09:49 - 1403/04/20

فیش حقوقی بازنشستگان شرکت نفت + دانلود فیش حقوقی از sama.oipf.ir

بازنشستگان صنعت نفت جهت مشاهده و دریافت فیش مستمری می‌توانند وارد سامانه سما شوند و باتوجه به مراحلی که در ادامه می خوانند، فیش حقوقی خود را دریافت کنند.

فیش حقوقی بازنشستگان شرکت نفت + دانلود فیش حقوقی از sama.oipf.ir

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، فیش حقوقی بازنشستگان شرکت نفت و دانلود فیش حقوقی از sama.oipf.ir ، عنوان مطلبی است که در ادامه به آن می پردازیم. sama.oipf.ir سامانه ای است که بازنشستگان نفت می توانند در آن فیش حقوقی بازنشستگان را روئیت و دانلود کنند و دیگر نیازی به مراجعه حضوری به سازمان نداشته باشند. در اندیشه معاصر با ما همراه باشید با توضیحات کاملی دریاره نحوه مشاهده فیش حقوقی بازنشستگان نفت در سامانه سما را برایتان شرح دهیم.

حقوق بازنشستگان نفت

فیش حقوقی بازنشستگان شرکت نفت

راهنمای مشاهده فیش حقوقی بازنشستگان شرکت نفت در سایت سما

ابتدا از طریق نشانی اینترنتی sama.oipf.ir پس از وارد کردن نام کاربری (شماره پرسنلی برای بازنشسته و شماره ملی برای بازمانده) و اسم رمز (که پیش‌فرض یک تا ۶ است، پس از ورود تغییر دهید) وارد سامانه سما شرکت ملی نفت شوید.

پس از ورود در صفحه نخست سما، ستون سمت چپ به نام پیشخوان مشاهده می‌شود. روی عبارت فیش حقوقی کلیک کنید. پس از چند لحظه در وسط صفحه مشخصات خود را مشاهده می‌کنید.

حال در بخش مشخص‌شده سال و ماه موردنظر را وارد می‌کنید. به‌طور مثال، برای فروردین‌ماه ۱۳۹۹ این اطلاعات را وارد می‌کنید. سال: ۱۳۹۹ ماه: ۱ سپس مشاهده فیش حقوقی را کلیک می‌کنید. در صفحه‌ای جداگانه صورت وضیعت مستمری خود را مشاهده خواهید کرد.

در صورت لزوم می‌توانید دکمه چاپ را بزنید و از آن نسخه کاغذی تهیه کنید.

چنانچه قبلاً وارد سما شده‌اید و اسم رمز را تغییر داده‌اید از همان رمز استفاده کنید و چنانچه آن را فراموش کرده‌اید.

با پشتبیانی سما در زمان‌های کار اداری با شماره ۶۱۶۳۳۳۸۲ تماس بگیرید.

فیش حقوقی بازنشستگان صنعت نفت در سامانه سما قابل مشاهده است.

بازنشستگان صنعت نفت از تیرماه فقط با مراجعه به سایت صنعت نفت می توانند نسبت به مشاهده و دریافت فیش حقوقی خویش اقدام کنند.

sama.oipf.ir | فیش حقوقی بازنشستگان شرکت نفت را در اندیشه معاصر بخوانید.

بازنشستگان صنعت نفت جهت مشاهده و دریافت فیش مستمری می‌توانند وارد سامانه سما شوند. کارت حقوق بازنشستگان نفت در سامانه سما فعال شد که با مراجعه به این سامانه می‌توانید از افزایشات حقوق خود مطلع شوید کارت حقوق بازنشستگان نفت که تاکنون در پرتال نفت قابل مشاهده بود از امروز قابلیت نیز به سامانه سما اضافه شد بازنشستگان صنعت نفت پس از ورود به سامانه سما وارد زیر سیستم کنترل محاسبات شوند و سپس روی گزینه نمایش کارت مستمری بازنشستگان کلیک کنند تا از افزایشات سالیانه و افزایشات صندوق و درصد آن قبل از اعمال و درج در فیش حقوقی مطلع شوند.

بازنشستگان صنعت نفت تا قبل از این برای اطلاع از افزایشات حقوق خود و درصد آن باید از پورتال نفت استفاده می‌کردند اما با توجه به راه اندازی سامانه سما قابلیت‌های این سامانه افزایش یافت بنابراین امروز بازنشستگان صنعت نفت و وزارت نفت می‌توانند از پرتال سامانه سما استفاده کنند و در سامانه سما نیز می‌توانند اقدام به ثبت وام نمایند.

فیش حقوقی بازنشستگان شرکت نفت

ابتدا از طریق نشانی اینترنتی  sama.oipf.ir  پس از وارد کردن نام کاربری (شماره پرسنلی برای بازنشسته و شماره ملی برای بازمانده) و اسم رمز (که پیش‌فرض یک تا ۶ است، پس از ورود تغییر دهید)  وارد سامانه سما شوید.

پس از ورود در صفحه نخست سما، ستون سمت چپ به نام پیشخوان مشاهده می‌شود. روی عبارت فیش حقوقی کلیک کنید. پس از چند لحظه در وسط صفحه مشخصات خود را مشاهده می‌کنید.

همچنین در این مرحله فقط فیش‌های امسال قابل رؤیت است. در گام بعدی امکان رؤیت فیش‌های گذشته نیز در سما مهیا می‌شود.

نکته: هنگام استفاده از سما نباید فیلترشکن روشن باشد.

موارد زیر را در سایت سما می توانید مشاهده کنید.

گواهی کسر از حقوق

دریافت فیش حقوقی

صدور کارت شناسایی

دریافت کمک های بلاعوض

پاداش علمی تحصیلی

شرکت در اردوی ایثارگران

بهره مندی از زائرسرا

درخواست پاداش ورزشی

دریافت کد مددکاری

عضویت و انصراف عضویت در باشگاه و …

تمامی این خدمات در کنار طیف وسیعی از خدمات دیگر به صورت تماما اینترنتی در سامانه سما نفت sama.oipf.ir ارائه شده که متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت آن و ورود به پنل شخصی خود از آن ها بهره مند گردند. نام کاربری و رمز عبور پیش فرض بازنشستگان و بازماندگان در این سامانه عبارتند از:

عنوان نام کاربری رمز عبور
بازنشستگان شماره پرسنلی ۱۲۳۴۵۶
بازماندگان شماره ملی ۱۲۳۴۵۶

راهنمای ورود به سامانه سما نفت  sama.oipf.ir

سامانه جامع فناوری و ارتباطات برای دسترسی سریع و آسان کارکنان شرکت نفت به فیش حقوقی خود به صورت آنلاین راه اندازی شده است.

برخی از خدمات مانند اعلام فوت و بازیابی رمز عبور در سامانه سما نفت sama.oipf.ir بدون نیاز به ورود بوده و کاربران می توانند از صفحه اصلی سایت نسبت به انجام این موارد اقدام کنند. از طرف دیگر، طیف گسترده ای از خدمات این سامانه با ورود به پنل شخصی برای اعضای آن فراهم می باش.

برای ورود لازم است که بعد از رفتن به سایت این سامانه، نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کرده و بدین صورت به پنل خود دسترسی پیدا نمایند.

مشاهده فیش حقوقی بازنشستگان شرکت نفت از سامانه سما

به گزارش اندیشه معاصر، به منظور مشاهده فیش حقوقی بازنشستگان شرکت نفت ، لازم است که به سامانه فیش حقوقی بازنشستگان شرکت نفت مراجعه کرده و با وارد کردن مشخصات خود مانند نام کاربری، مرز عبور و … به پنل شخصی خود وارد شده و پس از انتخاب تاریخ مورد نظر، فیش مربوطه را مشاهده نمایید.

نحوه بازیابی رمز عبور سامانه سما نفت

در بازه های زمانی مختلف، ممکن است به هر دلیلی رمز عبور مربوط به خود در سامانه سما نفت sama.oipf.ir را فراموش کرده و یا به آن دسترسی نداشته باشید. در این شرایط نگران نباشید، زیرا در این سامانه امکان بازیابی رمز عبور وجود داشته و تنها کافی است بعد از ورود به سایت آن، بر روی گزینه بازیابی رمز عبور کلیک کرده و با وارد کردن نام کاربری و شماره همراه خود، رمز عبور جدیدی برای شما ارسال خواهد شد.
اعلام فوت در سامانه سما نفت

اگر اعضای فعال در سامانه سما شرکت نفت، دچار فوت شدند، لازم است که متولیان وی هر چه سریعتر نسبت به اعلام فوت در سامانه سما نفت ۱۴۰۱ sama.oipf.ir اقدام نمایند. بدین منظور می توانند بعد از ورود، در صفحه اصلی سایت این سامانه بر روی گزینه اعلام فوت کلیک نموده و با وارد کردن مشخصات فوتی به علاوه اطلاعات مربوط به خود، فرآیند اعلام فوت وی را به انجام برسانند.

ورود به سایت کانون بازنشستگان صنعت نفت oipf.ir

سایت کانون بازنشستگان صنعت نفت سما ، سایتی برای ارائه خدمات الکترونیک به بازنشستگان صنعت نفت کل کشور می باشد. لذا تمامی بازنشستگان صنعت نفت سال ۱۴۰۳ و قبل از آن، می توانند با ورود به سایت کانون بازنشستگان صنعت نفت به نشانی الکترونیکی oipf.ir از خدمات مختلف این سامانه استفاده نمایند.

 

بنابراین، آشنایی با نحوه ورود به سایت کانون بازنشستگان صنعت نفت ۱۴۰۳، برای تمامی بازنشستگان لازم است. برای ورود به سایت کانون بازنشستگان صنعت نفت ۱۴۰۳، می توانید طبق مراحل زیر پیش بروید. دقت داشته باشید که پس از ورود، می توانید از سامانه های مختلفی که زیر مجموعه سایت صندوق بازنشستگی صنعت نفت می باشند، استفاده کنید.

دانلود فیش حقوقی

ابتدا فیلد جستجوی گوگل را در مرورگر های کروم و یا فایرفاکس تلفن همراه و یا لپ تاپ خود باز کنید و سپس، در قسمت جستجوی گوگل عبارت سایت کانون بازنشستگان صنعت نفت را جستجو کنید.

پس از مدت زمان کوتاهی، گوگل سایت کانون بازنشستگان صنعت نفت ۱۴۰۳ و یا همان صندوق بازنشستگی صنعت نفت را جستجو می کند.

برای ورود به سایت، کافی است که بر روی نام صندوق بازنشستگی صنعت نفت کلیک کنید.

پس از ورود به سایت کانون بازنشستگان صنعت نفت سما ۱۴۰۳، می توانید از امکانات مختلف این سایت استفاده نمایید.

سامانه سما بازنشستگان صندوق نفت

ورود به سایت کانون بازنشستگان صنعت نفت oipf.ir

معرفی سایت کانون بازنشستگان صنعت نفت ۱۴۰۳

با توجه به اینکه مراجعات حضوری برای بازنشستگان صنعت نفت ۱۴۰۳ و قبل از آن، برای انجام یک سری امور، سخت است، لزوم وجود سامانه ای برای ارائه خدمات غیر حضوری به بازنشستگان صنعت نفت احساس می شود. به همین خاطر، سامانه ای به نام سامانه صندوق بازنشستگی صنعت نفت روی کار آمده است تا بتواند نیاز بازنشستگان صنعت نفت را به مراجعات حضوری کاهش دهد.

 

سایت سما کانون بازنشستگان صنعت نفت oipf.ir با هدف ارائه خدمات به کلیه بازنشستگان صنعت نفت روی کار آمده است. تمامی بازنشستگان صنعت نفت ۱۴۰۳ و قبل از آن که حقوق خود را از این ارگان دریافت می نمایند، می توانند به سایت کانون بازنشستگان صنعت نفت oipf.ir وارد شوند و از خدمات مختلفی که در این سامانه به صورت غیر حضوری ارائه می شود، استفاده نمایند.

همچنین، تمامی اطلاعیه ها و اخبار مهم صندوق بازنشستگی صنعت نفت از طریق سایت کانون بازنشستگان صنعت نفت به نشانی oipf.ir منتشر می شود. لذا تمامی بازنشستگان صنعت نفت ۱۴۰۳ می بایست که برای اطلاع از اخبار و اطلاعیه های مهم منتشر شده از سوی صندوق بازنشستگی صنعت نفت به سایت کانون بازنشستگان صنعت نفت oipf.ir مراجعه نمایند./اندیشه معاصر

 

پایان/*

اندیشه معاصر را در ایتا، روبیکا، پیام رسان بله و تلگرام دنبال کنید.

 

مطالب مرتبط