۱۸:۵۸ - ۱۴۰۳/۰۲/۲۵

اخبار اقتصادی

متقاضیان استخدام آموزش و پرورش بخوانند!/کارت آزمون استخدامی منتشر شد!

کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی دبیری و هنرآموز سال ۱۴۰۳ بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفت.

متقاضیان استخدام آموزش و پرورش بخوانند!/کارت آزمون استخدامی منتشر شد!

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی دبیری و هنرآموز سال ۱۴۰۳ بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفت.برای اطلاعات بیشتر اندیشه معاصر را دنبال کنید.

خبر مهم برای متقاضیان استخدام آموزش و پرورش: کارت آزمون استخدامی منتشر شد!

کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش – ویژه رشته شغلی دبیری و هنرآموز سال ۱۴۰۳ منتشر شدکارت ورود به جلسه آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی دبیری و هنرآموز سال ۱۴۰۳ بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفت.

متقاضیان استخدام آموزش و پرورش بخوانند!/کارت آزمون استخدامی منتشر شد!

متقاضیان استخدام آموزش و پرورش بخوانند!/کارت آزمون استخدامی منتشر شد!

این آزمون در روز جمعه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ برگزار می‌شود.

این آزمون در روز جمعه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ برگزار می‌شود. داوطلبان برای شرکت در جلسه امتحان باید در تاریخ تعیین شده به درگاه اطلاع‌رسانی سازمان ملی سنجش مراجعه و با وارد کردن اطلاعات شناسنامه‌ای (نام، نام‌خانوادگی، کد ملی، سال تولد و …) و یا اطلاعات ثبت‌نامی (شماره پرونده و کد پیگیری و…) از کارت شرکت در آزمون خود یک نسخه پرینت تهیه و بر اساس آدرس و زمان تعیین‌شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه کنند.

خبار و استخدام‌های دانشگاه فرهنگیان و کنکور ورودی دانشگاه تربیت معلم به محض اعلام توسط مراجع رسمی در این صفحه اطلاع‌رسانی می‌شود. این‌جا علاوه بر مطالعه اخبار و …..جذب هیات علمی، دانشجو معلم و کارکنان اداری در دانشگاه فرهنگیان با سوالات و منابع مطالعاتی کنکور اختصاصی تربیت معلم و منابع مصاحبه استخدامی، در جریان خبرهای جدید نیز قرار می‌گیرید.

نتایج این آزمون دانشگاه فرهنگیان در یازدهمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور اعلام شد.دانشگاه فرهنگیان ضمن تبریک به پذیرفته شدگان آزمون کتبی و ارزیابی تکمیلی آزمون انها دانشگاه فرهنگیان در یازدهمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور به آگاهی داوطلبان گرامی می رساند، برای اطلاع از نتیجه آزمون کتبی و ارزیابی تکمیلی آزمون انها دانشگاه فرهنگیان (یازدهمین آزمون مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی) به سایت جهاد دانشگاهی به آدرس https://hrtc.ir/ مراجعه فرمایند.

گفتنی است، نتایج نهایی آزمون استخدامی دانشگاه، در سقف سهمیه های اعلامی و بر اساس بالاترین نمرات، پس از اعلام نتایج گزینش به اطلاع پذیرفته شدگان خواهد رسید.با توجه به زمانبر بودن اعلام نتایج گزینش، از هرگونه تماس تلفنی و مراجعه حضوری به واحدهای محل استخدام جدا خودداری فرمایید.

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط