایش حقوق بازنشستگان واریز شد؟ عذرخواهیم؛ افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در خردادماه واریز می‌شود ۳ فوتی و شناسایی ۳۱۲ بیمار جدید کرونا در کشور فال ابجد 2 خرداد 1401 + فال ابجد من / فال روزانه امروز دوشنبه 2 خرداد 1401 فال ابجد 1 خرداد 1401 + فال ابجد من / فال روزانه امروز یکشنبه 1 خرداد 1401 تامین اجتماعی فشار بیاورد؛ مصوبه افزایش حقوق بازنشستگان ابلاغ شود اصلی ترین مانع اجرای رتبه بندی و افزایش حقوق معلمان مشخص شد/ چه کسی برخورد می کند؟+ جزئیات 1 خرداد تذکر دو نماینده به رئیسی درباره تعیین تکلیف افزایش حقوق بازنشستگان زمان جنجالی اجرای رتبه بندی معلمان و میزان افزایش حقوق معلمان لو رفت! در صورت عدم افزایش حقوق بازنشستگان زمینه اعتراض آنها فراهم می شود احیای بیمه طلایی معلمان / بررسی شدن آیین‌نامه رتبه‌بندی معلمان در هیأت وزیران بازنشستگان بخوانند/ افزایش حقوق تامین اجتماعی به خرداد موکول شد؟ آخرین خبر از زمان افزایش حقوق کارمندان تامین‌ اجتماعی(1 خرداد 1401) افزایش حقوق بازنشستگان به کجا رسید؟/ آب پاکی روی دست موسپیدان ریخته شد؟ (1 خرداد 1401) وضعیت آب و هوا در یکم خرداد/ افزایش دما در شمال غرب کشور و استان‌های ساحلی خزر تفاقاتی تلخی که ممکن است گزینه پرسپولیس را در نقل و انتقالات از این تیم دور کند! شرط شرم‌آور دختر غیرتی برای خواستگارانش والدین خوشگذران و بیخیال کودک خود را در جنگل رها کردند!

مهمترین تصمیمات رتبه بندی در دوشنبه ۱۹ اردیبهشت ماه ساعت ۱۳.۳۰ با حضور وزارتین و 6 دستگاه اجرایی کشور / دریافت 1000 امتیاز رتبه بندی به این راحتی!

  • کد خبر : 1306832
  • 18 اردیبهشت 1401 - 19:48
مهمترین تصمیمات رتبه بندی در دوشنبه ۱۹ اردیبهشت ماه ساعت ۱۳.۳۰ با حضور وزارتین و 6 دستگاه اجرایی کشور / دریافت 1000 امتیاز رتبه بندی به این راحتی!
مهمترین تصمیمات رتبه بندی در دوشنبه ۱۹ اردیبهشت ماه ساعت ۱۳.۳۰ با حضور وزارتین و 6 دستگاه اجرایی کشور انجام می پذیرد با ما همراه باشید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر ANDISHEMOASER News Agency، معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش از اختصاص ۳۸ هزار میلیارد تومان بودجه برای طرح رتبه بندی معلمان خبر داد.

قاسم احمدی لاشکی در مراسم تجلیل از معلمان‌نمونه و سرآمد ۱۴۰۱ و بازنشستگان فرهنگی ۱۴۰۰ شهرستان اسدآباد اظهار کرد: ۲۵ هزار میلیارد تومان اعتبار ابتدایی طرح تصویب شده رتبه بندی معلمان بود که نمایندگان مجلس ۱۳ هزار میلیارد تومان نیز به آن اضافه کردند و با ۳۸ هزار میلیارد تومان طرح رتبه بندی معلمان شروع خواهد شد و اگر چه این میزان اعتبار کم است اما شروع خوبی خواهد بود.

وی افزود: در آیین‌نامه اجرایی نظام رتبه بندی معلمان قانونگذار در ماده ۹ این قانون شفاف بیان کرده وزارت آموزش و پرورش موظف است با همکاری سازمان امور اداری و استخدامی، سازمان برنامه و بودجه و دو نفر از نمایندگان عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات و فناوری با هم آیین نامه را بنویسند و این آیین نامه نوشته شده و تقدیم دولت شد و دولت باید مصوبه آن را به ما اعلام‌کند تا نسبت به  اجرای آن اقدام شود.

احمدی لاشکی ادامه داد: دوشنبه ۱۹ اردیبهشت ماه ساعت ۱۳.۳۰ دقیقه بعد ازظهر در کمیسیون تخصصی توسعه منابع انسانی بر اساس دعوت نامه داده شده باید وزارت آموزش و پرورش، وزارت علوم و شش دستگاه دیگر آخرین بحث‌ها را انجام و ابلاغ کنند.

 

مهمترین تصمیمات رتبه بندی در دوشنبه ۱۹ اردیبهشت ماه ساعت ۱۳.۳۰ با حضور وزارتین و 6 دستگاه اجرایی کشور / دریافت 1000 امتیاز رتبه بندی به این راحتی!

مهمترین تصمیمات رتبه بندی در دوشنبه ۱۹ اردیبهشت ماه ساعت ۱۳.۳۰ با حضور وزارتین و 6 دستگاه اجرایی کشور / دریافت 1000 امتیاز رتبه بندی به این راحتی!

وی با اشاره به اینکه در این رابطه دارای هیات ممیزی هستیم و خیلی وقت نباید گرفته شود گفت: در حال حاضر در کشور ۷۵۰ تا ۷۶۰ آموزش و پرورش وجود دارد که آنان نیز دارای هیات ممیزی بوده و آنها هم شروع کرده و مستندات را از معلمان می خواهند.

احمدی لاشکی با بیان اینکه خیلی کاغذ بازی نمی‌خواهیم کنیم و در سامانه اطلاعات را گرفته و رتبه یک، دو و سه را مشخص می‌کنیم، یاد آور شد: از ۱۰۰۰ امتیاز کسی که زیر ۵۰۰ هم باشد رتبه یک را باید بگیرد و اگر به  ۵۰۰ رسید رتبه دو شده و اگر  به ۶۰۰ و رتبه ۳ رسید استادیار معلم و اگر ۷۵۰ را کسب کند دانشیار و با امتیاز ۹۰۰، استاد تمام خواهد شد.

معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش در ادامه با بیان اینکه رتبه بندی به دنبال ارتقاء جایگاه معلمان بوده و باید معلمان رتبه بندی شوند، تصریح کرد: مهمترین نکته نظام رتبه بندی معلمان را ارتقاء جایگاه، منزلت و کرامت معلمان و همچنین کیفیت آموزشی تشکیل می‌دهد.

احمدی لاشکی اظهار کرد: اینکه حقوق و مطالبات و مزایای معلمان را می‌دهیم وظیفه است که باید انجام شود اگر حقوق در دستگاهی مثل وزارت نفت اضافه می‌شود مگر برای اضافه شدن حقوق سخنرانی‌می‌کنند؟

وی با بیان اینکه فقط به آن وصل شده‌ایم که قرار است یک عددی به معلمان در رتبه بندی اضافه شود، افزود: رتبه بندی به دنبال جایگاه معلم بوده که متاسفانه سالهاست دچار خدشه شده است.

احمدی لاشکی با بیان اینکه ما باید به دنبال مسائل اساسی باشیم و  رتبه بندی نیاز است، تصریح کرد: مگر می‌شود یک معلم ابتدایی به عنوان آموزگار استخدام شده و ۳۰ سال دیگر همان معلم به عنوان آموزگار بازنشسته شود؟

وی با اشاره به اینکه در نیروی انتظامی، نظامی، سپاه، دانشگاهو… نیز این رتبه بندی وجود دارد گفت:در اینجا هم باید همین اتفاق بیفتد و نباید معلم از همان‌جا که شروع کرده در همان‌ جا خاتمه دهد.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://andishemoaser.ir/?p=1306832
  • منبع : ایسنا

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 1
  1. جناب آقای لاشکی
    عنوان تاریخ 19اردیبهشت همچون تواریخ مطرح شده‌ی دیگر هم دروغ است و هم کسب رتبه‌های بالا همچون رسیدن به آسمان‌های هفتگانه غیرممکن و فقط نوعی بازی با روح و روان ما فرهنگیان است حتی فرهنگیان پرتلاش بیش از سی سال سابقه و دست‌یافتن به غیر ممکن اصلا نیاز به قانونگزاری ندارد و بیشتر مسخره بازی است و بازی بچه‌گانه می‌باشد تا قانونمداری و قانونمند نمودن آن موضوع…‌

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ساماندهی

logo-samandehi